Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kızlar bu sitede de okudum başka sitelerde de var. adeti düzenli olan bayanlardan bazılarının hamile kalmadan 1 2 ay önce adeti düzensizleşiyomus. Yazanlar genel olarak geciktiğini söylemiş ama erken olduğunu yazanlarda var. Sizin bi fikriniz var mı konuda? yani adeti düzenli olupta bebek yapmaya başladıktan sonra sebepsiz yere düzensizleşen var mı? Acaba bu bi belirti olabilir mi?

Son düzenleme:

Canim benim gecen ay geçirmişti hic gecikmezdi ustelik adet belirtilerim de olmustu olmam gereken zamanda bi 5-6 gun kadar gecikti cokda umutlanmistim ahh ah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim benim gecen ay geçirmişti hic gecikmezdi ustelik adet belirtilerim de olmustu olmam gereken zamanda bi 5-6 gun kadar gecikti cokda umutlanmistim ahh ah

bana da oldu geçen ay bebek düşünmeye başladık ama çok denemedik açıkçası sonra 10 gün gecikti adetim biraz telaşlanmıştım hamile miyim diye. Çünkü benim hep düzenli olur. Bakalım bu ay nolacak:)

Selaaam canım sen önümüzdeki 3 gun çalış

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Valla bu akşam ara vericem 2 gündür oluyor zaten :) yarın daha fazla koyulaşır gibi geliyor yarını kaçırmayayım

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selam
aslında okadar çok işim varki, ama kafamı veremiyorum. Kafam hep acaba noldu niye şimdi kahverengi akıntım var, hamilemizin değilmeyin diye diye dolanıyorum..hamilelik başlangıcında kahverengi akıntı olurmu? Günüm 7 gün geçti ama bu akıntı başladı..

Canım bebek düşünmeye başlayacağız diye 4 ay önceden adet tarihlerimi yazmaya başlamıştım. Onun öncesinde her zaman 28 günde oluyordum. Not aldığım zamanlara baktığımda bazen erken bazen geç olmuşum. Bana da annem düşünmeye başladığın için vücut gebeliğe hazırlanıyor demişti. Geçen ay ilk denemede hamile kaldım ama kimyasal gebelik oldu. Doğru olabileceğini düşünüyorum yani canım

Valla bu akşam ara vericem 2 gündür oluyor zaten :) yarın daha fazla koyulaşır gibi geliyor yarını kaçırmayayım

Iyi çalışmalar. Her iki günde bir yapsanız yeterli aslında.

Herkese merhabalar :)) nabersiniz nasil gidiyo calismalar? Incir kürü hakkinda sorularim vardi incir kürünü yapan oldu mu hic?

Iyi çalışmalar. Her iki günde bir yapsanız yeterli aslında.

Valla canım bende bu akşam ara verelim diyorum yoruldum gari işte yoğun zaten yorgun geldim. Sanki yarına da daha fazla koyulaşır gibi. Dün akşamkiler bugünü idare eder umarım

Kizlar çok üzgünüm yumurta larim catllamamis çok büyümüş 4 cm olmuş luf sendromu olmusum.liste donebilirmis.bu ay geçti artik.kist olursa da obur ay tedavi.temmuzu beklicem herhalde çok agladim

İnşallah koyulaşır ve bu atışınız gol olur inşallah bizimkide tutmuştur ama ümidim gittikçe azalıyor .
Şu kahverengi akıntı moralimi çok bozuyor. Ne olduğunu bilsem.. Adet habercisi olmasında :)

Geçmiş olsun canm..sıkma canını..hep böyle üzüntüden stresten kendimize engel oluyoruz. Regl geleceksede gelmiyor, hormonlar değişiyor.. İnşallah hayırlı bir şekilde bebişlerimiz hemen gelir :)

Valla 9 aydır hep 28. günü yada gecesi geliyo canım gecikme yaşamadım.

Canım bi kan testi yaptırsaydın keşke yaa... İnşallah bebişindir.

Oy canım çok üzüldüm.İşte çok takıyoruz hep ondan oluyor bunlar yaa inşallah adetle atarsın canım.

İnşallah canım ya :) Allah hepimizin gönlüne göre versin. Neden ümidin azalıyor canın akıntıdan dolayı mı?
Çok fazla akıntı oluyor mu ara ara mı oluyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Galiba bende adet oluyorum cancanlar. Sinir küpü gibi oldum. Gerginlik hat safhada. Eşim işten geldi o bile dedi galiba adet olucan gene heyheylerin gelmiş senin diye Bizimde umutlar temmuza kalacak...

Galiba bende adet oluyorum cancanlar. Sinir küpü gibi oldum. Gerginlik hat safhada. Eşim işten geldi o bile dedi galiba adet olucan gene heyheylerin gelmiş senin diye Bizimde umutlar temmuza kalacak...

Benim de kahverengi akintim geldi bugün yarın da kirmizilar gelir...
Artık kısmet temmuza...

Bi kaç gündür girmemiştim liste yeşillenmiş maşallahhh ben hamile kalmışım gibi sevindim valla isteyen herkese nasip etsin rabbim hamile kalan arkadaşlarada hayırlısıyla sağlıcakla bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin

Benim de kahverengi akintim geldi bugün yarın da kirmizilar gelir...
Artık kısmet temmuza...

Aynen canım valla temmuz topiğini açtık zaten canım. hakkımızda hayırlısı olsun.

merhaba canım amin inşallah ERabbim hepimizi hamiş yapsın tez vakitte...

Black bizim gibi umudunu yitirenler bu topiktemi devam edecek yada temmuz ağustos topigi mi acalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…