bursada gezilecek ve görülecek yerler neresi yardım lütfen

eminem16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2010
44
0
merhaba ben bir bursalıyım ancak bursayı hiiiç bilmiorum desem yeridir bna hiiç cazip gelmedi bursayı gezmek ve zaten şehir dışında okudum pekde gelmedim ama nişanlım gelicek bu hafta düğüne kadr gezmek için 15 günümüz var şehir dışındaki kuzenlerim gelicek hepsi bna sen bursayı bbize gezdir diorlar bnde bilmiorum hiiç gezmedim diorum ama inanmıorlar haklılarda şimdi bursayı tepeden görecekleri yemek yiyecekleri gezecekleri farklı mekanlar arıorum öyle her yeride begenmezler burunda kıvırırlar sen bizi burayamı getirdin die yardım edin lütfen

selam..
şehrin içindeyken bursaya tepeden bakmak isterseniz merkezde tophane ye çıkabilir orada restoranlarda bişeyler yiyebilir,yada çay bahçelerinde serin serin nargile kahve vs içebilirsiniz.
yada aynı tophane yolundan yukarı doğru devam ederek dağ yolunda saklı bahçe ya da şehrü-sefa yada dağa ; oteller mevkiine çıkabilir orada her türlü balık ızgara vs.. bulabilirsiniz.
yada şehir içinde emir sultan yeşil mevkiine çıkıp hünkar adlı mekana yada oralarda gözünüze kestirdiğiniz herhangi bir mekanda bursayı izleyebilirsiniz...

ya da mudanyaya gidebilirsiniz hem deniz hem yeşil bir arada...
mudanyadan az ilerde ise tirilye(zeytinbağı) beldesine gidebilir denize sıfır kahvaltı edip tertemiz havasının keyfini çıkarabilirsiniz....

umarım yardımcı olabilmişimdirkaydirigubbakcemile5

Bir öneri de ben vereyim. Derekızık köyünde Baba Çınar diye bir yer var. Özellikle sabah kahvaltıları süper. Ortam zaten harika, internetten araştırabilirsin web siteleri de var oradan fotoğraflarına da ulaşabilirsin. Tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…