burnum kırıldı ameliyattan korkuorumm

mergu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2010
6
0
slm kızlar 2 ay önce burnum kırıldı ve bayramdan önce estetik aameliyat olcam bayramdan sora derslerim başlıor yani(15gün) ve ozamana kadar yüzümdeki morluk geçermi burnumun şişliği ne kadar zaman içinde azalırr....:2:

bünyenize ve geçireceğiniz operasyonun ağırlığına bağlı olarak 10-15 gün içerisinde dışarı çıkmaya günlük hayatınıza dönmeye başlarsınız fakat şişler tam olarak inmemiş olacaktır en azından dışardan çok farkedilmesede siz ve çok yakınlarınız anlar şimdiden çok geçmiş olsun

Son düzenleme:
cnm 15 günde morlukların gider ama hafif sarılıklar olabilir onuda fondoten pudrayla falan kapatırsınnn:)

Mergu,

Ben ameliyatı morarmadan atlattım ve 10 gün sonra işe döndüm. Ancak çok kolay olmuyor. Bir kere şiş oluyorsun, arkadaşlarım anlamasın falan gibi bri kaygın varsa, o zor. İkincisi -özellikle toplu taşıma kullanıyrosan- darbe alma ihtimalin çok yüksek; sakınmak çok zor oluyor. Ayrıca hava soğuksa ve kalabalık bir yerlere girip çıkıyorsa (aynı benim gibi) girp olup yatak döşek yatarsın=((

Yani idare temesi zor; ama başka çaren yoksa bri şekilde atlatılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…