Bursalı Hamişler Müjde

gxuxleda16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
285
1
kızlar Jimer hastanesinde doğum yapmak isteyipte fiyatını yüksek bulan arkadaşlar
normal 2.000 YTL idi 750 düşmüş durumda
sezaryan 3.500 YTL den 1.250 ytl düştü
Yaşasın hayırlı doğumlar :teytey::teytey:hihoyyythihoyyyt

oo süper ya. cok sevindim. gerçi ben şevket yılmazda yapmayı düşünüyordum ama cenk bey jimerin de doktoru. oradada yapabilirim ozaman...

kıslar meraba bende bursadayım zübeyde hanımda yaapmak istiyorum doğumu kimi önerirsiniz.gerçi ilkimi sühendan benderlide yaptım ama kararsızım... şevket yılmaz iyi diyolar ama bana çok uzak ben hamitlerde oturuyorum.... ha bide bişi daha sorcam ş.yılmazın altına doğumevi açılıyomuş die duydum doğrumuki

ewet doğru canım çok güzel olucak diyolar belki yetişir sanada

güleda16 teşekkür ederim canım inşallah gerçi uzak bana ama çok iyi bir yer olcak diyolar bilmiyorum belkide giderim

bide şu var artık bıktım doktor aramaktan tam buldum dedim dorukta sevil hanım var ona gitmeye başlamıştım. ama onlardada ssk kalktı valla kusura bkamsınlar bi doğuma 1,250 istiyolar ayrıca sadece onla kalsa dünyanın testi olacak bi kucak parada veremicem yani ....

Ah arkadaşım bu kısa süreli bi kampanya değil mi ? Benim bildiğim sadece bir süreliğine olduğu bu kampanyanın keşke bizim doğumlar içinde yapılsa . Acaba erken rezervasyon kabul ederlr mi ? Şimdiden aynı rakamlara yer ayırtsak süper olur yaaa

30 ocak kadar ama sen yinede şansını dene canım ben şubatın ilk haftası yapıcam
eski yüksek fiyatlar olmıyacağı kesin

30 ocak kadar ama sen yinede şansını dene canım ben şubatın ilk haftası yapıcam
eski yüksek fiyatlar olmıyacağı kesin
1 ay daha uzatsalar ya ne güzel olur senin için de süper işte dr.için yapacağın ödeme bedavaya gelmiş olacak hihoyyyt

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…