Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

regl oncesi bende oyleyim hatta gecen aksam o yuzden atistik esimle ama regl olunca kuzu gibi oluyorum yumusuyorum :)
acikcasi bende doguma girmesine saridim, sonucta erkekler pek dayanamaz boyle seylere ama bizimki agzi kulaklarinda bir sekilde cekim yapti :))
hahahahahaha o goruntu kaymasini gormeyi cok isterdim yaaa dusununce bile insan guluyo :)

simdi konustum bakiciyla 13,45'te uyumus hobbitim, atesi de dusmus. bakalim aksama dogru yine ateslenirse zaten vucutta bir enfeksiyon oldugu anlasilir. gece olmadi acile gotururum ama insallah birseyi kalmaz bebegimin. suyu cok seviyor masallah cok cok cok iciyo biberondan. cok tesekkur ederiz teyzesi :)
o psikolojik durum bende de var, birisi hastalaninca bende kendimi bir yoklarim normalde. simdi kizimi yokluyorum :) aman dusunme hastaligi cagirma simdi Ececik'e bisey olmasin.

insallah canim zarari olmaz valla cok kafam takildi, az once konustuk hic keyfi yokmus kuzumun biraz da atesi varmis. panarox verdirdim bakalim birazdan yine ariycam[/COLOR][/FONT]

canım panarox tan sonra ateşi düşüp tekrar çıkıyorsa.Bence götür doktora başka bir sorunu olabilir.Solunum yollarıyla ilgili olabilir belki mikrobik bişeydir.
Birde su içirmeye çalışsın bakıcınız bol bol rahatlatır Ece hanımı...
Çok geçmiş olsun.

bizim Ece ise şuan dedesiyle kule yıkmaca oynuyormuş.Seninkinin ateşi olunca hemen aradım var mı bizde bişey diye ....Psikolojik bendekide ...[/QUOTE]

Ayy kimsecikler kalmamis burada benim bebisler pek bir huysuz en cokda ecren hemdis hemde nezle cok fena oyuzden pek giremiyorum girdigimdede okuyorum tam yorum yapicam benimkiler izin vermiyolar suan kizi salliyorum uyuttuktan sonra yemege girisicem aklimda kaldigi kadariyla yazayim bende gordum ellossanin makbulesini pek bi guzel gozukuyodu ben topiginide arada takip ediyorum guzel seyler oluyor ayy basaka birsey kalmadi aklimda neyse kiz uyudu onu gotureyim sonrada yemegimi yapip geliyorum kizlar herkesi optumm

geçmiş olsun tez zamanda geçer inşaallah canım...

Sağol Elifcim bütün bebişler iyileşsin ins

Gecmis olsun lalecim ins iyilesmistir ececik sirkeye ben de şaşırdım olmaz ins birşey

ay ne güzel yazmışsınız öyle ya hem güldüm hem duygulandım

Benim esim de girdi canım ama çekimi orda bı hasta bakıcı yapiverdi esim hep yanımdaydı ama bebiş gelince onunla birlikte hemen odaya gitti kızını görünce sattı beni yani

kendime köfte kızartıyorum

yiyip yiyip dombili olıcim

Afiyet olsun canim .yaz geliyor yaparız sporları veririz kiloları inşallah

sibel gündüz yine kahve içtim sana bakındım ama yoktun
ben kafe latte içiyorum çok hafif ve yumuşak bir tadı var

bizim hastaneye kimseyi almıyorlar
alsalarda eşim gelmezdi,sende gelirmisin dediğimde?
ne işim var benim orda ben bakamam demişti
o bu tarz acıklı şeylere bakamaz

ama en azından orda birirsi video çekseydi yada fotoğraflasaydı
çok isterdim.arada izlerdim fenamı olurdu
ama eşim ona bile karşıydı ne yapcan resmı bakıp nolcak sanki diyor

Bugünlerde sık sık açık oluyorum ama denk gelmemisiz demekki. seninkini de deniyeyim bı ara merak ettim. Amaaan ben klasik Türk kahvesi iciyorum iste vazgeçemedim bı türlü gerçi sindirime iyi geliyor aslında

Benim adam değil bakmak o acıklı seylerden birini bizzat kendisi bana yaptı beni ameliyat etti gerisini sen düşün artık

Evet canım ben bazen izliyorum duygulaniyor insan.sizde ikincide yaparsınız inş

biliyorum senin adam plastik cerrahıydı,göbeğinden şikayetçiymiş ya,iki geriversin karnını

ne ameliyatı yaptı sana?

evet kahvenin ve çayında yararları var demişti drum

2.bebeğide aynı hastanede yaparım ben kim çekecek orda

benim eşim yaralı birilerini bile izlemiyor,

bazen netten,gel şu videoyaya bak derim

yok bana gösterme öyle şeyleri der,bana kızar

minikkelebekcim fevri çıkışımdan ötürü kusuruma bakma koç burcuyum da içimden geçeni direkt söyleme gibi kötü bir huyum var, malumunuz diğer sayfada yazılıp çizilen tatsız şeylerin de bu çıkışımda etkisi olmadı değil, artık yazacağım herbir kelimeyi bin kere düşünür oldum...teşekkür ederim anlayışından ötürü..

benim iki bebeğin arası bayağı açık cnm o yüzden ilkinden kilo fazlalığım yoktu,
bir de iki çocukla çok tempolu bir hayatım var gerçekten de, bazen lavaboya gidecek zaman olmuyor, özellikle hafta sonları iki çocukla başbaşa iken...
Dediğim gibi sağlıklı olalım da, insaallah gönlündeki kiloya inersin ..

Günaydın anneler ve sevimli bıcırıklar.Ben geldimmm...Geçmişi okuyayım bakalım neler konuşulmuş paylaşılmış...Konudan geri kalmayalım ..öğreneyim bakalım:))

hoşgeldin Guldis....
Selim mı, oğlum olursa bende Selim koymayı düşünüyordum cok güzel isim bahtında güzel olsun ins

Günaydın canım

amin cnm evet ismi selim benim oğlum olursa koymak istediğim iki isim vardı birincisi eren, ama eşimin ailesinde içinde eren geçen ismi olan bir çocuk zaten vardı o yüzden ben de ikinci şıkka geçtim, ama iyi ki de öyle yapmışım diyorum, tam ismi ile müsemma bir oğlum var, pek halim selim

Canim kizini okula goturdugunde yada almaya gittiginde selimi ne yapiyorsun?

şilacim annemle çok yakın evlerimiz sağolsun o gelip bakıyor, zaten sabahları babası götürüyor, ama böyle iş gezisi olduğunda bana düşüyor...
annemin işi olursa da mei tai'ye atıp götürüyorum, astronot montumuzu da sımsıkı giyinince bir sıkıntı olmuyor çok şükür..ama okul açıldığından beri 5-6 kez götürdüm selimi en fazla, annem sağolsun darda bırakmıyor yetişiyor imdadımıza ..

Gunaydin herkese ben cok uykusuzum benimkiler cok mizmizdi bu gece uyudugumdan hic bisey anlamadim

Selim de çok huzursuz tüm gün boyunca bıraktığımız an bastı çığlığı, alt damak bayağı kabarık ona yoruyoruz ama başka bir sıkıntısı yoktur insaalah...
iki gecedir de uyumuyordu mız mız, bu gece uzunca bir ılık duş aldırdım, bir de fitil bakalım yararı olacak mı...

öksürük bir an evvel bırakır yakanızı insallah cnm, benim annem de öyle demeye başladı o yüzden artık o varken pek haşır neşir olmuyorum, halbuki ben de o var diye öyle rahat davranıyordum

eltinle arkadaş olmanız ne güzel, büyük şans..eşinle de mutluluğunuz daim olsun ..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…