Burnum yamuk olduuu :S

Buket6794

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2010
10
0
30
Öncelikle herkesee merhabaaa :))
Ben 2ay önce ameliyat oldum şişlerim çok hala tabi doktorum banada masaj yapmamı söyledi burnuma fakat üst kemiğin olduğu yere masaj yapıcam kıkırdağın olduğu yere tüm gücümle bastırcakmışım kontrole gittiğimde o öyle yapıyo tüm gücüyle bastırıyo şiş yerlere bide tam kavis oluşacak bölgeye kimseden duymadım bunu burda o yüzden sormak istedim sizlere.
Bir de şişlikten mi bilmiyorum hafif sol tarafa eğimli gibi duruyo sanki dikkatli bakınca anlaşılıyo bugün kontrole gittim sordum tabi sorun yokmuş ama elimle sağ tarafa doğru bastırcakmışım orayıda kafam iyice karıştı bi sorun olur mu olmaz mı bilmiyorum yardım ederseniz çok sevinirimm :))

burun ucuna sakın masaj apma cnm burnun düşebilir onun haricinde kemikli kısımlara yapabilkirsin...
bariz bi yamukluk varsaaa belirgin bi şekilde şişler gitsede kalır ama hafif bi yamukluk varsaaa o şiş olabilir.net bşy demek için 6 ay beklemen lasım..
sakın burun ucunu elleme cnm

çook teşekkr ederm yaa içim biraz rahatladı :)) bide şu masaj olayıı karıştırdı kafamıı çok bastırmam gerekiyomuş sizde olmadı mı o

mrb canım. öncelikle geçmiş olsun. ben de 2007 yılında ankarada mustafa şengezere ameliyat oldum acaba senin doktorunda mı o? bana da sürekli masaj yapmamı söylerdi ameliyat sonrası burnum çok şişti ve yamuktu o masaj yaptığında çok canımı yakıyodu ama eğriliği de düzeltmiyor değildi. masaj çok önemli ama ben ameliyat olalı 3 yıl bitmek üzere ve burnum hala eğri :S bir tarafı da sanki çukur gibi bi acayip bir şey oldu inş sen de aynı sorunları yaşamazsın ben şu anda 2. doktoru araştırıyorum valla çok moralim bozuk senağlama

Merabaa Fitnetor durumuna çokkk üzüldüümm bende telaşlanmadım değil yani
Benim doktorum Sefa Kaya kulak burun boğazcı ama yaşım 17 olduğu için gelişimini tamamlamayan kemiklerime dokunmadılar onun için Sefa hoca yaptı güzelde yaptı bişey demiyorum ama şu eğrilik canımı çok sıkıyor. Eğrilik sol tarafa doğru benimde sağ tarafım deviasyon olan taraf yani biraz daha şiş ondan mı acaba diyorum ama yinede korkuyorum bu arada Ufuk Hastanesinde oldum ben.

tatlım inş. benim yaşadığım sorunları yaşamazsın. ben 25 yaşındayım. ben de bugün fotoğraflarımı çektim de güner uysala yolladım dolguya uygun mu değil mi onu öğrenicem bakalım araştırıyorum tatlım. olmadı valla ameliyat olurum artık napıym. kararsızım işte. geçmiş olsun canım sana da kontrollerini ihmal etme olurmu a.s

seninkide inşallah istediğin gibi olur Fitnetor ablaaa :) çok canımı sıkıyo valla 24 saat ayna elimden düşmüyo umarım şiş olduğundandır

öncelikle geçmiş olsun canım. bende ameliyat oldum 4.5 ayım doldu. inan 15-20 gün burnum sürekli sola yatıktı. canım çok sıkılıyordu annem sürekli teselli etti. ama şişliklerden dolayı öyle duruyormuş. şuan düzeldi. umarım inşallah seninkide şişliklerden öyle duruyordur üzülme sabret. güzel haberlerini bekliyoruz.

Gerçekten çok rahatlattı bu yaa :)) umarım düzelirde 2nci bi ameliyata gerek kalmaz beklemektan başka çer yok zaten suan sen masaj yaptın mı peki hiç

Gerçekten çok rahatlattı bu yaa :)) umarım düzelirde 2nci bi ameliyata gerek kalmaz beklemektan başka çer yok zaten suan sen masaj yaptın mı peki hiç

meraklanma düzelir. hepimiz bu safhaları yaşadık bura sayesinde ben atlattım bende çok dertlenmiştim sağolsun başta nem, ve ismini sayamadığım arkadaşlar beni sürekli teslli etti. çok şükür 4.5 ayı devridim ve çok hoş oldu burnuşum.

masajı doktorum bana 2.ayımda verdi ve hala aksatsamda ara ara yapıyorum. kendini üzme. moral çok önemli canım.

evet kızlar aynı sorun bende de oldu bir taraf çukur diğer taraf dolgun eğri görünüyor kalıcı dolgu yaptıracam paramızla rezil oluyoruz hemde 1 yıl oldu

Bu problemin aynısı ben de var. Ameliyat olalı 25 gün oldu ve kemik öyle sert ki sanki hiç düzelmiycek gibi.sabah masajımı yaptıktan sonra düzelirgibi oluyo sonra yine Dr. um bana da aynılarını söyledi.Senin düzeldi mi?

Ameliyat olup bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mı?

valla kızlar ben doktorum ne dedıyse yaptımn nerdeyse 1 sene masaj yaqptım yok o bastakı egrılık duzelmedı suan burnum resmen saga yamuk sag kıkırdak cıkmıs fırlamıs ucu...hamıle olmasam 3. kez namelıyata yatacam doktor 5 dk da duzeltırım dedı artık hayırlısı ...resmen ya sağa yamuk

*
çok zor bıse kızlar ustelık ıkı profılde farklı duruyor-

Benim ilk zamanlar böyle bir problemim yoktu ama aradan 1 yıl geçtikten sonra ortaya çıktı. Şu an çok dikkat çekecek derecede olmamakla birlikte sol taraf hafif çukur üst kısmı, sağ taraf daha sağlam kemikli.. ve önden bakınca biraz eğri görünüyor bu yüzden. 2 yıl oldu ameliyat olalı, düzelme yok. hatta daha da belirgin çnceye kıyasla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…