Bursa'da hymenoplasti operasyonu yapan doktor önerebilir misinizzz.......:(

canım geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun.canım sen kızlık zarı operasyonunu evlenmeden 3 yıl önce yaptırdın galiba düğünden önce kontrole gittinmi?

Hayır canım evlenmeden 8-9 ay önce yaptırmıştım. Aslında yaptırırken kimse yoktu hayatımda. kısmet işte. Yaptırdıktan 2 ay sonra kontrole gittim. Sorun yok dedi Murat Bey. Bir daha gitmedim. Evlendikten sonra yaklaşık 1 yıl sonra gittim tekrar miyomum için.

Umarım en sorunsuz şekilde kurtulursunuz. Doktorunuzu iyi seçin kızlar. Benim en büyük şansım Murat Beydir. Aslında beni ona götüren kişi belkide...

inş. canım doktor seçimini yapabilsek hayırlısıyla.ne güzel bak seni düğünden 3 gün önce çağırmamış benim için önemli olan böle bi dr bulabilmek keşke bursada yaşasaydım murat beyden olumlu sonuç alan çok kişi var forumda düğünden bikaç gün önce çağırmayacağını bilsem hiç düşünmem ona giderim

öncelikle geçmiş olsun diyorum ve inşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza aldığınız günler de gelir. bursa'da olsaydım kesinlikle murat bey'e giderdim ama dediğim gibi ist'dan zor olacak, son kontrol olayı olmasaydı kesinlikle giderdim de tekrar tekrar gidemem malesef.

kızlar bi sitede okudum murat bey e işlemi yaptıran biri 8 ay sonra evlenmiş, son dikiş olmadan kanaması olmuş. ist'daki doktorlar bana güven vermiyor nedense. keşke murat bey ist'da olsaydı diyorum bazen. talep ettiği ücret de uygun gerçekten diğerlerine göre. ama günü birlik gidip gelebilir miyim bilmiyorum ist'dan. bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

kafam daha da karıştı meryemacım basit bi karar diil hayat mebat meselesi bu resmen insan herşeyi düşünmek zorunda ((((

umarım en sorunsuz şekilde kurtulursunuz. Doktorunuzu iyi seçin kızlar. Benim en büyük şansım murat beydir. Aslında beni ona götüren kişi belkide...

canım çok sevindim çok geçmiş olsun bende bursadayım murat beyi düşünüyorum kanaman oldumu fiyat nasıldı kalıcı geçicimiydi

canım ne yaptın ben araştırma aşamasındayım da

canım ne oldu sonuç kanadı mı bir sorun yaşadınmı

canım sonuç ne oldu kanaman oldumu,ben sordum taksit yapmıyoruz dedi(

kesinlilke söylediklerinize yürekten katılıyorum buraya yazanlardan Allah 1000 kere razı olsun ışık oluyorlar bizi anlıyorlar acımızı,pişmanlığımız,korkumuzu(...

çok mutluluklar diliyorum kanama oldu değilmi

canım ben ist-bursa arası çalışıyorum kesinlikle gidip gelebilirsin ha anadolu yakasından avrupaya geçmişsin ha bursaya geçmişsin hiç farkı yokinan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…