Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Canım ader günümde düşük yaşadım ve adet sandım 1hafta çamur givi kanamam oldu üşüttüm die düşündüm 6güb sonra3gün temiz kaldım tekrar kanama başladı korktum doktora gitti m betam 97 çıktı adet değilmiş düşükmüş betam ilk kaçtı hiç bilmiom temiZkendikten 20gün sonrada adet oldum şimdi 3.günüm ama kimyasal deilse kese oluşması lazımdı canım dimi operasyon gerekirdi yani

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
seninde yüksekmiş o zaman hcg...bencede kuzum kimyasadır çünkü hiç müdahaleye gerek kalmadı şükür...az önce doktora gittim 13.5 mm olmuş yumurtam çarşamba çatlatma iğnesi vuracak rabbim bu ay nasip eder inşallah

Kızlar Cumartesi ve pazar akşamı ilişki oldu. Sizce bu teste göre bu akşam mı olmalı yarını mu beklemeliyim $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1401719004.864787.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK49:aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık üfffffff herşeyi düşünmekten kafayı sıyıracağız valla.....

Vallahi öyle canım ya 1 ay önce hiçbişey bilmiyorum derken profesör oldum çıktım :KK70: ay sanırım yarını bekleyeceğim yada gece 1 test daha yaparım onun sonucuna göre artık

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Umudum yok tek korkum kist felan olması. Bu ay olmazsa çok işim var zaten önümüzdeki ay onlarla uğraşırken kaçırırım.

prodictor early al canım tabi ki. en garantilisi

Oy maşallah canım ne güzel Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh

Dur ay agzini hayra ac dilini issir insallah yoktur oyle birsey ya..

samsung Galaxy s3mini

Ya ne biliyim canım ya bi anlasam vücudumdaki değişikliği. Ya bi kimyasal yaşadım ama ne belirti yaşadım onu bile bilmiyorum kafamda deli sorular

Canım kötü düşünme lütfen hatta çok ağrı sızı da olsa kendini dinlememeye çalıl

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X