Burun estetik fiyatları !

ben o kadar çok doktorla görüştüm ki en son karar verdiğim kişi ihsan başaran..hakikaten ne yaptığını ne yapacağını çok iyi biliyor.güveniyorum ona.

fiyat tamamen işleme,burunla uğraşmayla bağlı.bunun fiyatı olmaz ki fiyat soranlara şaşırıyorum... ben de hafif kemer vardı,onu törpülettim özelde 700 tl....bi tanıdık komple burnunu yapılandırdı burun ucu kemer ve küçültme,bununda fiyatı yine özelde 4000 tl idi.. bence fiyat direk doktorla görüşülerek öğrenilecek birşey. bu arada burnumu beğenmedim ve devlete revizyon olcam orda fiyata ne derler yazarım muayene olunca....estetik olupta fiyat belirtenler,eğer burnunuza yapılan işlemle beraber fiyatı yazarsanız açılan başlık daha faydalı olur.aksi halde her ameliyatın işlemin ücreti ayrıdır...

Son düzenleme:
Ben gecen hafta bir profosöre oldum burun estetiği ve deviasyon ameliyatı, özel hastanede oldum buna ragmen oldukça uygundu fiyatı 4500 liraya oldum

Benim de aklim allak bullak oldu

Peki siz kimi oneriyorsunuz bu durumda?

Benim de aklim allak bullak oldu

bence operasyon öncesi , doktorun işlem yaptığı diğer hasta fotolarına uzun uzun bakın hatta mümkünse onlarla bizzat görüşün , her dr ayrı bir bölgeyi iyi yapabiliyor, fiyatlarda dr un ne kadar tanınmış olduğuna göre değişiyor, tabi hastane ameliyathane ücretleride her hastaneye göre değişiyor, doktorla net konusun ki sonradan fiyatlar sürpriz olmasın, ve muhakkak pazarlık yapın , cok istiyorum ama o kadar bütçe cok zor, ne bilim eşim istemiuyor ama be cok istiyorum kredi çekeceğim , borç alacağım psikolojimi .çok etkiliyor filan diyin muhakkak indirim alırsınız,,

arkadaşlar ben çok araştırdım eğer param tam olsaydı hiç düşünmeden muhammet dilber e olurdum ne düşük fiyatlı ne yüksek fiyatlı en son 5.500 e yapıyordu bence bu doktoru da bir araştırın derim

canım su an 6500 tl olmus bende kacırdım o fıyatları mlsf...ama degermı kesınlıkle evetttt...

uuu baya da çok olmuş evet ama muhammet beyın yaptıgı hıc kotu burun görmedım ben :)

Dudak dolgusu sormuştun yanıt yazdım ama sanırım gitmedi. Ankara'da Dr Mehmet Akgün'e yaptırdım. Bahçelievler 7. cadde de . Özel Minerva Polikliniği veya Dr Mehmet Akgün diye yazarsan google a çıkacaktır. Son derece memnunum. Ara konuş arzu edersen senin için daha uygun olur.

Ben ANKARA da YRD.DOÇ.DR AHMET IŞIKDEMİR'e oldum 2500tl ödedim çok minnoş burnum oldu Darısı tüm isteyenlere olsun inş.....

Son düzenleme:
Resim paylasir misin? Lütfennnn :81::81:

Albüm yapmadım cnm 5.gün fotom var herkese açık olması lzm eger degilse arkadaslik gönder eklerim henüz morum iyice güzelleşince ekliycem takip edebilirsin ltfn buraya arkadaşlık gönderdigini yaz cnm yoksa eklemiyorum yorumu olmayanları

Son düzenleme:

tamam tesekkürler, arkadaslik istegi gönderdim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…