bursa medikal park hamişlerii haydi burda buluşalımm

melike85

Nirvana
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2008
22
2
39
slm kızlar bursa medikal parka gidip memnun kalmayan varmı?ben 4 hafta 5 günlük hamişmişim yeni öğrendim.doktor ahmet yılmazı tercih ettim..nasıl bi dr bilginiz varmı??:CüvCüv:

slm kızlar bursa medikal parka gidip memnun kalmayan varmı?ben 4 hafta 5 günlük hamişmişim yeni öğrendim.doktor ahmet yılmazı tercih ettim..nasıl bi dr bilginiz varmı??:CüvCüv:

selam arkadaşım a.s.

benim eşimin arkadaşının eşi medikalde doğum yaptı dr adını bilmiyorum ama memnundu normal oldu bebeği 400 ytl tutmuşfisfisfis

unuttum tabi doğum yapalı nerdeyse 1 sene olcak fiyatları değişmiş olabilir

kızlar ben ahmet yılmaza gidiyodum3 gün önce medicali bıraktı anadolu hastanesine geçti bende cuma günü nuray sözeri altıner den randevu aldım ona gidicem sanırım medicalin en iyi kadın doğumcusuymuş duyduğuma göre

canım bende medical parkata ahmet yılmaza gitmiştim haziran ayında. çok beğendim kendisini. hamilelik öncesi rutin test ve kontrol için gitmiştim. henüz hamiş değilim. oluncada ona gitmek istiyorum. çok kibar biri.geçenlerde telefonuma mesaj geldi. ahmet yılmaz fsm bulvarında muayenehane açmış onu haber veriyordu.ama medicalden ayrıldığını bilmiyordum. az önce öğrendim yukarıdaki yazıdan ve üzüldüm doğrusu. diğer doktorları bilmiyorum. hele bir hamiş olalımda onuda düşünürüz ama ahmet yılmaz gerçekten iyi bir doktor. a.s

slm yeni üyeyim. ahmet yılmazın adresi ve telefon numarası varsa yazabilirmisiniz? şimdiden teşekkürler...

mrb melike. ahmet yılmazın adres ve tel nosunu bulamadım. medikalden ayrılmış. onu tercih ettiğine göre sende vardır numarası.yazarsan sevinirim.

kızlar bende medicalparkta doğum yaptım kontrollere 2 aylıkken başladım hep nuray hanıma gittim nuray sözeri altıner çok iyi bir doktor gerçekten bana çok iyi davrandı 16 ay oldu doğum yapalı sezaryan bize 550 demişlerdi ameliyat parası biz hazırlıklı gittik 1 milyarın üstünde fakat yatış yaptığım gün kampanyası varmış 250 aldılar ve tabi bu bizi çok mutlu etti inşallah 2. çocuğumada ona gidicem allah herkese hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah....AMıN...

Herkesee merhaba...
Umarım herkes güzel bir hamilelik dönemi geçirir ve sağlıcakla alır bebişlerini kucağına...
Benim ablamda 2,5 aylık hamile şuanda o da medical park Nuray Sözeri ye gidiyor..Aslında memnun ama çok değill medical de artık ssk gibi olmuş aşırı kalabalık muayeneler 5 dk.sürüyor 2 saat bekiyorsun sıranın gelmesini...Muayene için girdiğinde de içeri giren çıkan belli değil doktor bi sana cvp.veriyor bi gelene gidene ...O yüzden Nuray hanımı bıraktı şimdi Başka bir doktordan randevu aldı yarın oraya gidecek inş....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…