Sivilceli Ciltler BURNUM VE SİVİLCE...

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

senadx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2018
110
110
25
Merhaba Arkadaşlar, aranıza yeni katıldım 19 yaşındayım ve yaklaşık 4 ay önceye kadar yüzüm tertemizken birden kötüleşmeye sivilcelerle dolmaya başladı böyle küçük sivilceler de değil ağrıtan ve uzun süre geçmeyen ellemesem bile iz bırakan sivilcelerdi, biliyorum dünyada ne dertler var ama anlayanlar olacaktır beni, aynalara bakamaz oldum. Yaklasık 1 ay önce cildiyeye gittim bana acnemix diye benzamycin türevi bi ilaç verdi, hala kullanıyorum favori kısımlardaki sivilceleri kuruttu ama hala tam geçmedi onlar hiç sorun değil cok gözükmüyolar gerçi ama benim sorunum burnumun üstünde kıpkırmızı olan ve geçmek bilmeyen sivilce doktora sordugumda onun üzerine de sür dedi sürdüm ama hala geçmiyor gerçekten dışarı çıkarken yarabandı yapıştırıyorum neden burnum ya neden daha sonra dayanamadım ve madecassol aldım onu sürmeye başladım burnumun üstü soyuldu dün ama hala kırmızı gerçekten ne yapsam bilemedim kendimi cok kötü hissediyorum aloe vera mı sürsem madecassol mü sürsem napsam bilemedim madecassol soymaya başladıysa daha cok tahriş eder diye korkuyorum burnun üstü de tam kuru yer nasıl geçecek bilmiyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var fotoğraf koymak istemedim cunku gerçekten cok kötü, biraz uzun oldu ama okudugunuz icin cok teşekkür ederim umarım cilt problemi çeken herkes birgün mükemmel bir cilde sahip olur

Gül suyu kullan cildi onarıyo bir kaç güne kırmıızılık azalır daha sonra da geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…