Burun ameliyati icin hangi sehirleri / doktorlari tavsiye edersiniz?

HiddenGem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2015
13
7
37
Merhaba sevgili arkadaslar, uzun zamandir burun ameliyati olmayi planliyorum. Yurtdisindan gelecegim, Instagram'da takip ettigim doktorlar hep Istanbul'da ama diger sehirlerde bu prosedorun daha uygun olabilecegini dusunuyorum. Istanbul disindaki fiyatlarla ilgili bilginiz var mi? Izmir'de Firat Demirtasoglu'nu ve Ibrahim Korhan'i dusunuyorum ama gordugum kadariyla Ibrahim bey hep kapali teknik uyguluyor - burnumda egrilik oldugu icin acik teknik ile ultrasonik piezzo olursa daha iyi olacak diye dusunuyorum ama cok bilgili degilim. Burada bayagi tecrubeli bayanlar oldugunu goruyorum; goruslerinizi paylasabilirseniz cok minnet duyarim. Sevgiler..

Ayy bende izmirdeyim medicana murat songu çok iyi bence bende yaptıracağımda kendisine gideceğim. İlk ameliyatımı başka doktor yapmıştı sol kanat göçmesi var bendede

Ayy bende izmirdeyim medicana murat songu çok iyi bence bende yaptıracağımda kendisine gideceğim. İlk ameliyatımı başka doktor yapmıştı sol kanat göçmesi var bendede
Cok tesekkur ederim. Baktim ama malesef pek benim istedigim gibi degil. Burnun alt kismini daha sekilli tercih ediyorum. Size bol sans diliyorum, umarim gonlunuzce olur

hiç tavsiye etmem çünkü bende Prof. dr. Murat Songu' ya sosyal medya da gördüğüm kadarıyla, çok iyi bir doktor oldugunu düşünerek yıllar sonra ameliyat olma kararı aldım, ameliyattan sonra resmimi hemen instagram sayfasına yükledi hatta..Harika gözüküyordu herşey, sonra yavaş yavaş şişlikler inince burnumun uç tarafı yamulmaya başladı iç kısmında kıkırdaklarım ellediğimde dışarıdan hissedilebiliyordu.. nefes sorunu yaşayınca kontrole gittim.. Murat Songu bu yamukluğun, kıkırdaklarımın dışarda olmasının çok normal oldugunu, ameliyat hatası oldugunu ve bu tarz hastalarını düzeltmek için (ücretsiz) hastanenin kendisine gün verdiğini söyledi. Algılamakta açıkçası zorlandım, sonra ne yapacagım derken ameliyatımı yapan kişi düzeltsin diye düşündüm. Randevu almak istediğimde sekreteri ile iletişime geçtim ve endişelerim oldugunu ilettim... Revizyon ameliyatlarının dolu oldugunu, 3 ay sonra artık randevu verebileceklerini (bu arada bana revizyon için tekrar muayene gelmeniz lazım dediler.. tabii ücretli ) ve burnumun daha kötü olabileceği riskini yazan bir mesaj yolladılar. Hem burunumu bu hale getirip hem de bu şekilde davranılması çok üzücü.. Hele de sağlıkla ilgili bir konuda insanların bu kadar ticari odaklı olması , sosyal medyada kendileri şişirmesi çok çok üzücü..

Eklentiler

• WhatsApp Image 2022-01-08 at 17.02.04.jpeg
    110,8 KB · Görüntüleme: 109
Yaaa çok geçmiş olsun bende instagramdan takipliyorum siz gibi beğeniyordum hiç bu açıları bilmiyoruz tabiii. Hastaneye şikayette bulunduz mu umarım mağduriyetinizi en kısa sürede giderirler kime güveneceğiz bu devirde bilmiyorum gerçekten benimde ilki sorunlu artık ince eleyip sık dokuyacağım

Merhaba ben piezzo tekniği ile Operatör Dr Ali Oğuz demire ameliyat oldum Almanya dan geldim suan 4. Ayım bir görüşün derim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…