bursada kadın doğum uzmanı önerin ban lütfen

sweetbaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
2.896
8
41
mrb arkadaşlar. henüz yeni hamile olduğumu öğremndim. yumurta takibi yaptırıyodum jinemedde. ama ben tedviye ara veriğim an hamile kaldım. doktorum murta beyden çok memnunum ama devletle anlaşması yok doğumda sorun olabilir. nereyi önerirsiniz. y da kimi bana yardım edin lütfen. ilçedeyim ben oyüzden ii bilmiyorum hastane ve doktorları.

canım ben 25 haftalık hamileyim. jimer melike hanıma gidiyorum. yeni başladım.memnunum ama pek emin değilim ama hastane güzel temiz ssk ile anlaşması var. muayenelerini özel olursun ama doğumun ucuza geliyor.Allah yardımcın olsun.bebişine sağlıklı kavuşursun inşallah.

mrb arkadaşlar. henüz yeni hamile olduğumu öğremndim. yumurta takibi yaptırıyodum jinemedde. ama ben tedviye ara veriğim an hamile kaldım. doktorum murta beyden çok memnunum ama devletle anlaşması yok doğumda sorun olabilir. nereyi önerirsiniz. y da kimi bana yardım edin lütfen. ilçedeyim ben oyüzden ii bilmiyorum hastane ve doktorları.

canım seninle daha önce de konuşmuştuk. kendi doktorumu önermiştim sana. dr özer kutlu.
zübeydehanıma bağlı çalışıyor. ama özeline gidersin. test ve tahlilleri hastanede yaptırabilirsin. daha önce seninde bir düşüğün vardı yanlış hatırlamıyorsam. özer bey riskli gebeliklerde de çok bilgili. benim de düşüğüm olduğu için hiç düşünmeden özer beyi tercih etmiştim.
düşünürsen özelden tel. ve adres verebilirim.

özel hastane dersen de medicalde ahmet yılmazı tavsiye ederim.

X