Bursa acilll menopur 1200

Özelden yaz bana bildiğimiz ilaç mümessili va rkapıya kadar bırakıyorlar biz öyle aldık

Çok teşekkür ederim macitte bulduk bir kutu ama güç bela depolarda bile yok yazdığınız için çok teşekkür ederim
Merhaba bende yarın bu ilaca başlayacağım kısmetse ne kadar süre kullanım yapılıyor bu ilaç bana 3 kutu aldırdı doktorum :/

Ben günde 300 ünite olmak üzere 9 gün kullandım iki kutu +300 ünite kullandım

Merhabalar Bursa’da menopur 1200 tüp bebek tedavisi için aradığım hiç bir eczanede yok hangi eczanede bulabilirim
Merhabalar bende dün menopura başladım 300 bende 5. Gün bakacaklar. Ona göre doz arttım ve ya kaç gün daha olacak mı olmayacak mı diye. Kaç yumurta oldu sizin. Ultrasında 5-6 tane saydı ama daha ufaklarda var demişti, umarım bende güzel sonuca ulaşırım

Benim iki tane görünüyordu ikisinde gelişti ama bir embriyo oluştu. Transfer için bekliyorum bende kist olduğu için yumurtalar kistim arkasında kaldı ve gelişmedi görünen iki tane büyüdü

Benim iki tane görünüyordu ikisinde gelişti ama bir embriyo oluştu. Transfer için bekliyorum bende kist olduğu için yumurtalar kistim arkasında kaldı ve gelişmedi görünen iki tane büyüdü
Vallahi Rabbim yardımcımız olsun kucağımız boş kalmasın inş. Genopeptyl ilacı kullandınız mı sizde ben onuda kullanıyorum işk onunla başladım şimdi ikisini de kullanıyorum, inş güzle sonuçlar alırız. Yaş kaç sizin

Amin inşallah tek seferde bebişlerimizi kucağımıza alalım amın. Hayır onu kullanmadım önce estrofem kullandım sonra menopura başladık menopur ile birlikte tarlusal kullandım opudan 36 saat önce ise bi tane çatlatma iğnesi yaptım başka ilaç kullanmadım siz nerde tedavi görüyorsunuz

Ben Balıkesir’de tedavi görüyorum ama Bursa bahçeci de yumurta toplama döllenme ve nakil işim olacak. İnş hayırla sonuçlanır cümlemizin. Cumartesi günü kontrole gideceğim bakalım verilen ilaç dozları ne kadar işe yaradı ona bakılacak ne kadar devam edilecek ne kadar dozla ona bakılacak

Rabbim yardımcımız olsun menopur için çok iyi bir ilaç diyorlar umarım faydası olur size de

Rabbim yardımcımız olsun menopur için çok iyi bir ilaç diyorlar umarım faydası olur size de
Ayy inş canım inşş. Benim 9 ay önce kaybım oldu , sonra da gebe kalamadım. Hiç bir sıkıntı görülmedi ama bıktım yoruldum beklemek istemiyorum. Çok yoruldum. İnş Rabbim kucağımızı sağlıklı evlat nasip etsin inş. Menopurs başlayacağımız gün 5-6 tane saydı yumurta daha küçükler de var dedi. Yaş 35 oldu. Milletin baya oluyor. Adetim çok düzenlidir polisikpver yok bende o insanların daha çok oluyormuş.

Amin. İnşallah bütün yumurtalarınız çok kaliteli embriyolara dönüşür ve bebiş olurlar nasip biraz benim ilk muayenemde daha fazla yumurta vardı sonraki ay tedaviye başladığım zaman çok daha azdı dönem dönem sayı ve kalite değişiyor

Amin amin inş cümlemizin inş gönlündekini kolaylıkla nasip etsin Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…