Burun estetik fiyatları !

sağol canım beğendiğine sevindim opuyorumnanaktan
evet canım benim cildim çok hassas hani bebek popsu derler ya neredeyse öyle ince ve hassas tatlım tabi bu yüzdende şişlikler ve morluklar çok fazla oluştu hatta alçının altı bile yara olmuştu tuğrul bey alçımı alırken şaşırmıştı akannehir nasıl oldu bu diye ama onun bir hatası değildi. canım hastanenin kampanyası bitmiş ama şimdiki fiyatıda çok değil 2000 tl herşey dahil ekstra ödemen yok doğal bir burun istiyorsan kesinlikle tavsiye ederim estetik olduğumu ben söylemeden kimse anlayamıyor kaydirigubbakcemile3

Canım fotolarına baktım , gerçekten burnun çok hoş olmuş. opuyorumnanaktan sanki senin kendi burnun gibi , yüzüne o kadar uygun kiiii Yeni burnun hayırlı olsun.

Arkadaşım , sen Tuğrul beyi tavsiye edermisin ? hastalarıyla nasıl ilgileniyor ? ilk muayenede sana doyurucu bilgi verdi m i? yüzüne tasarım yaptımı ? Senin isteğini yeterli derecede sorguladı mı ? Ameliyatın törpüleme sistemi ile mi oldu ?

Biliyorum çok soru sordum arkadaşım ama bende 9 gün sonra olucam fakat doktorum çok ilgisiz. Doktorumu değiştirmek istiyorum. Ve Tuğrul beyi başakalarıda hep tavsiye ediyor. Bu doktor Boğaziçinde miydi ? Bana yardımcı olursan sevinirm canım a.s.

Cıltle alakası yok bence tugrul maralın yaptıgı burun amelıyatlarından sonra bu Şekılde mos mor oluyorsun bende oldum cok aŞırı ama benım cıldım hasas degıldır yanıı genelde hastalar cok morarırrr(

Ewt tugrul maral dogallıktan yana oyuzden burun ucumu oldugu gıbı bıraktı dogal olsun dıyede burun delıklerını farklı yaptıı :)) gÜlÜyorum Şuanda kendı halıme acınacak halımeee:)))))

evet tatlım tuğrul bey hala boğaziçi tıp merkezinde görev yapıyor. senin şimdi yaşadığın tereddütleri ben defalarca yaşadım canım bu benim 3 . burun ameliyatım oldu malesef bundan öncekiler hep yeni sorunlarla nüksetti çok uzun süre bu ameliyat için araştırma yaptım tesadüfen tuğrul beyi buldum bir süre daha araştırdım sonunda görüşmeye karar verdim, hastasıyla iletişimi çok güzel ikna edici acıçası ben çok kararsız gitmiştim hatta bu kararsızlığımla tuğrul beyi bile çıldırtıyordum ama o yine çok sakin bir şekilde neler yapabileceğimizi anlattı sonunda ikna oldum, ben burnumun bir çizimini istedim ama tuğrul bey açık bir şekilde ben çizerim istediğin burnu fakat ameliyata girdiğimizde ve burnunu açtığımızda öyle şeylerle karşılaşırızki çizdiğimizin dışında birşey yapmak zorunda kalırız sana yalancı çıkmak istemiyorum bana bırak sana en yakışan ve doğal burnu yaıcam dedi bende güvendim kendisine benimle birlikte şirketten bir arkadaşım daha ameliyat oldu tuğrul beye aynı hafta ve onun burnuda çok süper benden bile iyiydi walla kıskandım hani akannehir

Ewt tugrul maral dogallıktan yana oyuzden burun ucumu oldugu gıbı bıraktı dogal olsun dİyede burun delıklerını farklı yaptıı :)) gÜlÜyorum Şuanda kendı halıme acınacak halİmeee:)))))

tatlım senin için üzüldüm ama bu morluklar konusunda düşünceni çürütebilirim az öncede bahsettiğim gibi arkadaşımla 1 hafta arayla ameliyat olduk ve bende aşırı şişlik morluk oluşurken arkadaşımda hafif bir morluk vardı ve fazla şişmesi olmadı onun alçıları 5 günde alındı benim 9 gün durdu bu tamam kişiye bağlı bir durum

Cnm Önden foto koyman mÜmkÜnmÜ hep yandan da .. Önden begenmıyormusun yoksa

ben de burun estetiği düşünüyorum, bir arkadaşım estetisyen yanında çalışıyor ondan fiyat araştırması yapıp yazacağım. adam çok iyiymiş Türkiyenin her yerinden müşterisi var ve sadece burun değil aklınıza gelebilecek her ameliyatı yapıyor, vajina estetiği de dahil :)

aslında burnumun şeklinden memnunum bunu değiştirmek istemiyorum ama sanırım hatırlayamadığım bir darbeden dolayı burnumda dikkatle bakınca görülen bir yamukluk var. şekil düzgün ama burnum yüzüme ortalanmış değil sağa doğru meyilli o yüzden bütün fotolarımı sağdan çekiyorum soldan çekince çok çirkin görünüyor

CADIARZU Tuğrul beyin yaptığı ameliyatlar mosmor mu oluyor ? ? ? Arkadaşım sen nezaman ameliyat oldun ? burnundan memnun değilmisin ? morluğun çok mu uzun sürdü ? Ameliyatın nasıl geçti ? Tuğrul beyin ilgisinden memnun kaldın mı ?

:çok üzgünüm: ya tam bi doktora karar verir gibi oluyorum .Sonra bi olumsuz yorum beni mahvediyor. :uhm: Yine kafam karıştı :uhm: Allahım bana yardım et :Saruboceq:

Hangi doktormuş bu arkadaşım ? Bursa da mı ? yani arkadaşının çalıştığı estetisyen kim ? Arkadaşın doktor hakkında ne diyor. Bir çok hasta gördüğü için doktorun yaptığı işi ve hastaların memnuniyetini iyi bilir. Ha bi de fiyatı ne ? Yardımcı olursan sevinirim canım a.s.

bence gelin rabbimin verdiği güzelliği bozmayın canım arkadaşlarım ha bu arada güzelleşmek değil sağlık probleminiz varsa o başka

bence gelin rabbimin verdiği güzelliği bozmayın canım arkadaşlarım ha bu arada güzelleşmek değil sağlık probleminiz varsa o başka

offf offffffffffffff Allahım bi de bu konu kafama takıldı şimdi. :çok üzgünüm: Psikolojik olarak hep mutsuz olmak daha tehlikeli değil mi sizce ?

Arkadaşlar Muhammet Dilber'e amelyat olan var mı? Doktor ve Fiyat hakkında bilgi vermeniz mümkün mü..:gitme:

:çok üzgünüm: Arkadaşım inan senin adına çok üzüldüm .Çooook geçmiş olsun. Sanırım ben Tugrul beyi listemden çıkartıyorum. Yani na demek bundan başka yapamam,,,,,, daha iyisini yapması ve gayret göstermesi gerekmezmiydi :1no2: olmazzzz Sonuçta bir insanın psikolojisi demek hayat mutluluğu demek , mutluluk olmayınca ne anlamı kalıyor kii

sağol canım ve kımse yaşamasınnn bunuuu ...... aynen oyle dedii buradakii hastaları benım yazıalrımı okudular muhakkak sorabilirler kendılerıne dogru olup olamadıgını belkı inanmayadabılırsınız ne me lazım ama artık ben kendı derdıme düştüm herkez gitsin istedıgıne olsunn ben doktora hasta kaybettırme çabasında degılımm umrumda degil yaşadıkalrımı paylaşiyorum ve inanınn cok ta rahatlıyorumm destek olan olunca insan kendını daha ii hiissedıyorr ...

Arkadaşım , sana özellkle teşekkür etmek istiyorummm. Bana fikir verdin sayende bir doktoru elemiş oldum. Şu anda burnundan hiç mi mem nun değilsin peki ? ? :uhm:

ben hollandada yaptirdim hic istedigim gibi olmadi 1200 euro tuttu sanirim 2500 ytl oluyor simdi trde yaptirmayi dusunuyorum avrupada yaptirmayin arkadaslar en iyisi Tr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…