Burasıda İş Arayan Bayanlar Kulübü Olsun mu ? :)

bunu hiç araştırmadım canım ama araç kullanmayı bilenler bile kursa gidiyorsa demekki mecburi.
Onu ben demedim ama bende diksiyonuma ve görünüşüme güveniyorum.
Hiç araştırmadım bakayım hemen
canım bencede kurs mecburi o parayı alacaklar illa
bilenlerde gidiyor dediğin gibi

ben demiştim diksiyonuma güveniyorum diye onu karıştırmış arkadaş

Ya ben öğrenciyim ama benim de işim olsun harçlık çıkarayım istiyorum. Nasıl ve nerden bulabilirim? Sitelere bakıyorum biraz var ama güvenemiyorun daha önce hiç çalışmadım.

kesin çalış canım az da olsa faydası oluyor
mezun olunca tecrübe istiyorlar dönemselde olsa bir kaç yer yazıyorsun iyi oluyor

hafta sonları stand elemanlığı yapabilirsin genelde öğrenciyken bu iş yapılır
ama yaşadığın şehrde var mı bilmiyorum
büyük şehir mi?

evet bende maaşlarının gayet iyi olduğunu biliyorum.
ama biraz sıkıntılı bir iş . Bildiğim kadarıyla aylık kotaları var ve o kotayı doldurmak zorundalar.
doktorlar ilacı reçete etsin diye ellerinden geleni yapıyorlar. Mesai saati dışında yemekler organizasyonlar bir sürü emek harcıyorlar.
Kimsenin yalakalığını yapamam ama sosyal bir insanımdır bu yüzden çekiyor birazda beni
maaşının dolgun olduğunu düşünmüyordum ben canım
kaç veriyorlarmış

Valla bunları nasıl yapılır hiç bilmem ailem hep uyarıyor imza isterlerse atma bilmedigin seyleri yapma diye
tabi canm imza atma
ama burs ve kredi varsa sigorta girişini yapamazlar
belki ara sokaktaki marketlere verirler
hani migros kipa avm altındaki büyük marketler olmaz da
akyurt öğütler vs onlara sigortasız koyabilirler
şehrini söylersen yardımcı olacağım canım

maaşının dolgun olduğunu düşünmüyordum ben canım
kaç veriyorlarmış
5 6 sene öncesinden bahsediyorm gerçi buda kullakdan dolma bilgi ama 1100 maaş + prim +benzin+ ticket bide kıyafet çeki senede bir falan 5 6 sene önce böyleyse sanırım şimdi 2000 maaş artı prim falandır

[QUOTE="ben demiştim diksiyonuma güveniyorum diye onu karıştırmış arkadaş[/QUOTE]
aynen karıştırmışım kızlar minnacık ekranda okumaya çalıştığımdan :)

5 6 sene öncesinden bahsediyorm gerçi buda kullakdan dolma bilgi ama 1100 maaş + prim +benzin+ ticket bide kıyafet çeki senede bir falan 5 6 sene önce böyleyse sanırım şimdi 2000 maaş artı prim falandır

[QUOTE="ben demiştim diksiyonuma güveniyorum diye onu karıştırmış arkadaş
aynen karıştırmışım kızlar minnacık ekranda okumaya çalıştığımdan :)[/QUOTE]
canm bizim komşu yapıyor 1300 dedi
benzin zaten onlara ait olur tabiki
tıcketta her yer veriyor zaten
primide her satışla ilgili firma veriyor

bi arkadaşım var o 2000 dedi ama onun yeri iyi sanırım girmemiş daha mülakata gitmiş tanıdık falan bulmuş baya çetrefilli onun

canm ben gidip bizzat kaymakamlığa sordum tek yapacağın bu dediler burda form vercez zaten dediler
demekki şehirden şehire fark eden bişey birde hiç gitmeden online başvuru yapanıda duydum hatta bdv da bir konuya yazmışlardı direk gidip yaptığımdan nasıl diye hiç araştırmadım
hiç umudum yok çünkü bikaç bişi sorayım dedim direk savunmaya geçti bana önce eğitim fakülteleri sonra fen edebiyat sonra diğer fakülteler yerleşecek diye bir sıralamada yaptı

demekki şehirden şehire fark eden bişey birde hiç gitmeden online başvuru yapanıda duydum hatta bdv da bir konuya yazmışlardı direk gidip yaptığımdan nasıl diye hiç araştırmadım
hiç umudum yok çünkü bikaç bişi sorayım dedim direk savunmaya geçti bana önce eğitim fakülteleri sonra fen edebiyat sonra diğer fakülteler yerleşecek diye bir sıralamada yaptı
canım nettende var evet başka bir ilçenin ki başladı bile mesela
netten yapacak oraya arkadaşım
evet öyle savunma oluyor ama anlatamayan da öğretmen oluyor kendi içlerinden onu ne yapacaklar
neyse kuzu 2 yıllık mezun bile yapıyor torpil çünkü canm

ya da mdürü tanıyorsan direk konuşma sağlayabilirsin o telfon açar şunu istiyorum dermiş seni çağırtabilirmiş
sen hangi şehirdin

canım nettende var evet başka bir ilçenin ki başladı bile mesela
netten yaacak oraya arkadaşım
evet öyle savunma oluyor ama anlatamayan da öğretmen oluyor kendi içlerinden onu ne yapacaklar
neyse kuzu 2 yıllık mezun bile yapıyor torpil çünkü canm
aaa ben üşenmeyecem gidip bakıcam eğerki akademik kariyeri bende düşükse cingar çıkarıcam :KK45:
birde bana sınıf tercih edebilirsiniz dedi tercihler arasında yazmadım o kadar çocuğun vebaline giremem ticret lisesi olacaksa olsun sadece iö ingilizce ve ticret liselerini yazdım forma

aaa ben üşenmeyecem gidip bakıcam eğerki akademik kariyeri bende düşükse cingar çıkarıcam :KK45:
birde bana sınıf tercih edebilirsiniz dedi tercihler arasında yazmadım o kadar çocuğun vebaline giremem ticret lisesi olacaksa olsun sadece iö ingilizce ve ticret liselerini yazdım forma
sadece ingilizce mi yazdn canım
bende tam tersi liselerle uğraşamam
daha önce çocuk tiyatrosunda olduğumdan çocuklarla iletişimim iyidir
anlatabileceğimide düşünüyorum daha kolay konular çünkü
ingilizceyi hayatta yapamam ben mesela

sadece ingilizce mi yazdn canım
bende tam tersi liselerle uğraşamam
daha önce çocuk tiyatrosunda olduğumdan çocuklarla iletişimim iyidir
anlatabileceğimide düşünüyorum daha kolay konular çünkü
ingilizceyi hayatta yapamam ben mesela
hazırlık okuduysanız ingilizcede yazın dedi aslında aklımda yoktu ama ingilizceyi öğretebileceğimi düşünüyorm zaten iö ingilizce yazdım lise öğrencisiyle uğraşırken sinir sahibi olmak kuvvetle muhtemel :KK45:

hazırlık okuduysanız ingilizcede yazın dedi aslında aklımda yoktu ama ingilizceyi öğretebileceğimi düşünüyorm zaten iö ingilizce yazdım lise öğrencisiyle uğraşırken sinir sahibi olmak kuvvetle muhtemel :KK45:
lisede de mi ingilizce??
bir de 3 tane mi terch yapabiliyoruz??
inşallah çıkar yaa yaş kaçtı sizin?

kesin çalış canım az da olsa faydası oluyor
mezun olunca tecrübe istiyorlar dönemselde olsa bir kaç yer yazıyorsun iyi oluyor

hafta sonları stand elemanlığı yapabilirsin genelde öğrenciyken bu iş yapılır
ama yaşadığın şehrde var mı bilmiyorum
büyük şehir mi?
Ben izmirdeyim çok sağol yanıtın için evet iyi olur sitelerden bakıyorum ama güvenebilir miyim acaba bilmiyorum

marketler sigortasız eleman girişine izin vermediklerinden sigorta için gereken ne belge varsa isteniyor birde marketlerin özel istekleri oluyor ama öyle sözleşme vs hiç hatırlamıyorum
iki bayram 15 er gün kent gıdanın standında durmüştüm ilk sigorta girişim ve şimdi (emekli olurken işimede yarayacak )
15 gün için o zamanın asgarisine yakın ödeme yapmışlar bide küçük altın vermişlerdi (tabi bayramlarda son kuruşuna kadar harcamıştım :) )
birde ofçayın çay tadımı için marketleri gezmiştim o ofçayın bünyesinde değildi bölge bayii bu şekilde işe almıştı
hem ajanslara hemde bölge dağıtıcılarına cv bırakabilirsin
aynen karıştırmışım kızlar minnacık ekranda okumaya çalıştığımdan :)

bi arkadaşım var o 2000 dedi ama onun yeri iyi sanırım girmemiş daha mülakata gitmiş tanıdık falan bulmuş baya çetrefilli onun[/QUOTE]
sadece dolgun olduğunu biliyorum ama net bir rakam olarak hiç duymadım tatlım.
yani bence de firmaya göre değişiyordur maaş pirim falan.
sınavları falan oluyor belki o sınavlardaki başarı durumlarına göre de değişiyordur maaşları

bi arkadaşım var o 2000 dedi ama onun yeri iyi sanırım girmemiş daha mülakata gitmiş tanıdık falan bulmuş baya çetrefilli onun
sadece dolgun olduğunu biliyorum ama net bir rakam olarak hiç duymadım tatlım.
yani bence de firmaya göre değişiyordur maaş pirim falan.
sınavları falan oluyor belki o sınavlardaki başarı durumlarına göre de değişiyordur maaşları

[/QUOTE]
olabilir canım

lisede de mi ingilizce??
bir de 3 tane mi terch yapabiliyoruz??
inşallah çıkar yaa yaş kaçtı sizin?
lisede bölümüm yabancı dil ondan güvendim kendime
5 tane tercih yeri vardı tercihiniz fazlaysa yanına yazın dediler
yaş sorsnda çok severek izlediğim bir video ile cevaplamak istiyorm :)

iş bulamadıkça deliriyorum galiba dün gece rüyamda mülakattayım cevap veremiyorum kızıma süt vermek için saati kuruyorum alarmla birlikte bir kalktım yıkanmış gibi terin içerisindeyim hafifte hastayım birazda onun etkiside var iş bulmam lazım ya sizin pskolojiniz nasıl?
çalışsamda eşime kuruş katkım olmuyor ama kuaför masrafı çok olan biriyim eşimden istemeyede hiç alışkın değilim kardeşimden istedim daha mantıklı geldi eşimden isterken o derece kasılıyorum pfffffffffff

Son düzenleme:
lisede bölümüm yabancı dil ondan güvendim kendime
5 tane tercih yeri vardı tercihiniz fazlaysa yanına yazın dediler
yaş sorsnda çok severek izlediğim bir video ile cevaplamak istiyorm :)

iş bulamadıkça deliriyorum galiba dün gece rüyamda mülakattayım cevap veremiyorum kızıma süt vermek için saati kuruyorum alarmla birlikte bir kalktım yıkanmış gibi terin içerisindeyim hafifte hastayım birazda onun etkiside var iş bulmam lazım ya sizin pskolojiniz nasıl?
çalışsamda eşime kuruş katkım olmuyor ama kuaför masrafı çok olan biriyim eşimden istemeyede hiç alışkın değilim kardeşimden istedim daha mantıklı geldi eşimden isterken o derece kasılıyorum pfffffffffff

canım ben kendim çalşmayı istiyorum ama çok takmıyorum yoruldum çnkü
kpssden çıktım bi sürü iş aradm vs
baba evindeym bi de ondan rahatım
ama tabi çevre soruyor çalışıyo musun vs diye ondan rahatsz oluyorum
canm öğretmenlk olmazsa başka işlerde bulabilirsin çok çalşmak istiyorsan
öğretmenlk rahat tabi vakt bol
ama diğer özellerle aynı ücretli de bin bi mağazada mesela
kızın ne kadarlık canm Allah bağışlasın
kaç yıllık evlisin?

canım ben kendim çalşmayı istiyorum ama çok takmıyorum yoruldum çnkü
kpssden çıktım bi sürü iş aradm vs
baba evindeym bi de ondan rahatım
ama tabi çevre soruyor çalışıyo musun vs diye ondan rahatsz oluyorum
canm öğretmenlk olmazsa başka işlerde bulabilirsin çok çalşmak istiyorsan
öğretmenlk rahat tabi vakt bol
ama diğer özellerle aynı ücretli de bin bi mağazada mesela
kızın ne kadarlık canm Allah bağışlasın
kaç yıllık evlisin?

tabi bekarken daha rahat aslında hazır bekarken güzel kurslara eğitimlere falan katılsanız mesela dil kursları , muhasebe çizim programları kursları evlenince bide çock olnca kurslara zaman ayırmak çok zor
7 yıllık evliyim kızım dört yaşında mağaza çalışma saatleri çok uzun oluyor henüz müşavirler dışında başvuru yapmadım öğretmenlik olmayacağı kesinleşene kadar diye bir süre belirledim sonra önüne gelene başvuru yapıcam

X