Burun estetik fiyatları !

eda dün sadullah beye 9 da ameliyat oldum :))bugün ağrım devam eediyor ağrılar kaç günde geçiyo....

eda dün sadullah beye 9 da ameliyat oldum :))bugün ağrım devam eediyor ağrılar kaç günde geçiyo....

çok geçmiş olsun canımm..yarın daha iyi olursun.. benim sadece ilk günüm kötü geçmişti ..agrı kesicilerini düzenli iç..önemli kısmını atlatmışsın .. çok çok gecmis olsun cnm

saol canım inşallah ama herkes nefes zor alnıyo demiş bende öle bişey yok daha sonramı oluyo

saol canım inşallah ama herkes nefes zor alnıyo demiş bende öle bişey yok daha sonramı oluyo

burunda olan kan sızıntısı bazen kuruyabiliyor icerde o da tıkanıklıga sebep olabiliyor.. insallah böyle devam eder nefes alman canım .. maşallah diyelim =) benimde nefes sorunum olmamıştı ..

bıde amlıyat olanlar doktorlarını album yaparken koysalar
ne gusel olur dımıı

kızlar lacehesısın doktorunu bılen varmı ? ozelde msj atamıyorumkı (

esra bencım gecmıs olsun canımm bende 17 sınde sadullah beye gıdıyrummm.. gecmıs olsun canım tekrar

canım bende eda ve lachessis sayesinde tanıdım sadullah beyi iyiki tanımışım henüz 2. gübnüm ve alçılı ama yine de eskisinden daha iyidir heralde

edacım burda bişeyler duydum burna masaj falan yapmadım bozuldu
diye
ölw bişey varmı sadullah beyde öneriyomu öle bişey ve ağrılar kaçg ünde geçiyo gözlerimde şişti morarmaya başladdım

edacım burda bişeyler duydum burna masaj falan yapmadım bozuldu
diye
ölw bişey varmı sadullah beyde öneriyomu öle bişey ve ağrılar kaçg ünde geçiyo gözlerimde şişti morarmaya başladdım

canım ilk kez duydum .. yazan olduysada rastlamadım =)sadullah bey sana gerekenleri söylüycekdir zaten alcıların tamponların cıkdıkdan sonra ..
şişme olayına gelince benim kadar şişemez ve moraramazsın rekoru ben kırdıgıma inanıyorum =) şaka bir tarafa malesef surat baya şişiyo.. agrılarına agrı kesici etki etmiyormu :uhm: kesilmesi lazımdı.. canın cok acıyorsa dr beyle görüs belki daha etkili bir ilaç falan söyleyebilir sana .. bir kaç güne kendini iyi hisedicegine emin olabilirsin..vücudun agrı ya cok hassas olmalı ..burnunun yeni şeklini düşün kendini motive et..bugunler gecicek bunların hepsi unutulucak emin ol ...

amın amın esraberencım:) 17 sınde sadullah beyleyım.. edamısra sayesınde kesfettım sadullah beyıı buaraada fotograf koyucakmısın ? ınsalh senınkıde edamısra gıbı gusel olur cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…