butik otel

ben sevgilimle tatil yapmak istiyorum yoğun çalışıyoruz ve animasyon falan istemiyoruz bu yüzden butik otel tercihimiz otelde konakladınız mı hiç ? bilgi verirseniz sevinirim

evet arkadaşlarımla birlikte gittik ve çok güzeldi sevgilinizle tatil yapmak için güzel bir seçim.
ne yemek istiyorsanız o gün alınıyor ve pişiriliyor herşey fresh taze mükemmell bir yer :)

bildiğiniz mesela balık mı yemek istiyorsunuz gidip taze alınıp yapılıyor mutfağı çok güzeldi ztn sdece 20 odası var odalar büyük geniş küçük olanlarıda var ama harika bir dekorasyonu var iç mimari süper her odayı farklı dizayn etmişler orada tatil mükemmel veeee havuzuu deniz suyundann

yaaaa otel gerçekten çok güzel.çok beğendim. odalar çok güzel,herşey iyi düşünülmüş.
en beğendiğim odalar Arles ve Laguna Bey. Consepleri farkli,bu da güzelmiş!

Ben de Augusto ya eylülde sevgilimle gitmiştim :)) rüya gibi bir yer gerçekten sahili çok sessiz mekan zaten muhteşem, SPA muhteşem. Kesinlikle gidin görün özellikle sevgilinizle gidin hihi:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…