Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Burçlarla ilgileniyor musunuz

melikesz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2016
37
24
Kızlar burç konusunda çok takıntılı olmaya başladım ve gerçektende burçlara inanıyorum. Sevgilim oğlak burcu cok sinirli kıskanc ve genellikle tartışıyoruz zor bi insan ama bi okadarda asil sadık siniri gectiginde harika bir erkege donusuyor Oğlak burcu erkegi ile ilgili bana bilgi verebilcek biri var mi bu arada yay burcu erkeginide kotulemeden burc konumu bitirmeyeyim yay burclarindan uzak durmanizi tavsiye ederim

Bu konu taşınır arkadaşım eşim oğlak burcu. Bi kere iş delisi. Nerden ne kdr daha çok kazanırım hesabı yapar çok iyi aile babası olur. Ama çok da inattır tabi

Tanidigim oglaklarin hepsi lüks duskunudur. Paralari yoksa bile gidip replikasini alirlar. Bu bana cok sacma geliyor..

Bu konu taşınır arkadaşım eşim oğlak burcu. Bi kere iş delisi. Nerden ne kdr daha çok kazanırım hesabı yapar çok iyi aile babası olur. Ama çok da inattır tabi
Ah ahh evet işte o yuzden vazgecemiyorum ya Ne romantik nede baska herhangi bir seyligi yok ama okadar düz bir insan ki hayran olmamak imkansiz .. Ama sinirli anlarimizda tartismalarimizda napmaliyim esinizde oglaksa bana biraz fikir verseniz Ve kiskanclik konularinda hic taviz vermiyor

Sevgilim oğlak burcu canım üstün tecrübelerime dayanarak söylüyorum:
Asabidir siniri öyle hemen geçmez kırk takla atman lazım geçmesi için.. Çok kıskançtır, sevdimmi tam sever çok sadıktır.. Aşırı korumacıdır. Atarı gideri çok fazladır eğer stres altındaysa. Kendini sever. Kadınına yardımcıdır. Daha aklıma gelmiyor

3 kuruşları varsa borca yatırmaz lükse harcar,işleri senden önce gelir.
Bugün sevdiğin bu özellikleri ileride ayrılmana sebep olur.
Gerçi hep öyle olur ilişkilerde,
Başta ne kadar sakin olgun adam dersin,sonra bu sakinliği sen delirdiğin anlarda da devam edince nefret edersin.Örnekler uzaar gider.
Ayy neyse

Tanidigim oglaklarin hepsi lüks duskunudur. Paralari yoksa bile gidip replikasini alirlar. Bu bana cok sacma geliyor..
Çok çok çok çok katılıyorummmmmm ama şöylede birşey var benim erkek arkadaşım cebinde 50 lirasımı var onu benimle harcar hiç düşünmezzz.

Hayatimda biri oldugu zaman ilgileniyorum burclarla. Aksi halde ilgimi cekmiyor.

Eşim oğlak :)

Kıskanç marka lüks delisi

Temiz

Sevdiğine sadık , aşırı romantik değildir orta :)

Ay iste benim sevgilimm bana ber konuda yardimci gercekten arkadasim gibi ama bu sinirinin gecmemesi cok trip atmasi beni cok yoruyor bazen bir olayi haftalarca uzatiyor agir konusuyorum bende sinirlenip of off nasil basa cikicaz bunlarla

Cimri okurlar elleri bir tek kendilerine aciktir.duzenli tertipli olurlar,parayi isi severler,insanlari yonetmeye calisirlar biraz dominant karakterlerdir

Ay iste benim sevgilimm bana ber konuda yardimci gercekten arkadasim gibi ama bu sinirinin gecmemesi cok trip atmasi beni cok yoruyor bazen bir olayi haftalarca uzatiyor agir konusuyorum bende sinirlenip of off nasil basa cikicaz bunlarla
Arkadaş anne baba koca her görevi görüyor canım ya ben çok seviyorum yinede benim burcumda koç anlaşıyoruz bir şekilde. Bende de oluyor bazen küfrediyorum çok aşırı sinirlendiğimde asla asla kötü söz çıksın ağzımdan istemezz. Yapacak birşeyimiz yok sinirlendirmiycez artık gerisi mükemmel eğlenmeyi gezmeyi sever.

Oğlak erkeğinin suyuna gidersen çok iyi anlaşırsın cnm

Dediğin gibi sinirliyken yanına yaklaşma siniri geçince yumuşacık oluyorlar :)

Oğlak erkeğinin suyuna gidersen çok iyi anlaşırsın cnm

Dediğin gibi sinirliyken yanına yaklaşma siniri geçince yumuşacık oluyorlar :)
Sinirliyken susayımmı yada cevap verneyeyim mi neyi onerirsinjz vede tartistigimizda bazen susuyor okadar deliriyorum ki konuyu halletmeden basil cozecegiz diyorum konusmak istemiyorum diyor falan cok zor biri ama hemde cok minnoş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…