Bursa'da hymenoplasti operasyonu yapan doktor önerebilir misinizzz.......:(

minikperimm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2010
263
6
Merhaba kızlar;

Bursa da hymenoplasti operasyonunu yapan bir doktor önerebilir misiniz? Araştırmalarıma rağmen bulamadımçok canım sıkkın... Şimdiden teşekkürler

kimse bilmiyor sanırım:26: Çok araştırmalarıma rağmen ben bulamadım, en son ünlü bir estetik merkezi vardı oraya gittim ve sordum...Danışmadaki kız hymenoplasti kelimesinden birşey anlamadığı için tekrar etmek zorunda kaldım, anlamayıncada kızlık zarı dikiyomusunuz diye alenen sordum oda bana gayet şaşırarak baktı ve yapmıyoruz o tarz işlemler dedi tuhaf tuhaf . Muhtemelen bu operasyonu yaptırmak isteyen bursadan arkadaşlar vardır. boşu boşuna burdaki estetik merkezlerine gidip yada doktorlara uğrayıp moralinizi bozmayın, tavırları hiç hoş değil.Büyükşhirde bunu yapabilecek bi doktor bulamıyorsunuz malesef. Bende hemen ardından Şişli med i aradım. flep 1300 tl geçici 1000 tl ymiş. bende en geç ocakta şişli med e yaptıracağım.

canım murat arslan var nilüferde kendisi doçent. ama hymenoplasti işleminde ne kadar başarılı bilemiyorum ben yaptırmadım. bi görüş istersen.

canım bak ben d eyaptrdım bu ıslemı ve su an ıste tutması ıcın dua edıp kontrollu hareket edıyorum..ıslemı yaptrırp bıtrmekle olmuyo sonucta cerrahı bır operasyon ve bence deneyımlı ellerden yapılmalı hanı...oyle cok fazla bu ısı yapmamıs bırne basvurup kendını tehlıkeye atacagına sehır dısına gt bır sekılde ve yaptır.Ben ankarada yaptrdım ama ıstanbul bursaya daha yakın sonucta ve ıstanbulda sıslı med e felan yaptranlar var forumda okursan gorursun.dEDGIM GIBI KENDINI GUVENILIR ELLERE EN azından BU ISLEMDE DENEYIMI OLANLARA TESLIM et...yıne se bılırsın tabı..Umarım hepımız kurtuluruz...

violin35 çookk teşekkürler canım benimmmmmmm...inan o kadar araştırdım bulamamıştım....o kadar sevindim ki cevabını görünce....bursada olması avantaj benim için..gidip görüşeceğim.....çok çok çok teşekkürlerrrr

Murat beyle bi görüşeceğim eğer olmazsa şişli med e gideceğim...ankaraya gidemeyeceğim..o kadar uzun süre ortalıktan kaybolamıyorum malesef(((..inşallah hepimiz için hayırlısıyla şu sıkıntılı günler biter....operasyonu yaptırsam kurtulacağım düşünceden diyorum kendi kendime ama bu seferde ya tutmazsa ya kanamazsa endişesi kurt gibi kemirdi artık beynimi...haziran sonunda düğünüm var...endişe endişe üstüne anlayacağın(((( ,

canım inşallah seninde tutar ve problemle karşılaşmazsın dua edicem senin için...şu olay oldu olalı bi kere rahat yüzü görmedim ya

canım istanbul bakırköyde dr.muhittin tatlıadım var.Ben yarın oraya gideceğim..Görüşeceğim..iSTERSEN sana özelden mesaj atabilirim.Araşrırdım iyi doktormuş.Şişli medde baktım 1300 tl diyor ama tanııdık olsa süper olur..Bende anca mart gibi gitcem inş..alıyorum seni inş hepimiz kurtuluruz..

Rica ederim canım umarım iyi olur senin için...

can yoldaş bana özelden mesaj atabilirsen linkini sevinirim..bu arada bursada ki murat bey ile görüşmeye gittim iş yerinden zar zor izin alarak ama kendisi ofiste olmadığından oradaki bayanla görüşebildim. 1500 tl ye yapıyorlarmış kalıcı flep yönteminioperasyondan 40 gün sonra kontrole gelinip tutup tutmadığına bakılıyormuş dokunun, yalnız tutsa bile %90-%95 garanti veriliyor kafam karıştı çok :44:, tutsa bile ya o %5 in içine girersem bende, dertlenirim bu dert ve kanarmı kanamaz mı endişesi beni yer bitirir:18:niye acaba öyle dedilerki tutsa bile kanamama ihtimali nerden geliyor ki???? yalnız geçici olan düğünden bi kaç gün önce yapılıyormuş ve %100 garanti veriyorlar. şuan para biriktirme aşamasındayım, tutsa bile düğünden bi kaç gün önce gidip geçici dikişte attıracağım ... zaten vericem bir sürü para bari geçici parasıda vereyim...kurtulayım sıkıntılarımdan diye düşünüyorum

minikperim 2 operasyon yaptramazsın benim bildiğim kadarıyla iyi araştır ve aklıbaşında bi doktora git öyle ameliyat ol riske atma paranıda boşa harcama derim garanti veren doktorlar var birde onlarla görüş

Ben de minikperim gibi murat aslan'a gideceğim.
Ama ben geçici yaptıracağım. sonucu en kısa zamanda yazarım size de.
Bursa'da arayanlara duyurulur!

Canım cevap yazmamışsın operasyonu yaptırdın mı acaba ben de Bursalıyım ve hymenoplasty yaptırmak istiyorumm

Canım cevap yazmamışsın operasyonu yaptırdın mı acaba ben de Bursalıyım ve hymenoplasty yaptırmak istiyorumm

esilas ben murat beye kalıcı yöntemle operasyon oldum benim flep tuttu...düğünden bi gün önce gidip tk bi dikiş attırıcam cnm....gitmesemde olurmuş..yani şuan ilişkim olsa kanarmış doktor bey öyle dedi..murat beyi tavsiye ederim senin düğün ne zaman?

Benim düğünüm kesilmedi henüz tatlım ama bu sorun hep kafamı kurcalıyor korkuyorum açıkçası. Yazdıkların , murat beyden memnun kalman biraz olsun içimi rahatlattı.Teşekkür ederim.En azından karar verdiğimde güvenle yaptırabileceğim bir yer buldum sanırım. İnternette biraz araştırdım 1500TL ile 2000TL arasında yapıyorlarmış. Peki flep yöntemiyle yaptırdıktan sonra aradan 2 senede geçse sorun çıkar mı ? Kanama olur mu ? En iyisi sanırım düğün tarihine en yakın bir zamanda yapmak.

canım ben murat beye geçici yaptırdım, ama eşimden kaynaklanan bi sorun yüzünden nikah sonrası ilişkiye giremedik, ama girseydik kesin kanardı..
ben şimdi düğünümü bekliyorum, düğünden birkaç gün önce gidip tekrar geçici yaptıracağım murat beye.. murat beye acayip güvendim ben, o yüzden başka doktor aramıyorum artık..
sen eğer kalıcı yaptıracaksan düğünden 2-3 ay önce yaptır derim..

esn 19 çok teşekkür ederim canım bursada murat beyden başka doktor da yok sanırım baya araştırdım. Olumlu sonuçlar almışsınız inşallah bir çırpıda da atlatırsınız darısı benim başıma para biriktiriyorum şu an kesin bir tarih yok ama güvenilir bir doktor olduktan sonra gerisi kolay en azından kafam rahat gideceğim yer belli diye teselli ediyorum kendimi senin düğünün ne zaman ? hayırlısıyla atlatırsın ve çok mutlu olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…