Bush´a ayakkabi firlatan gazeteciyi tebrik ediyoruz.

D e r i n s u

Elinebelinedilinesahipol.
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
308
6
Iraklı gazeteci Muntasar El Zeydi ABD Başkanı George W. Bush'a ayakkabılarını fırlattı.

Dünyanın içinin yağları eridi.Biz KK olarak kendisini tebrik ediyor,ve bu onurlu cesur

hareketinden dolayi tesekkür ediyoruz.Ahh birde keske suratinin ortasina gelseydi

keske.:tomato:sırnaşık şey Umarim en kisa zamanda bu kahraman gazeteciyi birakirlar.

bu cesur adama teşekkürler az bile dualarımız ona olsun bunların sayısı belki birgün belki artar komşu ülkede esaretten kurtulur

ellerine saglık gazetecinin.ama kaburgaları falan kırmışlar üzüldüm.bush çok çevik hareketlerle sıyrıldı.şerefsiz,pişkin adam.

evet o artık tüm kemikleri kırılmış bir gazeteci

onu bir kahraman olarak görmemekle beraber Iraklıların ne zaman neyi nerede tebrik veya protesto edeceği belli olmayacğını düşünüyorum

tuhaf insanlar Iraklılar içlerinden çıkan,halk kahramanı ilan edilmiş birinin bu davranışını bile bilinçli yaptığını düşünmüyorum hiçbir şeyi bilinçli yapmadıkları için belki de

demekki neymiş?
-üstün korumalara rağmen saldırılabiliyormuş.
gönül ne isterdi diye sorarsanız?
-ayakkabıdan farklı şeyler atsın isterdim.

demekki neymiş?
-üstün korumalara rağmen saldırılabiliyormuş.
gönül ne isterdi diye sorarsanız?
-ayakkabıdan farklı şeyler atsın isterdim.

denk gelmesine gerek yok..
benim umduğum şeyi atmasını istiyorsa şayet kötükedihüso

gazeteciye helal valla. allah kırıklarına şifa versin

kötükedihüsovallahi isabet etseydi daha iyi olurdu tabi bu ona azbile neki onun için ama daha doğrusu ben muhabire üzüldüm okadar da iyi fırlattı değseydi bari ama helal olsun büyük cesaret allah onun yardımcısı olsun amin.

gerçekten çok cesurca,ah birde isabet edip şöyle bi kafasını yarsaydı.. kötükedihüso
Allah yardımcısı olsun o gazetecinin...

buş mu puşt mu ALLAH cezasını versin cehenneme direk köpeklere yem olsun inşallah. o cesur gazeteciyi çook tebrik ediyorum .ALLAHIM o zalimlerin ellerinden tez zamanda kurtarsın inşallah

Bende bende bendeeee......tebrikler ediyorum o çocukcağızı.a.s..bidenk getirebilseydi varyaa...süpper olcakmışdaa.....:lepi:

X