Bursalılar yardımınıza ihtiyacım var

eslemnur

oğlum tatlı meleğim benim
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
540
0
:ecrin_bebek:--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar ben bundan 3-4 ay önce zübeyde hanımda BÜLENT BARANA genel muayene içino zaman bebek düşünmediğimiz için korunma amaçlı,bana yasmini önermişti bide bebek için problem varmı diye muayene oldum ama tahlil yapmadı sadece alttan ve göbeğime bişey sürerek muayene etti bide aralıkta kontrole gel dedi tahlil yapması gerekmiyomuydu?Bi tanıdığım şevket yılmazdai cenk aşkallı yı tavsiye etti sizce hangisine gideyim o dr.daimi olmasını istiyorum yani hamile kalırsamda o dr. gidicem arkadaşlar hangisi iyi sizce yorumunuzu bekliyorum...

bende bebek istiyorum artık arkadaşlar

Son düzenleme:

slm arkadaşım öncelikle inşallah tezzamanda dileğin olur sana osmangazi tıp merkezine gel derim ben oraya gidiyorum doktorumdanda memnunum tavsiye ederim sanada hamile kalmadan önce kontrolede oraya gittim :CüvCüv:

canım benden sana bi tavsiye
benim doktorum medical park taki ahmet yılmaz
ama şimdi beşevlerdeki jimere geciş yaptı
bi git coooooooooooook memnun kalcaksın
ben hamile kalmak için kendisine gittim o kadar memnun kaldım ki o ay hamile kaldım
cok iyi ve güven verici bi doktor

Zübeyde hanımın doktoru Bülent Kayhan var oda arkadaşımın doktoru çok memnundu muayenesine gidiyordu bende gördüm çok tatlı bir adam üstelik çok tecrübeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…