Burun ameliyatı sonrası burun ucu şişliği

areseyna

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2022
7
1
23
Merhaba. Ben 16 gün önce ameliyat oldum. Şunu belirteyim kalın deriliyim. Ameliyat sonrası burnumun ucu göründüğü kadarıyla bile harika duruyordu. Alçılar çıktıktan sonra bandaj takıldığında da çok iyiydi. Bandaj pazar günü çıktı ama şu an burun ucum top gibi. Bandajlıyken harika duruyordu. Ödem olduğu belli evet ineceğini de biliyorum ama bu ödem inince bandajlı halinde gördüğüm gibi mi olur burnumun ucu? Deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

Canım şuan çook erken bir dönemdesin yüzünün ödemi bile 2 aya zor gidiyor burun ucun ilk aylarda çok şiş görünücek şişlikler indikçe burnun asimetrik görüncek bunları hiç dert etme 2-3 ay sonra ki değişime kendin bile inanamayacaksın

merhaba öncelikle geçmiş olsun fotoğraf ekleyebilir misiniz? Bende yaklaşık 2,5 ay önce ameliyat oldum benim de burun ucum hala önden baktığımda top gibi duruyor ya da bana öyle geliyor

hangi teknikle oldunuz ameliyatı? doktorunuzun paylaştığı sonuçlarda 20. günde birinci ayda genel görünümler nasıl bazı doktorların hastaları gerçekten oldukça az ödemleniyor ama tabi 16. gün baya baya erken değerlendirme yapmak için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…