Bursa Anadolu Hastanesine Giden Arkadaşlar

pbinay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
192
0
42
Merhaba

Anadolu hastanesine gitmek istiyorum Oraya giden arkadaşlar doktor ve hastane hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Semih Serbest iyi diyorlar ama yardımcı olurmusunuz??

Kızlar Prof.Dr.Vedat Aydemir varmış orda birde. Bilginiz varmı acaba. Eşimin iş yeri kapandığı ve malum kriz ortamında olduğumuz için pahalı yerler gidemicem oyüzden...senağlama

Merhaba,
Bu bölümün amacı sizin doktorlar veya sağlık merkezleri ile paylaşımlarınızı yazmanız içindir. Bir doktorun artılarını ve eksilerini yazabilirsiniz ama eksilerini yazarken hakaret edemessiniz. Kişisel doktorlar ile olan kişisel problemlerinizi kişisel hakların korunması adına burada yayınlamanıza izin vermiyoruz. Bu durumlarda üyeliklerinizin ihtara gerek kalmadan silinebileceğini unutmayınız.

X Doktorun Artıları :

- Güler yüzlü,
- Yeterli sürede vakit ayırıyor,
- 7/24 destek alabiliyorum
- vb.

X Doktorun Eksileri :

- Hijyen bir ortam değil,
- Sorularıma aydınlatıcı cevap alamıyorum
- vb.

merhabalar ben yeni katıldım umarım sorunuza cevap vermek için geç kalmamşımdır evet semih bey benim dünyalar güzeli ece minamı doğurmamda en büyük yardmcmdı doktorluuda kşiliğide tanıdığım kadarıyla süper ben tavsiye ederim..zaten beni tanıcayacağındanda eminim elifceliker ben bu arada şimdiden allah kurtarsn yüzünü görmeyi nasip etsin ii akşamlar

İlgin için sağol canım. Allah bebişine uzun ve sağlıklı ömürler versin inşallah...:Saruboceq:

X