bursalılar acil yardım

akrep_b

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2008
20
0
Arkadaşlar ne olur bana fikir verin. doğumuma bir ay kaldı ve malesef doktorum doğum ücreti olarak çok istiyor. benim bunu karşılamam imkansız. bursa medical park murat arslan a gitmeyi düşünüyorum medical parkta doğum yapan var mı? memnn kaldınız mı? ya da pembe maviye mi gitsem. bu saatten sonta doğum evinin bir doktrouna gitsem benimle hiç ilgilenmez herhalde. kafam çok karışık uykularım kaçıyor ne olur acil yardım...

Canım ben pembemavide Nilgün hnm a gdiorum ve cok memnunum cok tatlı güleryüzlü bilgili bi doktor parasını tam bilmiorum ama tavsiye ederim cnm !!!

bence medical parka git derim.pembe mavi ile ilgili pek iyi şeyler dymadım.ama tercih senin.bizim tanıdık orada doğum yaptı ve bebeğin göbeğini yanlış kestikleri için bir sürü problemle uğraştılar.pembe maviden bahsediyorum.

normal doğum düşünüyorsan osmangazi tıp merkezi diyebilirim.(ücret için diyorum.)
ben 10 gün sonra orada sezeryan olacağım ssk karşılamıyor sezeryanı ama baştan beri oraya gidiyorum.doktorumdan çoook memnunum. onun için doğumu orada istiyorum.Doktorum İbrahim bey.tavsiye ederim...

canım bende medıkalparka doc.murat aslana gıdıyorum bende bursada kendıme uygn bı dr bulamadım memnun kalmadım acıkcassı sonunda murat beyde karar kıldım sakın bılgıılı bı dr oyle cokda guler yuzlu falan deıl ama bılgısıne guvenıyruz ısde muayene ucretı 80ytl ben kısmeetse agustosta dogumu orda yapcam ins bi sorun olmaz dogum ucretıde normal 1milyar sezaryende 1100 yanlıs hatırlamıyorsamm umarım yardımcı olmusumdur ins hayırlısıyla kucagına alırsın bebegını canımm dogum yaptıgındada burdan memnun olup olmadıgını soylesen sevınırım

canım ben bahar tıp nagihan hanıma gidiyorum, normal doğum 500 sezeryan ve epidurol doğum 700-750 , bi akrabam 1 ay önce burada doğum yaptı ve çok memnun, bide halamın kızıda senin gibi doğuma 1 ay kala gitti nagihanhanıma ve doğumunu orada yaptı oda çok memnun kaldı, bide sana zübeyde hanım dr özer kutluyu tavsiye edebilirim, çok mükemmel bi insan ve paracıda değil muaynanesi altıparmakta ve zübeyde hanım ın başhekim yardımcısı , onun hastaları ile çok ilgileniyorlar doğuma az kaldığına takılacağını zannettmiyorum, inşallah hayırlısı ile kurtulursun canım

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. İnanın o kadar stres yaptım ki anlatamam. bu saatten sonra doktor değiştirmek o kadar zor geliyorki anlatamam. aslında kendisinden çok memnunum ama doğum için 6-7000 ytl istiyor. ben resmen şoka girdim. kime değiştireceğim diyorsam bu saatten sonra seninle kimse ilgilenmez diyorlar. aslında özel hastanelerden çok korkuyorum anlatılanlardan dolayı. sırf para için alakasız şeyler yapıyorlar dedikleri için. ama medical park epey uygun gerçekten murat bey de iyi bir doktorsa orada yapacağım işallah memnun kalırım.

bence medical parka git derim.pembe mavi ile ilgili pek iyi şeyler dymadım.ama tercih senin.bizim tanıdık orada doğum yaptı ve bebeğin göbeğini yanlış kestikleri için bir sürü problemle uğraştılar.pembe maviden bahsediyorum.

Ya cnm merhaba !! Ben oraya gidiorum Nilgün hnm a ama dogumumu orda yapmıcam acıbademde düsünüorum doktorum cok ii aslında acaba hangi doktormus gittigi ?senağlama

canm bende medical park tan ahmet yılmaz a başladım 1,5 ay once menunum :KK66: tavsıye ederım ılgılı bır doktor medical park guzel bir hastane
bu arada ahmet bey n muayene ucreti 30 ytl
dogum ucretı ısee 500 normal 550 szeryan ssklılar ıçın..
bırde orda nuraty sözeri altıner ve nazan hanım var murat bey dışında muratbey doç olaudug için onun ucretı farklı cnm

Ya cnm merhaba !! Ben oraya gidiorum Nilgün hnm a ama dogumumu orda yapmıcam acıbademde düsünüorum doktorum cok ii aslında acaba hangi doktormus gittigi ?senağlama

doktorun adını bilmiyorum. sizi korkutmak da istemem allah yazmamış olsun diyelim ama tabi yaşanılanı da inkar etmemek gerek.eşimin arkadaşıydı olmazsa sorar yazarım.

bende pembe maviye gidiyorum.nevin hanım benim doktorum...memnunum şimdilik...

Bende Doruk çekirge Fatma Hanima Gidiyorum Oda Iyi Bi Doktor Afedersin Ama Firt Diye Doğurursan 500 Ytl Dedi Ama Ağrisiz Doğumu Seçersen 750 Allah Korusun Son Anda Bi Terslik Olsa Bile 1000ytl Yi Geçmez Dedi Sezeryanda 1,250 Dedi Sanirim Düşünürsen Aklindabulunsun Canim Muayene ücretide 65 Ytl

Arkadaşlar ne olur bana fikir verin. doğumuma bir ay kaldı ve malesef doktorum doğum ücreti olarak çok istiyor. benim bunu karşılamam imkansız. bursa medical park murat arslan a gitmeyi düşünüyorum medical parkta doğum yapan var mı? memnn kaldınız mı? ya da pembe maviye mi gitsem. bu saatten sonta doğum evinin bir doktrouna gitsem benimle hiç ilgilenmez herhalde. kafam çok karışık uykularım kaçıyor ne olur acil yardım...

bence zübeyde hanım doğum evi.. ilgilenmezler demişsin ama sıradan kendi ayaklarımla gittim ilk kez gittiğim halde ilgi beş yıldızlı otel gibiydi. özel dr um orada değildi. hiçbir torpilim yoktu.

kız kardeşim pembe maviye gitti.. gittiğinde düşük riski vardı.. insanların ekmeğiyle oynamak istemem ama kardeşim düşük yaptı. nilgün hanımı çok tavsiye etmişlerdi o olmadığı için başka biri muayne etti.. zaten gittiğinde dr söylemiş Allaha kalmış diye. neyse düşük yaptı pembe mavide kürtaj oldu felan işin ilginci ikinci hamileliğinde çıktı aslında rahim anormalliği varmış kardeşimde senağlama ikinci hamilelikte 3 ay yattı şuan 4-5 aylık hamile inşallah sorun olmaz şuan medikal parka gidiyor.

düzeltme yapamadım. ama içimdede kalmasın. kardeşime kürtaş yapıp iki kez muayne eden pembe mavinin dr u onca parayı aldığı halde ikinciye hamile kalmadan önce tedavi ol senin rahmin ters sorun var hamile kalırsan yine kanaman olur dememiş. :eek:klava:

düzeltme yapamadım. ama içimdede kalmasın. kardeşime kürtaş yapıp iki kez muayne eden pembe mavinin dr u onca parayı aldığı halde ikinciye hamile kalmadan önce tedavi ol senin rahmin ters sorun var hamile kalırsan yine kanaman olur dememiş. :eek:klava:

bence düşükle rahmin ters olmasının bi alakası yok.benim ters canım...

Arkadaşlar Murat Bey'e gittim. Açıkçası doktor olarak memnun kaldım. Çok ilgili ve güler yüzlü bir doktor. Ama hastane biraz kalabalık. Medical parkta doğum yapan arkadaşlar memnun kaldınız mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

CANIM ÖZEL HASTANE DÜŞÜNÜYOSAN
DORUK
MEDİCAL
BAHARI TAVSİYE EDERİM....(uygun fiyatlı)
FİYAT ÖNEMLİ DEĞİL DERSEN DE TABİKİ ACIBADEMMM

YOK DEVLET HASTANESİ DERSEN DE BENİM TAVSİYEM KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE ŞEVKET YILMAZ HASTANESİNİ TAVSİYE EDERİM.

6000-7000 YTL İSTEYEN DOKTORUN KİMDİ ÇOK MERAK ETTİMM

medical epey aklıma yattı aslında. ama klasik özel hastane fobisi bende de var. gerekli gereksiz şeyler yaptıklarını söylüyorlar ya. acıbadem için de çok olumsuz şeyler duyuyorum bu konuda. Allah'ım hepimize hayırl ve sağlıklı doğumlar nasip etsin.

medical epey aklıma yattı aslında. ama klasik özel hastane fobisi bende de var. gerekli gereksiz şeyler yaptıklarını söylüyorlar ya. acıbadem için de çok olumsuz şeyler duyuyorum bu konuda. Allah'ım hepimize hayırl ve sağlıklı doğumlar nasip etsin.

:1no2::1no2::1no2:BENCE GEREKSİZ Bİ FOBİİİ
HELE HELE ACIBADEM HAKKINDAAA:1no2:
O ZAMAN SEN DEVLET HASTANESİNME GİT TE GÖR.......İLGİYİ VE MUAMELEYİyerimseniben

:1no2::1no2::1no2:BENCE GEREKSİZ Bİ FOBİİİ
HELE HELE ACIBADEM HAKKINDAAA:1no2:
O ZAMAN SEN DEVLET HASTANESİNME GİT TE GÖR.......İLGİYİ VE MUAMELEYİyerimseniben

canım beyazmelek benim zübeyde hanım doğumevi fanatiği olduğumu unutma bakın arkadaşlar gerçekten güzel bir hastane özel gibi .......................................................................................................................birde yanlış anlşılmasın çok dr gittim ama hiç biri bizden uçuk rakamlar istemediler acaba nereden cesaret alıpta istiyorlar nerede edilen hipokrat yemini yazıklar olsun duydum ama yaşamadım böyle saçmalığı.................................................................................................boşver arkadaşım sana en güzel dr buluruz çok iyi doğum da yaparsın bebişini de alırsın kucağına sen rahat ol benim dr özel bir yerde çalışıyor olsaydı hemen telefon la arayıp senden bahsederdim ALLAHA emanet ol

X