Burun aspiratörü kullanıyor musunuz?

Viola

Yiğitim bitanem..
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2007
1.278
3
46
Daha hamileyken almıştım burun aspiratörünü..basit olanlarından..bugün oğlumun burnu biraz tıkalı,kullanayım dedim beceremedim..aranızda kullanan varsa,bir püf noktası mı var...

canım biz kullandık ama bana da bir arkadaşım vermişti chicconun ucu bayağı ince. diğerleri biraz kalın sanırım. burnunda akışkan sıvı varsa onu temizlyor, kuruları almıyor.
mantık göğüs pompasıyla aynı aslında. burnuna sokmadan bastırıyorsun, burnuna sokunca bırakıyorsun. burun duvarlarına değdirerek yaparsan daha etkili oluyor. bizim kız çok gıdıklanıyordu kıkır kıkır gülüyordu yaparken

Daha hamileyken almıştım burun aspiratörünü..basit olanlarından..bugün oğlumun burnu biraz tıkalı,kullanayım dedim beceremedim..aranızda kullanan varsa,bir püf noktası mı var...

ben de kullanmayı beceremedim galiba,ama kullanma talimatına uymuştum oysaki.amacına uygun sonuç alamamıştım.ben burnunu bebeklere özel olarak üretilen pamuklu çöple temizliyorum,fazla sokmadan.

okyanus suyu sıkıp kullanın kızlar o zaman burnundakı sumukler yumusuyo sulanıyor aspıratorude once sıkın cekın rahat kullanırsınız kuru halde cekmıyo bebişlerde aglıyor.

burundaki gogolar ( biz böyle deriz :)) yumuşak ise işe yarıyor
deliğin ortasına getiriyorsun gogoyu sıkıp sokuyorsun burnuna ve bırakıveriyorsun..
huuuuup diye kocaman bişi çıkıyor :)))
ben çok kullandım ama doktorum kullanma dedi, kılcal damarlara zarar verebiliyormuş
ama ben gene de arada kullanıyorum :)))

ben kullanmadım zararlıymış dr ve hemşire dedi hava kılcal damarları etkiliyormuş ben eczaneden burun damlası var hastane önerdi buruna damlatıyom yumuşuyor pamugu ucunu inceltip burun içine sokuyorum burunu az sıkıp çekiyorum şimdi ise damla oldugu halde kulak çöpü kolayıma gidiyor oglumda 2.5 aylık kulak çöpünü bir ucunu ıslatıyom buruna sonbra kuru tarafıyla alıyom oglum aglamıyor hem

bende pompayı pek beceremiyorum annemden öğrendiğim bir şey bir burun deliğini elinle kapa diğerdelikden nefes alırken kendiliğinden çıkıyor.

ben her sabah kullanıyorum çokta memnundum ilk önce okyanus suyu sıkıyorum 2 dk sonra burun aspiratörünü kullanıyordum bir kaç kere yaptıktan sonra çıkıyordu ama şimdi okuyunca zararlı olduğunu yazmıs arkadaslar bende korktum kullanmasammı acaba?_?

bende hamileyken almıştım ucu kalın girmiyor burnuna girmiyor

evet canım iki tane var bende birini tek başına özellikle almıştım birde tarak felan varda takım onun içinde vardı mama onu kullanamadım çnkü sert ayrı olanı kullanıyorum çokta memnunum ayrıca kızımın sürekli burnu tıkandığından ayrıcada burun spreyi kullanıyorum o da yumuşatıyor ve açıyor burnunu ben de sonra temizliyprum ...

bİşe sorucam ben müberra bi kardeşim oldu annem halsiz ve annemi uyanırmak istmiyorum bizim bebebk 1 ay 5 günlük kulağı ağrıyor ne yapmalıyım bilmiyorum önerisi olan var mı ??

ucu ince de olsa kalın da olsa pompası limon büyüklüğünde olan aspiratörler bebeğimi tedirgin etmişti. Sürekli ağlıyordu.
japlo nasal burun aspiratör kesim çözüm olmuştu. yani öyle elle değil, burnu havayla temizliyorsunuz. bebek hiç tedirgin olmuyor. uzun zamandır piyasada yoktu, şimdi yeniden getiriyorlar galiba ingiltereden.

Kizima chicconun burun aspiratorunu almistim fakat hic ama ghic ise yaramadi bir dr ark tavsiyesiyle once burnunu yumustamak icin sprey kullaniyorum arkasindan ise otribebe burun aspiratoru kullaniyorum cok ama cok cok memnunum kendi nefeniz ile bebegin burnunu temizliyorsunuz

burun aspiratorleri hep aynı ben amazondan amerikadan oogiebear isimli bir temizleyici getirttim 6 aydan bu yana kullanıyorum okyanus suyu vb olmadan yumuşatmadan katı yapışkan mukusları alıyor diğer ucu ile kulak temizleniyor süper bir burun kulak temizleyici kargo dahil 75 tl yi bulmuştu fiyatı sürede bayağı sürmüştü 20 günde gelmişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…