Bursa'da Falcı

Arkadaşlar araştırmalarıma göre ayşe abla bakırköyde yatıyormuş, feriha ablanın numarasını buldum arkadaşımla gitmeyi düşünüyoruz ama hakkında çok iyi yorumlar almadım burdaki gibi

Biz Venüs’e gittik beklentilerimi karşılamadı maalesef ki 50 dkya yakın bakıyor ... Venüs hanım Ayşe’yle arkadaşmış artık bakmadığını söyledi ...

Bursada venüs hanim az önce baktirdim inanilmaz seyler soyledi ve bildi insallah soyledikleri de çıkar tavsiye ederim burdan duyup aradim isteyen olursa veririm tlf numarasini

arkadaşlar bende venüsü şiddetle tavsiye ediyorum size.5-6 aydır düzenli gidiyorum kendisi efsane tarot bakıyor.geçmişle alakalı herkes azcok bişeyler söylüyor ama venüs gelecek tahmininde cok cok başarılı.Bursadaysanız evide özlücede you tube kanalı venüsün tarot gezegeni orada tel no yazıyor
venüse baktırmadıysanız fal baktırdım demeyin...

Venüs hanim gercekten 1 numara.. sinavda katulliye geleceksiniz dedi.. enerjiyi degistirin.. dedi.. biz de kafamizdaki surece gore degil..baska bir egitimcinin lafina gore hareket ettik ve cok şukur yerinde şimdi.. o uyarmasaydı biz kafamızagore iş yapacaktık..ben de tavsiye ederim

Venüs bir numara Bursa da erkek arkadaşımla ciddi adımlar atamıyarduk ama venüsün bana verdiği o enerji ile şimdi ilişkimiz çok farklı bi boyutta İlşkime aşk hayatıma ufak bi seslenişle ben büyük adımlar attım....

Kızlar ben birini buldum yaşadığım sağlık probleminden tutun da sevgilimle aramda geçen muhabbete kadar bildi instagramı da var numarası da kahveye 35e baktı su falına 70e uygun bence instagramı numara isteyen olursa mesaj atsın burdan yasakgaliba

Son düzenleyen: Moderatör:
Venüs hep yeni hesap açıp kendini övüyor

tek Venüs mü yapıyor bunu ? yoksa kahvenin kaç yıl hatırı vardı ? çakalllll seni çakal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…