Bursa'da HSG Filmi İçin Hastane Önerisi Olan Var Mı?

Lna16

Ben Büyüdüm Annem 13.09.2022
Pro Üye
Anneler Kulübü
20 Ağustos 2021
8.756
36.016
Kızlar selamm
Bursa'da HSG filmi çektirmek istiyorum ama nerde çektireceğimi bilemedim Burtom çok iyi olduğunu söylüyorlar, aklıma da yatmadı değil hani..
Yine de size danışmak istedim Bursa'da olup bu işlerle koşturan arkadaşlarım
Çektirenler varsa yazabilir misiniz?
Süreç nasıl işliyor ?
Ağrılı bir işlem değil diyorlar anesteziye gerek var mı ?
Teşekkür ederimmmm

Ben çektirmedim ama bende istiyorumm çektirmek kuzum, arkadaslarimdan duyduğum bir yer var orayı tavsiye ederim. Adını bulayim

Ben çektirmedim ama bende istiyorumm çektirmek kuzum, arkadaslarimdan duyduğum bir yer var orayı tavsiye ederim. Adını bulayim
Merhaba . Bende bugün doktoruma gittim rahim filmi çektirelim dedi . Jimere gideceğim . Anestezi alarak yaptıracağım çünkü muayene de bile zorlanıyorum . 5 dk lık bir işlemmiş 1-2 saatlik yatış oluyormuş öncesi ve sonrası toplam

Merhaba canım geçmiş olsun..
Aslında 2 DKK lık bir işlem diyorlar, jinekolog muayenesi gibi bir ağrı oluyormuş oda ilaç salındığı için tüplere anestezi bile almadan yaptıranlar var canım ..
Tabi herkesin acı eşiği farklı haklısın
İşlemden sonra normal hayata devam diyorlar
Umarım çok güzel geçer teşekkür ederim yazdığınız için

2500 TL dediler ekstra olarak bir reçete yazdı giderken onuda alacağım eczaneden ama sanırım oda biraz pahalı ilaçtır
İlaçta bu tüplere salınacak olan ilaç canım muhtemelen...
Şuanda herşeye zam geldi pahalı olabilir ...
Umarım sorunsuz geçer hayırlı haberler alırsınız inşallah tez zamanda

Tekrar merhaba canım . Ben bugün hsg çektirdim . Kısa bir işlem . Sonrasında kanamam oldu . Ayaklandım kendimi iyi hissedince çıkışım yapıldı yemeğe geçtim ve sonrasında fenalaştım tansiyonum düşmüş şuan karnım ağrılı yatıyorum. Narkoz tansiyon düşürürmüş . Sizi korkutmak istemem herkesin acı derecesi farklıdır ve ben çok hassas bir bünyeye sahibim . Şuan yatıyorum sabaha inşallah daha iyi olurun ve bu arada herşey temiz çıktı tüplerim çok güzel açıkmış çok şükür ama yaptırmış olduk içimizde kalmadı en azından :)

Gözün aydın canım çok sevindim,geçmiş olsun bu arada. Biraz koru kendini lütfen

Merhaba canım..
Çok geçmiş olsun
Vücuda farklı bir madde giriyor sonuçta vücut reaksiyon gösterebiliyor demek ki dediğin gibi herkesin bünyesi aynı değil
Kötüleşmene üzüldüm ama sonuçların temiz çıkmasına sevindim gözün aydın canım
Tez zamanda pozitif haberleri almak naip olsun inşallah bir vesile olur belki
Lütfen kanaman vs varsa kendini iyi hissetmiyorsan yat dinlen yorma kendini

Slm hanimlar ben gecen hafta burtom da cekildim anestesi almadim agrili gecti ama sıkinti olmadi cok dayanilmayacak agri degildi yani dr bile herkesin agri esiginin farkli oldugunu soyledi.. umarim hic birsey cikmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…