burun küçültme

civilenginar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2019
315
642
merhabalar. ben 87 kilodan 63 kiloya düştüm. önceden yanaklarımın tombikliğinden burnum kayboluyormuş ama şu an burnum yüzüme göre gerçekten çok büyük. kemer yok. şekil olarak memnunum ama boyut olarak değilim. bu tarz bir ameliyat mümkün mü? baktığım tüm doktorlar şekil de değiştiriyor çünkü

Eklentiler

• IMG_7709.jpeg
    IMG_7709.jpeg
    487,2 KB · Görüntüleme: 87
  • IMG_7703.jpeg
    IMG_7703.jpeg
    120,1 KB · Görüntüleme: 81
Cildiniz kalin ama burun ucunuz güzel olacaksaniz şayet genel anestezi altında burun ameliyati öneririm burun ucu ile çözülecek bişi değil çünkü . Ama burnunuz yandan kısa bu da + bir durum işin ehline giderseniz güzel şık bir burunla yarışmaya devam edersiniz😂 ama kalın deri atsan atılmaz satsan satılmaz genişlik dediğiniz kısımlar kıkırdak alınabilir kesilebilir işin ehline gitmeniz çok önemli

Cildiniz kalin ama burun ucunuz güzel olacaksaniz şayet genel anestezi altında burun ameliyati öneririm burun ucu ile çözülecek bişi değil çünkü . Ama burnunuz yandan kısa bu da + bir durum işin ehline giderseniz güzel şık bir burunla yarışmaya devam edersiniz😂 ama kalın deri atsan atılmaz satsan satılmaz genişlik dediğiniz kısımlar kıkırdak alınabilir kesilebilir işin ehline gitmeniz çok önemli
çok teşekkür ediyorum. bu konuda hiçbir bilgim yoktu okudukça araştırdıkça iyice kayboldum bilgiler içinde:) doktor araştırmamı bu yönde yapayım ben en güzeli😊

çok teşekkür ediyorum. bu konuda hiçbir bilgim yoktu okudukça araştırdıkça iyice kayboldum bilgiler içinde:) doktor araştırmamı bu yönde yapayım ben en güzeli😊
Bu formu ameliyat öncesi biliyo olman bence bı şans. Çaresiz kalıp buraya düşünce çoğu şeyi o süreçte öğrendim ben. Doktora güvenim tamdi benim için ideal olan biriydi az daha imkanı zorlayıp başka şehirde olurum diye hiç düşünmedim inan ki. Çünkü ilk üç gün bir hafta zor yani ne yalan soyliyim. Sen yolun başındayken burnuna göre doktoru iyi seç canım 😚

X