Burun estetik fiyatları !

bencede çok güzel burunlardan biri.

aslında ameliyat olan arkdaşların eski hali, yeni hali resimlerini görsek karar vermemizde dha çok yardımcı olurdu bence, çünkü benim burnum daölye abartı bi çirkinlik yok sivri ve ince olduğu için düşnüyorum ben, riske atmaya değer mi buna karar veremiyorum

DR ONUR EROLUN BURUN AMELİYATINI NEKADARA YAPTIGINI BILIYORMUSUNUZ:1closedeyes:

sanırım 8000 tl öyle hatırlıyorum ama olan çok arkadaşımız var onlar daha iyi bilir

kızla 1 mayısta yakup avsara gıdıyrum gorusmeyye. randevu aldımm bakalım.. evt gercekten cok pahalı am en azından fıkır alcam dıyeb dusnuyrum. bıde yakup avsar ıcın cokkk ıyı dıyolar forumdaa..gelınce yorumlarımı paylasırımm

ayy vallahi Yakup bey çok sarsılmayacak bütçeler için birebir

canım güzel haberlerini bekliyorum inaşşlah dilediğin gibi olur

yakup avsara gıden arkadaslar odeme seceneklerı hakkında yardımcı olablırmı

kızlar burun estetıgı çok pahalı degılkı 2000 tl ye yapanda var 10.000 tl ye yapanda var

kızlar bende oldum 1 ay önce burnum çok guzel olmuş yaptırmak isteyenler hemen yaptırsın

Kızlar Aylin Karanlık'a burun estetiği yaptıran var mı aranızda?
Sadullah Karun ile Aylin Karanlık arasında kaldım. Ablam göğüs buyutme ameliyatı oldu Aylin hanıma. cok ilgili cok sevimli falan. 3000den fazla veremem ama. zaten Erzurumdan gelicem ıstanbula ameliyat için. fikir verirmisiniz bana..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…