Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Evet şilacım yaa öyle bi cahillik yaptım maalesef acımaz mı parolden başka bişey de alamıyorum çekiyorum ağrısını daha çok zonklamasını

Olacagi varmis canim birdaha ayni hatayi yapmazsin kucucuk kesik bile ne kadar aci veriyoken blendirin kesigi zonklatmaz mi canim benim

Olacagi varmis canim birdaha ayni hatayi yapmazsin kucucuk kesik bile ne kadar aci veriyoken blendirin kesigi zonklatmaz mi canim benim

Aynı sebepten annem de elini kesmişti birkaç ay önce yok anacım biz akıllanmayız :) bizim ikizler bu ara gündüz 1saat olmadan uyanıyorlar ama gece uykuları daha düzenli 12saatte 2kez kalkıyorlar sanırım 1yaşa yaklaştıkça azalacak gündüz uykuları

ooofff kızlar buraya girince kafamı dağıtıyordum ama giremiyorum benim kız çok huysuz uyumuyo sürekli kucakta yada sürekli onunla oynamamı istiyor geceleri çok uyanıyor sabahın 5,30 yada 6 gibi uyanıyor. bütün gün huysuzluk yapıyor. çıldırcam ya yaşadığım yere yabancıyım kimsemiz yok burda çok bunaldım. ara ara ağlıyorum sinirden ne yapacağımı şaşırıyorum. inanın çorbasını 1 saatte on takla atarak yedirebiliyorum çorba dışında herşeyi seviyor yiyor ama çorba yemek istemiyor. bizde böyle işte keşke aileme yakın olsaydım hiç olmazsa anneme gider biraz rahatlardım..

neyse kızlar geçmişi biraz okuyabildim
sinneriacım ece bebeğe çok geçmiş olsun allah şifa versin.
akıllıbıdıkcım çoook geçmiş olsun.

kızlar kilo muhabbeti de olmuş benim kız 28 haziran doğumlu dün sağlık ocağına gittik doğru dürüst tartamadık beni bırakıp tartıya oturmadı benim canavar tarta bildikleri kadar kilo 9.200 boy 70 doğruluğundan emin değilim.

Masallah bebisine canim. Benimkilerde ayni senin amlattigin gibi canim acaba bu bebisler buyume atagimi geciriyolar

Bebişine maşallah canım bebişler garipleşiyor yaşlarına girseler de biraz düzene girse herşey

aminnn cnm darısı hepinizinkine :)

aklıma gelmedi videoya amak alırım artık bol bol

merhaba kızlar 3 gündür fırsat bulup giremedim sizler maaşallah kaynatmışsınız birazdan okuyup bilgileri alacağım. öncelikle dün oğlum 9 ayını doldurdu ve ben bugün 9 ayın sonunda adet oldum inşallah üzerime yapışan 5 kilodan kurtulurum oğlum bugün uyumama rekoru kırdı ve ben hiçbir iş yapamadım ve budurum çok sinir bozucuuuuu

sinneria geçmiş olsun kuzuna inşallah atlatır hemen minik kuzu, onlar hasta olunca dayanamıyor insan.

lagrima maaşallah turaba demek koşmaya başladı küçük adam ne tatlıdır şimdi, doğum hikayenede ayrıca bayıldım çok kolay bir doğum olmuş ne güzel.

akıllıbıdık çok geçmiş olsun Allah korumuş canım, sende hangi akla hizmet fişe takılı blendırı temzilemeye çalışırsın ki

hayela89, cagan bebişlerinizin kilolarına maaşallah, kız ve erkke bebeklerin gelişimleri her zaman birbirinden farklıdır erkek bebekler kız bebeklere göre daha iri durur genelde kızlar daha minyondur. kilo konusuna gelince beren hep normal sınırda bir bebek oldu çok şükür motor gelişimi ileri kilosu 9 aylıkken 8600kg boyu 74cm idi.

herkese günaydın hanımlar, 2 gündür giremedim yurtdışından kuzenlerim geldi bende kalıyorlar bu yüzden sık giremiycem.

beren bir kaç gündür çok huysuz üst dişler hala çıkmadı sanırım onlar zorluyor kuzumu

nişandan fotoğraflar kızlar kızkardeşimin nişanlısında 2 metre boy olduğu için biz yanında sanki cüceymişiz gibi gözüküyor

Son düzenleme:
kızlar butikbebeye ev güvenlik sistemleri gelmiş ihtiyacı olan bir baksın ben dolap delmeden çekmeceleri dolapları kapayabileceğim bişeyler varsa alıcam.

Hosgeldin ilknurcum kimsecikler ugramiyor bir ara farkli topik acildida haberim mi olmadi diye dusundum. Masallah kardesinin nisanlisinin boyu ne kadar uzun ama sen ve beren kiz cok guzel gozukuyosunuz.. Benim bebislerde ayni huysuz hatta topikteki tum nebidler ayni galiba bu bir gecis donemi arada ugramaya calis sohbet etmeyi ozledim valla

kızlar butikbebeye ev güvenlik sistemleri gelmiş ihtiyacı olan bir baksın ben dolap delmeden çekmeceleri dolapları kapayabileceğim bişeyler varsa alıcam.

Bende gordum ama anlayamadim deliyomuyuz delmeden mi monte ediliyor sen anladiysan bir aydinlat canim

Bende gordum ama anlayamadim deliyomuyuz delmeden mi monte ediliyor sen anladiysan bir aydinlat canim

teşekkür ederim canım, diğer topiktede herkes çok sık girmiyordu zaten bence delinmesi gerekiyor canım yapışkanlılarda ver butikbebede ama mobilyaları mahvetmekten korkuyorum açıkçası

teşekkür ederim canım, diğer topiktede herkes çok sık girmiyordu zaten bence delinmesi gerekiyor canım yapışkanlılarda ver butikbebede ama mobilyaları mahvetmekten korkuyorum açıkçası

Canim delsen bir dert delmesen ayri yapiskanlilarda iz yapiomus sonradan ee ne yapicaz ozaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…