Burun ameliyati sonrasi kemer bolgesinde sislik ( fotografli )

wolfielena

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2024
2
1
21
Merhabalar oncelikle. Ben 21 gun once burnumdan ameliyat oldum hem egrilik dolayisiyla nefes problemim vardi hem de seklini begenmiyordum (kalin derili, onden ozellikle top gibi siskin, kemerli, sola dogru egri). Ameliyat masasindaki goruntumu gayet begenmistim acikcasi isteklerim yerine getirilmis gibi duruyordu. Ama alcim ciktiktan sonra doktorum ozellikle kemerimin oldugu yerde fazla odem oldugunu soyledi ve oraya bastirdi dagitmaya calisti odemi. Suan 21. gunum ve hala orasi dalgali gibi duruyor bastirdigimda da sertlik hissediyorum gibi emin olamadim. Ve cok stresliyim ya eski burnumdaki gibi kemer olusursa tekrar? Boyle bi durum yasayan var mi?
IMG_5860.jpeg

Eklentiler

• IMG_5788.jpeg
    IMG_5788.jpeg
    198,4 KB · Görüntüleme: 95
Aynisi bende de var maalesef
Benimki kesin kemer tam törpülenmemiş ve kalmis eski burnumdada orada aynı yerde kemer vardı
Dokundumda sert kemik gibi
Sizin ameliyatınız çok yeni daha bütün burnunuz şiş suan bu çok beli belkide ödemdir (sanki ödem gibidir görünüyor)

Merhabalar oncelikle. Ben 21 gun once burnumdan ameliyat oldum hem egrilik dolayisiyla nefes problemim vardi hem de seklini begenmiyordum (kalin derili, onden ozellikle top gibi siskin, kemerli, sola dogru egri). Ameliyat masasindaki goruntumu gayet begenmistim acikcasi isteklerim yerine getirilmis gibi duruyordu. Ama alcim ciktiktan sonra doktorum ozellikle kemerimin oldugu yerde fazla odem oldugunu soyledi ve oraya bastirdi dagitmaya calisti odemi. Suan 21. gunum ve hala orasi dalgali gibi duruyor bastirdigimda da sertlik hissediyorum gibi emin olamadim. Ve cok stresliyim ya eski burnumdaki gibi kemer olusursa tekrar? Boyle bi durum yasayan var mi? Eki Görüntüle 3461993
Ödem gibi durmuyor canım önceki burnunda kemer bu sekilde mi başlıyordu

X