burundaki şişlik

1 ayda geçiyor bende gülemiyodum esneyemiyodum vs 1 aydan sonra daha rahatlıyosunda burnun daha kalıp gibi kalır :))) ben 5 aya yaklaştım burun oynamıo hala

neyse 15 günü devirdik:))
bir 15 gün daha artık :))
bende gülme esneme hapşırma yok
hala bir kez bile hapşırmadım korkudan geri kaçıyor her seferinde

Senin iyi geri kaçıyor ben engel olamıyorumm :)))))) halada hapşuruyorum kremlerden sanırım burnun içine sürdüüm sürmedende duramıyorum çok kuruyo nefes alamıyorm

bir de bana masaj fln vermedi doktor
ama ben hafif hafif yapıyorum kendi çapımda
bir zararı olmaz heralde

bir de bana masaj fln vermedi doktor
ama ben hafif hafif yapıyorum kendi çapımda
bir zararı olmaz heralde

Bence sorrr kendi başına iş yapma yarabbim olunca anladım bu burnu öle bi kollamak gerekiyoki sabit gibi dursada inan kaydırabilirsin yamultursun doktorun bildii varki vermedi banada vermemişti ben dokunmadım sadece şişler inince bi yerm şiş kaldı orayada jel kullanıyorum ödemse geçsn diye onuda bastırmıyorum yada ovalamıyorm kokruyorum çünküü

dün bugün hafif hafif yapmıştım ama bir zararı olmamıştır inşallah o kadarcık

Yani sanmamda genede doktor verse verirdi masaj çoğu doktorda masajı kesinlikle önermiyor şeklii oynatır veya bozabilir diyee aman kime inancanıda şaşıyosun bi süre sonrada genede çok elleme burnunu benm burun hala bana emanet gibi geliyoo 5 ay olcak :)))

vallahı benım 11 ay olacak hala ucu sağa kayık bı kenarı şişşşşşşşşşşş

bende sabırsızlıkla bekliyorum ameliyatımın daha 4. günü şu ay bir geçse:sinifsinif:

ben rutin olarak hergün 3-4 kere hapşırırım gülmedende duramamsempatiksalakcinni biçbir sorun olmadı ame.dan sonra

bende çok gülen biriyim bizimkiler ameliyatlıyken bari gülme derler ama ne yapayım yapım böyle. 17.günüm doldu benim. gülerken, hapşururken burnumu tutuyorum (sanki düşecekmiş gibi)kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

benim şuan şişken burunda herhangi bir eğrilik yok
acaba şişlikler inince herhangi bir eğrilik meydana gelir mi yani şişliğin gizlediği bir eğrilik olabilir mi
yoksa ilk anda yoksa daha sonra olmaz mı??

yaa demeyin valla ağlıcamm neyse benzaten 1 sene mevzusunada inanmıyorum 6 hadi 7 aya deişti deişti değişmedi aarayışa geçicem

bende katılıyorum sana pink7cim 6-7 ayda burun değisebildiği kadar değisiyor ondan sonraki kısım aynı kalıyor hiçbi değisiklik olmuyor burnun tam oturması denen seyler artık gözle görülebilen bi değisiklik olmuyor bence 6-7 aydan sonra çünkü yasadım bunları biliyorum :roflol:

alemsinnn yaa o bendede vardı burunda atel var ben hapşuruyorum bitaraftanda diorumki burun dağalcak şimdiiiiiiiii :)

benim şuan şişken burunda herhangi bir eğrilik yok
acaba şişlikler inince herhangi bir eğrilik meydana gelir mi yani şişliğin gizlediği bir eğrilik olabilir mi
yoksa ilk anda yoksa daha sonra olmaz mı??

Canım eğrilik varmı yokmu kemer kaldımı gittimi ben sana diyimm hatalar kusurlar varsa 4 ayı doldurup 5 aya girerken ve sonrasında şişler hızlı inişe gçio heh işte kusur varsa çıkıcaktır anlarsın zaten eşitmi değilmi mesela bende kusur yoktu 1 hafta sonra 5 ayım dolcak ve sol burun ucu şiş gözüküo ama o şişte olmayabilir doktor hatasıda olabilir onu anlıcas sağ burun kenarım inceldi sol şiş duruoo zaten kusursada burnumun içinede iyice kont ettirip ilerki aylarda revizyon olcam ama aslaaaaaaaaaaaaa aynı doktora olmam

evet haklısın bende inanmıyorum 1 sene durun revizyon için bekleyin demelerinide şuna bağlıyorum burun gerçekten hassas bi bölge ve ameliyat şokunun geçmesi yaraların iyileşmesi falan anca iyileşio şekil değil yani olay sonuçta bıçak altına yatıoss kolay değil ama acelede etmicem iyice kendimi toparlıyım kusur varsada yakup a burnu teslim etcem onu 1 kere kaçırdım başkasına oldum bidaha kaçırırsam hayatta benle ilgilenmez daha biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…