Burun estetik fiyatları !

kizlar isteyen isteyene butcesine uygun olan doktoru secebilir zorlama yok insallah istediyiniz sonuca kavusurusunuz derim ben zemuszemus

bende yakup avşara gittim 8,500 fiyat verdi bütçemi aştığı için prof.dr.bahattin çeliköze yaptırdım burnum henüz çok yeni ama gayet doğal yapıyor..ilgilenenlere tavsiye ederim.

bana dun yakupo avsar 9.500 tl fiyat verdi revizyon dahada pahaliymis ilk ameliyat fiyati dedi belki yuzyuze biraz daha dusuyordur ama yinede bana gore fazla fiyat tabi herkesin dusuncesi butcesi farkli.

yakup avşarın yaptığı burunlar hakkında benim gibi düşünenlerde varmış her yüze aynı tip burun yapıyo burun yüz oranlarına göre kişiye özel olmuyo muydu ilginç yani yaptığı burunlar bence 8000-9000 kesinlikle etmiyo 2500 e 2000 e bile onun yaptığı burunlardan çok daha güzel burunlar var kk da

bana dun yakupo avsar 9.500 tl fiyat verdi revizyon dahada pahaliymis ilk ameliyat fiyati dedi belki yuzyuze biraz daha dusuyordur ama yinede bana gore fazla fiyat tabi herkesin dusuncesi butcesi farkli.

Yurt disi oldugun icin fiyatlar biraz daha sisiriliyor..
Herhangi bir doktor ile konustugunda Yurt disi oldugunu belli etmeyeceksin...
Sana benden tavsiye,kuzenim olacak 3000 tl Tr de yasiyor olarak gösterdi kendini,
Teyzem Avusturyada oldugunu söylemis hastanee fiyat cikardilar ve oldu 5000 Euro aradaki farka bakarsan ucurum var..

kesinlikle katılıyorum..ben 3.500e yaptırdım doktorum estetik olmıcak dedi yüz hatlarıma uygun burnu yaptı şuan çok yeni henüz şişlikler var ama görüntüden memnunum.

çok sevindim canım fotolarını eklememişsin ama eminimki güzeldir kime yaptırdın canım

sagol canim bende bundan sonra aynen oyle davranicam yani burdayim diyede cok param da yok zengin degilim ayrica fazladan para vericek kadar enayi sayilmam :)
arada ciddi ucurum fiyat farki var bende direkt ayni taktigi uygulicam tesekkurler.

arkadaslar bir sey danisacagim ameliyat olmadan arastiriyorum herseyi kafama takilan bazi sitelerden ameliyattan sonra cildin degistigini sivilce oldugunu hatta bazi doktorlarin cilt bakimi istedigini ameliyttan once isittim ameliyat olan arkadaslar boyle bir sorun yasadimi ve gecici bir sorunmu ?
benim cildimde yetiskinlikte bile sivilcem olmadi simdi yuzumu basar sivilceler diye tabiki endiseleniyorum ben biraz fazla pimpirikliyim galiba birde kizlar ameliyat olduktan sonra bir gece hastane sonra morluklar kac gun suruyor mesela ikinci gun disari cikabilyiormusunuz bir akc gun yataktami kalmamiz lazim ben yurtdisindan izinli gelicemde sure tahmini yapmaya calisiyorum :)
cok tesekkurler arkadaslar.

a.s.kizlar bende cok uzun zamandir istiyorum ama korkuyorum acikcasi.yanliz sizin yazilari okuyunca rahatladim biraz,Rica etsem bana doktor ismi ile eniyi bildiginiz sehri soylermisiniz bende tercih sansim olsum Teekkurlera.

Emre ilhan in su anki burun estetik fiyati nedir bilen varmi acaba?? bilgi verirseniz sevinirim..

Arkadaşlar ben Ankaradayım..Buradaki doktorlar hakkında bilgisi olan var mı? Reha Yavuzer,Ferruh Bingöl,Tunç Şafak a ameliyat olan var mı?

canım bu üç doktorun da iyi olduğunu biliyorum ben ve çok hastaları var.

teşekkür ederim AskAsk ...Üçünden birini seçmek zor olacak...Hayırlısı bakalım.. :)

teşekkür ederim AskAsk ...Üçünden birini seçmek zor olacak...Hayırlısı bakalım.. :)

canım doktorlar,öneriler ve sorular bölümünde reha bey e ameliyat olanlar var oraya bakarsan fikir edinirsin birde uzmanlar ve fanatikler bölümünede bak ordada var bu doktorlardan bazıları ankarada zühtü bey var bu topiklerde ondanda bahsediliyor onuda incele istersen

arkadaslar oncelikle hepinze merhaba ben yeni uye oldum

bende burun estetigi dusunuyorum.daha once saglik sorunlari nedeniyle 2 kere ameliyat oldum.ama simdi burnumu estetikle duzeltmek istiyorum.bende bicok dr arastirdim.baris cakiri cok duydum ve tv da izlemistim gercekten cok iyi bi izleni birakti fiyatini bilmiyorum ama biraz yuksek gorunuyor.ozelliklede tv de ciktiktan sonra,simdi sizin yorumlariniza yazilariniza baktim veburada adi gecen dr lara mail yoluyla fiyat istedim
bu arada ben almanyada oturuyorum.tabii fiyat alirken zonguldaktan geliyorum diye yazdim.cunku geldigim zaman olmak istiyorum.cogu dr icin bazilari cok iyi derken bazilari olumsuz yazmis
gercekten cok zor
arastirmaya devam galiba:)

geçen seneki halim geldi aklıma
yazdıklarınızı okuyunca :)
eğer kafaya koyduysanız olun ve kurtulun değişen şeylere aklınız ermeyecek
ben bir senedir hiç pişman olmadım allah pişman etmesinde
hepinize şimdiden geçmiş olsun
sitenin pek takpçisi olamıyorum bu ara ama açtıkça yazılanları okuyorum
beni merak edip kimde oldun ameliyatını diyen soran çok olucaktır
okadar çok konuda yazıyorki burayada yazmıyım :)

tam benim yaramın üstüne basmışsın cvp vermeden edemedim..ben 2 sene önce ameliyat oldum ameliyatımdan 1 ay sonra cildim kızamık çıkarmış gibi oldu daha önce hiç sivilce probelemim olmamasına rağmen cildim inanılmaz bozuldu şu anda dha iyi geçti sayılır ama eskisi gibide değil malesef izlerini taşıyorum( hala uğraşıyorum gitmediğim cilt doktoru kalmadı ama bir işede yaramadı..estetik doktorlarınada sordum nedenini ama tam cvp alamdım açıkcası kimisi ameliyatla alaksı yok dedi falan filan......ben ameliyatla bir ilgisi olmadığına inanmıyorum çünkü ameliyattan sonra oldu artık anestezide kullanılan ilaçlardanmı başka bişeymi bilemiyorum ama malesef böyle bir şanssızlık yaşadım ve etkileride hala devam etmekte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…