burundaki şişlik

seninadin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2010
87
0
kızlar burnum 15 günlük artık bantlar tamamen çıktı.
burnumun ucu hala şiş
sizde bu burundaki şişlikler tamamen demiyorum ama büyük ölçüde ne zaman indi yada inmeye başladı???

benimde 1 ay oldu burun ucumda sağ tarafta şişlik var sol tarafta yok o yüzden burnum sağa kaymıs gibi duruyor seninkidemi öyle?

ilk bir ayda baya değişio ama benim 2 ayı geçti hala şiş. özellikle ucu zor inio. profilden görünümleri de farklı görünebilio.

Benim de 1.5 ay oldu ama şişliklerin çoğu duruyor, %40 ancak geçmiştir. Pek hızlı geçmiyor yani

daha cok erken en az 6 ay beklemek lazim mis benim de 35 gunluk oldu ama hala sis ve sabahlari daha sis oluyo gun icinde azcik iniyo gibi gecen gun kontroldeydim doktorum daha cok inecek dedi zariflesecek dedi bekliyorum iste sabir lazim cnm beklecez baksa care yoka.s.

bandajlıkyekn burnum gayet zarif gözüküyordu
ama açılınca inanamadım ucu şiş
burun kalıp gibi duruyor yüzümdde
görüntüsüde kaba
birde hala normal gülemiyorum 15.günde bu normal midir acaba?

bandajlıkyekn burnum gayet zarif gözüküyordu
ama açılınca inanamadım ucu şiş
burun kalıp gibi duruyor yüzümdde
görüntüsüde kaba
birde hala normal gülemiyorum 15.günde bu normal midir acaba?

aynene öyle bende seninle aynı durumdayım.benimde bugün 16 .günüm.sanki kalıp gibi duruyor.ve gülerken çok komik oluyorum. ve şiş hala.sabredeceğiz artık.

aynene öyle bende seninle aynı durumdayım.benimde bugün 16 .günüm.sanki kalıp gibi duruyor.ve gülerken çok komik oluyorum. ve şiş hala.sabredeceğiz artık.

cnm seni merak ettim nasil sin iyimisin resim cektin mi cok gecmis olsun

su.ay
neyse yalnız değilmişim çünkü artık paranoyak oldum
sanki böle kalıcam bir tek bnm böle acayip gibi geliyor:))

cnm seni merak ettim nasil sin iyimisin resim cektin mi cok gecmis olsun

teşekkürler. iyiyim .valla fotoğraf makinası elimden hiç düşmüyor ki heeee heeee.
16.günüm biraz daha insin şişlerde foto koyacağım.

su.ay
neyse yalnız değilmişim çünkü artık paranoyak oldum
sanki böle kalıcam bir tek bnm böle acayip gibi geliyor:))

meraklanma. bende kaygılanıyorum da . sabır gerekiyor.ben bile 15 gündür evden çıkmamıştım da bugün zorla çıkardım annem. olsun sonuç bizi mutlu edecek değilmi?

seninadin nasıl oldun.
insan gün geçtikçe rahatlıyor sanki. benim bugün 17 .günüm . daah iyi gibiyim. tabiii birde dışarı çıkabilsem. güneşte var. tadirgin oluyrum . çıkmakta istiyorum . neyse evde pc yle uğraşıyorum .

benimde bugün 15 gün oldu
bugün biraz daha gözüm alıştı gibi
ama yinede burun şiş ve kalıp gibi tabii
birde ağzım çok komik gözüküyor hala gülerken onda bir düzelme yok(
ben sokağa çıkıyorum baya yaa insanı daha rahatlatıyor
yüzüme 50 faktör güneş koruyucu sürüyorum fazla da güneşli ortamda bulunmuyorum tabii ödemleri arttırması diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…