Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

sen daha iyisini yapmisn tatlim toplu test alip benim aklima gelmemisti o sekilde almak zaten uc aydirda ayni eczanelerdn test aliyorum iyice rezil oldum beni gorunce test manyagi geldi diyolardir kesin neyse ci...m gelsinde ben bir test yapimm

sen daha iyisini yapmisn tatlim toplu test alip benim aklima gelmemisti o sekilde almak zaten uc aydirda ayni eczanelerdn test aliyorum iyice rezil oldum beni gorunce test manyagi geldi diyolardir kesin neyse ci...m gelsinde ben bir test yapimm

ay bak canım çekti benimde gelsin bende yapıyım bari :)

Kızlar kan testine ac karnına gitmek lazım???

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah hakkımızda hayırlısını versin..inşallah kist yerine bebiş vardır sende bende Çarşamba Dr'dayız..allahım inşallah hayırlısyla bizlere müjdeli haberi verir..Benide bu kahverengi akıntı sinir etti. Sürekli kafam orda.

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende 2 ay önce ovusalyon testi aldım yaptım hiç koyu 2. cizgi cıkmadı hep silikti.bende yumurtlamıyorum sanırım:26:ama yine denemek için netten aldım yine
Insanin yumurtlamadigi zaman oluyomuş senede bi kez falan...Sağlık problemi varsa bu daha çok olur...ben hamile kalmasam yumurtlagima inanmazdim canım o ay..ben de senin gibi düşünmüştüm başta ama hamiş kaldım :)))

ay ben 6-7 gündür yapıyorum hep negatif ya 9 aydır bir silik bile görmedim ya kimyasal bile geçirdiğimde çıkmadı lanet olası nasıl şeyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…