Gelinlik Modelleri bursada gelinlikçi tavsiyeleriniz acill

nesler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2010
28
0
merhaba

arkadaşlar

emeğiniz için şimdiden teşekkürler

Bursada tavsiye edebileceğiniz gelinlikçi var mı ?Uygun fiyata ve kaliteli yer arıyorum ya da bursa da gelinlik kiraladınız mı lütfen bilgilendirirseniz sevinirim

sevgilerr

En azından bir fiyat alırsın, yaptıkları gelinlikler birbirinden güzel ilk gittiğimde ufak bir atölyeydi nalbantoğlunda en son gittiğimde çok hoş bir moda evi olmuş Kağan parfümerinin arkasında Mediha cambaz Weddesign şiddetle tavsiye ederim kız kardeşim için çok yer gezdik isteği gelinlik çok dantelli ve swarovski taşlı bir gelinlikti verdiği uygun fiyat sunduğu güler yüz ve düğünde gelinliğe herkes hayran kaldı. gelinlik ve abiye dikimine sonsuz güvenebiliceğiniz ve çok uygun fiyatlı bir yer ,üstelik her modeli yapabiliyorlar.

ben kendi gelinliğimi ulucaminin yanında bir bina var onun alt katında bi gelinlikçi var oraya yaptırdım .hem fiatı uygundu hemde tam istediğim gibi dikildi çok memnun kaldım .tavsiye ederim.

kendi gelinliğim için bugün birkaç yere fikir ve fiyat almaya gidiceğim, fikirlerimi söyliyeceğim, bahsettiğiniz yerede gideceğim bakalım,

canım ben burak kaynar wedding house altıparmakta tavsiye ediyorum ben çok memnun kaldım bursadaki butun modaevlerini gezmişimdir herhelde hatice hanım ve oğlu dünya tatlısı insanlar butun forumdaki arkadşlarada tavsiye etmişimdir herhelde umarım herşey gönlünce olur

kızlar merhaba benim de düğünüm 25 kasımda gelinlik siparişimi heykel de LA BERİA GELİNLİK e verdim..mutlaka biliyorsunuzdur vitrinin de şemsiye falan vardı renkli nişanlıklar olan mağaza altında pizzacı ,vadofone falan var...zaten vitrinine gelip geçerken bakıyordum ama çok pahalı olduğunu düşünüyordum kuzenimin tavsiyesiyle gittim o geçen sene evlenmişti ve muhteşem bir gelin olmuştu...bakmaya gittiğimde okuldan bir arkadaşımla da karşılaştım gelinliğini teslim alırken o da çok memnun kaldığını söylediği için bir kez daha rahatladım..seçil hanım yakından ilgilendi istediğim model biraz belliydi ama eksikleri ve detayları hakkında fikir vermeleri ve tasarımcılarıyla modelin çizimini yapıp örneklerle göstermeleriyle kesinlikle BURASI dedim..fiyat konusunda ise açıkçası ben çok yüksek bekliyordum çünkü her şey benim istediğim gibi ..çiçek aksesuar vs..ama sağolsunlar özelikle seçil hanım bu konuda da yardımcı oldu..
gerçekten çok yer dolaştım gitmediğim moda evi kalmadı hatta karıştırmayayım diye çıktıktan sonra kartlarının arkalarına ben kendimce notlar aldım "çok asık suratlı, yok çok pahalı,
vasat" :)))falan die..nişanlım bile karar verebilmeme şok oldu..1.provada benimle gelip teşekkür bile etti onlara:))) ben çok seçici bir insan olduğum ve gelinlik ile ilgili bütün bursa yı altına üstüne getirdiğim için zorlanmayın diye yazmak istedim..
unutmadan 2. provamı oldumm:)) harika bir gelin olacağıma eminimm şimdiden, eğer sorunuz falan olursa özelden veya buradan seve seve yanıtlarım..size kolay gelsin..

kalitesi mükemmel diybilirim.Hemde üstelik fiyatları çok uygunsebebini sorduğumda ise kira vermiyoruz yer bizim olduğundan gelinlik fiyatlarımız bundan ucuz diyorlar tavsiye ederim.

Bursa'da Burak Kaynar'a sakın gitmeyin bin pişman olursunuz. En güzel gününüz mahfolur. Gelinliksiz kalırsınız.

Merhaba 3-4 ay önce ben de inanılmaz bir arayış içindeydim, belki şu an da birilerine yardımım olur diye paylaşmak istedim, ben altıparmakta burç sineması karşısında Anses modaevi ne diktirdim, hem ilgilerinden hem de işçiliklerinden çook memnun kaldım...annem de kendi çapında evinde dikiş diker, o bile sema teyzenin işinden çok memnun kaldı, hiç tereddüt etmeden gözü kapalı gideceğiniz bir yer. Umarım birilerine faydam olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…