Burun amelihati sonrasi genis burun kanat

Sheyma88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2018
95
7
36
merhabalar ben amelihat olali henüz 10 gün oldu bazi seyler sonuc icin erken oldugunu biliyorum :) ama sabirsizim sanirim yada endiseli benim amelihat olma sebebim burun sirtimin ve kanatlarimin gebis olmasi
Smdide ödem oldugu icin en az bir ay gecmesi gerektigini biliyorum ama suan yine ayni top gibi hissediyorum ayni gelio bi burun düsüklügü düzeldi ve gzl belli oluo tecrübeliler bana yazarsa siz asag yukari sonucu nezaman tam görebildikiz 6 ay beklemem mi gerekio daha daha kücülürmü burnum sorun zaten büyük olmasi bana sanki olmamisim gibi geliyor :)
Ilk resim amelihatdan sonra ve dün almanyaya geri döndüm ucakla havalimaninda burnum bi anda bitarafa dgru yamuldu ödem dedi dr :)

Eklentiler

• 67E612D8-0526-4C82-B62A-0E7A42DFD2E0.jpeg
    67E612D8-0526-4C82-B62A-0E7A42DFD2E0.jpeg
    81 KB · Görüntüleme: 1.932
  • 3CA6102B-57F7-4416-89DA-C2329BE103F2.jpeg
    3CA6102B-57F7-4416-89DA-C2329BE103F2.jpeg
    136,4 KB · Görüntüleme: 1.342
  • F6B9EB02-E5DA-4013-BA9C-B90C779D7A50.jpeg
    F6B9EB02-E5DA-4013-BA9C-B90C779D7A50.jpeg
    93 KB · Görüntüleme: 1.018
Burun kökü değişirde.yukardan kırılıyor burun cunku orası sisiyor 1 aya iner.

burun kanatları değişmez bence

4_5 ay gözlük takmayın ama
Yok gözlük takmicam ama bana aynen sizin düsündügünüz gibi kanatlar genis kalir die dusunuom zaten anlamadim yanlarda dikis izi yoktu kesmemis nsl daraltmis olcak zaten dr yazio bilgi alcam sanirim yoksa merakdan catlixam benim incelir die umudum yok öle görünüyo:KK43: ama mac oydu amelihat olmamim

Burnunuz çok şiş,
Bende ilk günler sizin gibi hissediyordum,
Sanki hiç ameliyat olmamışım gibi,
Ama iniyor burun ilk günlerde çektigim resimlerle şimdiki arasında bayagı fark var,
Burnum mükemmel olmadı ama eski burnumdan iyi oldugu kesin bunuda eski resimlerime bakınca farkediyorum :)

Burnunuz çok şiş,
Bende ilk günler sizin gibi hissediyordum,
Sanki hiç ameliyat olmamışım gibi,
Ama iniyor burun ilk günlerde çektigim resimlerle şimdiki arasında bayagı fark var,
Burnum mükemmel olmadı ama eski burnumdan iyi oldugu kesin bunuda eski resimlerime bakınca farkediyorum :)
Tabi sabir la beklemem gerekiyor nekdr zormus insan oldu bitti hemen sonucu görim istiyor insallah iner ucu sis farkindayim tas gibi hissediyorum ama yanlar ole durunca bi korktum dunde ucaga binmeden bi sag tarafa kaydi burun dedim eyvah :) birde benim dr masaj tavsiye etmedi ben sordum ee olabilir yapabilirsiniz dedi bi ole sizler yaptinizmi benim arkdslarin yapmadi bazi si keske yapsaydin dio burnum egri kaldi dio bende ikide kaldim birde üsütne baya grip oldun yarin bi diktora görüncem

Tabi sabir la beklemem gerekiyor nekdr zormus insan oldu bitti hemen sonucu görim istiyor insallah iner ucu sis farkindayim tas gibi hissediyorum ama yanlar ole durunca bi korktum dunde ucaga binmeden bi sag tarafa kaydi burun dedim eyvah :) birde benim dr masaj tavsiye etmedi ben sordum ee olabilir yapabilirsiniz dedi bi ole sizler yaptinizmi benim arkdslarin yapmadi bazi si keske yapsaydin dio burnum egri kaldi dio bende ikide kaldim birde üsütne baya grip oldun yarin bi diktora görüncem
Burnun kalın derili sanırım bide inmesi normalden uzun sürer belki,
Benimde kalın derili tam anlamıyla inmiş degil,
Kanatları sanırım en son gerek görülürse daraltıyorlar,
İlk banada masaj vermedi doktorum,
Ama şimdi asimetri sorunu var burun ucumda deliklerde onun için bi masaj önerdi onu yapıyorum.
Doktor önermediyse yapma bence masaj yinede sen bilirsin :)
Ben şükür grip olmadım ameliyatı yazın olmuştum ama şimdiye kadar agır bi grip geçirmedim,
Geçmiş olsun umarım sen çabuk atlatırsın :)

Burnun kalın derili sanırım bide inmesi normalden uzun sürer belki,
Benimde kalın derili tam anlamıyla inmiş degil,
Kanatları sanırım en son gerek görülürse daraltıyorlar,
İlk banada masaj vermedi doktorum,
Ama şimdi asimetri sorunu var burun ucumda deliklerde onun için bi masaj önerdi onu yapıyorum.
Doktor önermediyse yapma bence masaj yinede sen bilirsin :)
Ben şükür grip olmadım ameliyatı yazın olmuştum ama şimdiye kadar agır bi grip geçirmedim,
Geçmiş olsun umarım sen çabuk atlatırsın :)
Bendede hafif asimetrinsorunu var varmis yani :) dr ben hatirlattim mesaj yapimmi istiosan olur dedi :/ smdi gripden dolayi zaten almanyada kbb doktoruma geldim oda bi baksin onada sorcam bakalm nedicek dr lar masaj konusunda anlasamio okudum kimisi iyi kimisi kesinlikle hayir dio daha kemikler oturmadigi icin oynatmak iyi degilmis bende anlamadim bise ay insallah cabuk atlatirim nefes alamiyorum tampon varmis gibi hissediyorum hala :) sizede gecmis olsun evet kanatlar benim icin en muimiydi zaten sebep oydu diyebilirim :) beklicez artik zaman herseyin ilaci

merhabalar ben amelihat olali henüz 10 gün oldu bazi seyler sonuc icin erken oldugunu biliyorum :) ama sabirsizim sanirim yada endiseli benim amelihat olma sebebim burun sirtimin ve kanatlarimin gebis olmasi
Smdide ödem oldugu icin en az bir ay gecmesi gerektigini biliyorum ama suan yine ayni top gibi hissediyorum ayni gelio bi burun düsüklügü düzeldi ve gzl belli oluo tecrübeliler bana yazarsa siz asag yukari sonucu nezaman tam görebildikiz 6 ay beklemem mi gerekio daha daha kücülürmü burnum sorun zaten büyük olmasi bana sanki olmamisim gibi geliyor :)
Ilk resim amelihatdan sonra ve dün almanyaya geri döndüm ucakla havalimaninda burnum bi anda bitarafa dgru yamuldu ödem dedi dr :)

düzelmeler oldumu? memnun kaldinizmi? doktorunuz kimdi ögrenebilirmiyim?

Benim burnumda ilk zamanlardan beri değişiklik olmadı ama sizin burnunuz çok şiş gibi geldi bana. Sanki ödem çok fazla gibi. 2-3 ay beklemeniz lazım.

baya olmuş ameliyat olalı düzeldi mi burnunuz acaba bende 1 ay önce ameliyat oldum merak ediyorum

X