Burda Arkadaşınız oldumu ? ☝️😊

Beyazolsun

Gamzeli 🙃
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2019
190
284
Merhaba cok ilginç bir konu olacak 😎 merak ediyorum cunku goruyorum bazi arkadaslr okadar guzel samimi dostluk edinmiski birbirleriyle konusmalarini goruyorum cok hoşuma gidiyor.bu platformda tanışıp dostluğunuz oldumu dışarda görüştüğünüz oldumu hiç 😎 eski üyelerimizde var onlar belki dostluk edinmiştir. Kadınlar kulübünde toplanıp buluşan varmı ?bazen rast geliyorum konularda ama bende sorayım dedim. :-)

Merhaba cok ilginç bir konu olacak 😎 merak ediyorum cunku goruyorum bazi arkadaslr okadar guzel samimi dostluk edinmiski birbirleriyle konusmalarini goruyorum cok hoşuma gidiyor.bu platformda tanışıp dostluğunuz oldumu dışarda görüştüğünüz oldumu hiç 😎 eski üyelerimizde var onlar belki dostluk edinmiştir. Kadınlar kulübünde toplanıp buluşan varmı ?bazen rast geliyorum konularda ama bende sorayım dedim. :-)
Benim hic olmafi senin oldumu

Benim çokkkkk arkadaşım dostlarım oldu onlariii seviyorummm mm😍😍😍

Henüz burayla kısıtlı arkadaşlıklar kursam da görüşmeyi çok istediğim insanlar var, buluşmalar falan düzenlense koşa koşa giderim🤗
Neden olmasin 😍 buluşma düzenleyen arkadaşlar var bulusanlar var😊😎 bütün üyeler buluşsak keşke böyle bi organzsyon olussa 😀

Neden olmasin 😍 buluşma düzenleyen arkadaşlar var bulusanlar var😊😎 bütün üyeler buluşsak keşke böyle bi organzsyon olussa 😀
Ay evet güzel olur ama ben eşimim görevinden dolayı doğudayım burada buluşma topiği yok bakındım da olur belki zamanla😘

En yakin arkadaslarimin birkaci burdan. Mesela ben eskisehirliyim. Gecen hafta ankarada ki subat anneleri toplanacakti 2 arkadas 1 yasinda bebelerle atladik trene gittik. Guzel bi bulusma oldu.Hepsiyle surekli iletisim halindeyiz. Surekli gorusuyoruz vs.

X