Burnum yamuk olduuu :S

bencede gıt gıde yamuklugu bellı oluyor doğum yağim ilk işim duzelttırcem

canım aynı doktora gıdecem ben...bana burnun ıner duzelır dedı duzelmedı halen sağa yamuk burnum ...kontrole gıttım ödem ınmemıs ucda dedı ıgne yapacaktı hamıleyım dıye yapamadı dogumdan sonra gel dedı ıgne yapacak ınmezse 5 dk da duzeltırım dedı hayırlısı artık ya ımrenıyorum boyle bır kerede mukemmel burnu olanlara ...kızlar bu burun amelıyatlarından sonra mutlaka ılerleyen zamanlarda bı çökme vs oluyo ya oluo işte

yok canım ya sitede uzun zaman önce ameliyat olup da hiç sorun yaşamayanlar da var... biraz şans meselesi sanırım. aynı doktorun hastalarından birinde sorun olup birinde olmayabiliyo, ben mesela bir arkadaşımın burnuna bakarak karar vermiştim ameliyata- ki süper doğal şirin bir burnu var hala, çökme falan yok. of of.

Canım, ameliyatlı buruna var gücüyle bastırılarak nasıl masaj yapılırmış! Ya çökerse, ya düşerse? O zaman kendisi yapsın. Çökme, düşme olursa, bu sefer de yanlış masaj yapmışsın diye savuşturmaya kalkmasın sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…