Burun estetik fiyatları !

yarın bende ameliyat olucam hadi nurala 5000 dedi pazarlık yptık 3500 anlaştık Ameliyatı memorialde yapıyor,heycanlıyım :18:

Nergis barış çakırdan mı aldın 3500 tl fiyatı peki tasarım yapıyor mu birde her şey dahil mi bu fiyat cevaplarsan sevinirim

barış beyin asistanıyla dün görüştüm burun estetiği güncel fiyatı 9000 tl barış bey aralaık ortasına kadar yurtdışındaymış bilginize

ben ankarada yaşıyorum arkadaslar.Ankarada en iyi estetik cerrahı serdar öztürk diye biliyorum.fakat cok pahalı bana göre.6000den başlıyormus galiba.Siz uygun fiyatta fakat en iyi yapabilen bir doktor tanıyormusunuz

ben ankarada yaşıyorum arkadaslar.Ankarada en iyi estetik cerrahı serdar öztürk diye biliyorum.fakat cok pahalı bana göre.6000den başlıyormus galiba.Siz uygun fiyatta fakat en iyi yapabilen bir doktor tanıyormusunuz

En iyi dr demek yanlış olur bence diger doktorlara haksızzlık hemde dünyanın parası Dr Ahmet Işıkdemir ben ona oldum memnunum tavsiye ederim fiyat da uygun randevu alıp görüşün bence. İyi arastırmalar

Ben ANKARA da YRD.DOÇ.DR AHMET IŞIKDEMİR'e oldum 2500tl ödedim çok minnoş burnum oldu Darısı tüm isteyenlere olsun inş.....

geçmiş olsun fıyat baya ıyıymış .rıca etsem benıde eklermısınız resımlere bakabılırmıyım

arkadaşlar emre ilhan bey'e ameliyat olan var mı ne kadardan başlıyo cvp verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…