Bursa'da Jale Gürlüler

Revolucion

Artık Güneş Doğmuyor :(
Kayıtlı Üye
6 Mart 2007
2.549
115
merhaba uzun zamandır aranızda değildim işlerimin yoğunluğundan dolayı.
ben bu konuda sadece ve sadece Jale Gürlülere güverim.yaklaşık 4 yıldır tüm gebeliklerimde beraberdik.neden beraberiz dediğimide açıklıyayım.üç düşük yaptım bu güne kadar birincisi adını bile anmak istemediğim tam anlamıyla bir kasabın elinde gerçekleşti.ikinci gebeliğimde jale hanımla tanıştık bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ve o günden sonra o nereye ben oraya onu kovalım durdum hep iyikide öle yapmışın.benim hamileliklerim sorunlu oluyor ve genellikle üçüncü ayın sonunda düşükle sonuçlanıyor bedenim bebeği kabul etmiyormuş bağışıklık kazanana kadarda bebek sahibi olamayacakmışız.
ilk günümden itibaren şikayetlerim başlıyor.ve jale hanımla irtibata geçiyorum,sağ olsun 4 yıldır 7/24 ilgilendi benimle bir kez olsun ne of dediğini nede beni terslediğini gördüm gecenin 3. bile telefonu açıktır en ufak bi sorununuzda kendi kızıymış gibi ilgilenir sizinle.korkularınızda endişelerinizde bir psikiyatris gibi yaklaşabiliyor soruna.gerektiğinde bir dost bir anne olabiliyor.yani kesinlikle jale hanım derim de başka bişey demem.
evet bir süre önce kurum değiştirdi ancak pembe mavininde ekibinden temizliğinden ve ilgisinden şüpheniz olmasın yakın zamanda bir arkadaşım orda doğum yaptı yine jale hanımla ve çok memnun.

not :üstelik benim gibi tutucu bir insansanız rahat olabilirsiniz bunu dile getirdiğinizde bayan anestezi uzmanı getirtiyorlar naniknanik

Benim de doktorum jale hanım...
çok uzun zamandır tanıyorum kendisini...herşeyiyle 4/4 lük bi doktor.çok ama çok memnunum ben kendisinden...

kesinlikle vazgeçmeyeceğim tek doktor..ilgili,doğal,samimi ve içten...

şimdi 26 haftalık hamileyim...bana bu güne kadar çok desteyi oldu...kendisine sonsuz teşekkür ederimmm

X