Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Canim allah yardimcin olsun, disler geldigi icin huysuzluk yapiyordur ve uykusuzdur. Ece de aynilarini yapti, dis cikarmadan 1-2 gun once sorunlar kesildi. Sakinlesince heh 2 gune dis geliyor diyoruz biz artik :) bebekler icgudusel olarak dertleri oldugunda anneyi istiyorlar, babasi uzulmesin yakinda duzelicek hersey

kızlar günün geyiği gelsin,eşlerinizle nasıl tanıştınız anlatın bakalım?

arkadaşımın kına gecesinde tanıştım, evlenecek olan kız arkadaşımın eşinin arkadaşıydı eşimde, onlar kapının önünde bekliyorlardı eşim bana çok tanıdık geldi kız arkadaşıma ben bunu nerden tanıyorum dedim, oda nerden tanıyıcan kız çocuk buranın insanı, sen tee nerde oturuyorsun dedi aynı soruyu eşim de erkek arkadaşına sormuş.
mal mal baktık birbirimize bütün gece boyunca ben nerden tanıdığımı çıkarmak için bakıyordum vallahi ama adam niyeti bozmuş o yüzden bakıyomuş ama birbirimizi kesinlikle tanımıyoruz sonradan bir araya gelince konuştuk bunları benim telefonumu almış kız arkadaşımdan sapık gibi her gün aradı beni bende ağırdan sattım kendimi 2 yıl görüştük 3. yılda evlendik haziranda 4 senelik evli olucaz

günaydın canım geçmiş olsun kuzuna sirkenin zararlı olacağını düşünmüyorum suyla karıştırmış ne de olsa.

cağan, guldis hoşgeldiniz kızlar

ben bugün geç kaldım sabah komşuları kahvaltıya aldım arkasından kahve faslı derken ancak gelebildim mutfak şuanda delinin mutfağı gibi karışık berenin uyanmasını bekliyorum toplamak için.

beren demişken üst köpek dişi iğne ucu gibi bembeyaz önce o mu patlayacak acaba ve 3 gündür aşırı huysuz

maşallah evli çiftlere ALLAH ayırmasın
herkesin hikayesi bir başka güzel....

Hoşbuldum canım. Anca buldum burayı walla link hata veriyordu arama motoru biraz zorladı.
Hayırlı uğurlu olsun yeni sayfamız :)

Kıyamam beren hanıma. Köpek dişleri çıkarken daha zorluyormuş bebekleri azı dişlerine göre öle bi yazı okumuştum.Ece nin daha üst dişi yok ama bayağı sertleşti yakındır çıkması :)

dogum hikayeleri sorulmustu daha once yazamadim; ben normal dogum yaptim. dogumdan 1 gun once kontrole gittim ve 2cm acilmam oldugunu ogrendim.
bebegin hareketlerinde yavaslama vardi zaten ve 39. haftanin da sonuna geliyorduk. doktorumuz artik bu bebek gelmek istiyor yarin doguma aliyoruz seni dedi.
benim agzim dilim dolandi, esiminde oyle aptallastik, sanki aylardir bunu yasayacagimizi bilmiyormusuz gibi :)) eve gitmeden once caddeye inip yuruyus yaptik sohbet ettik heyecanimiz biraz yatissin diye, son alinacaklari alip eve geldik. cantam falan zaten hazirdi. rahimdeki acilmayi hizlandirmak icin basladim evde temizlige. teyzemler ve gorumcem bizdeydi.
gorumcem kizim otursana dinlensene dedikce ben is yapmaya devam ettim. yere oturup egzersiz yaptim vs. ertesi sabah hastaneye gittik hep beraber. suni sanci verildi ama bende tik yok.
daha dogrusu sanci gorunuyor ama ben hissetmiyorum. doktor gidiyor geliyor sasirip geri donuyordu :) sonra sanci arttirildi ve o zaman hissetmeye basladim. cocuklugumdan beri regl donemlerin cok zor gectiginden kendi kendime bir planim vardi, sancilandigimda tuz ve seker yiyip yatarim ki tansiyonum dusup bayilmayayim. nefes alis verisimi yavaslatirim sanciyi azaltmak icin, konusmam.
aynisini yapinca insanlar tirsti :))) zirt pirt iyi misin diye soruyorlar ama bu arada sancidan konusamiyorum ve surekli deli gibi terliyorum. son kontrolde doktor acilmanin iyice arttigini soyledi ve suyumu patlatti. o patlatma hakkaten feci biseymis. nerdeyse odada doguracaktim ama :) suyum patlatildiktan 5 dak sonra bebegin basi geldi ve beni kostura kostura dogumhaneye indirdiler. tekerlekli sandalyede giderken esim odanin kapisindaki cicekleri gosteriyordu hahahah "lale bak dev gibi orkide gelmis baaaaaak" allahim yaaa ne alem adam :))) benim dunyam kaymis o bana cicek diyor. doguma girdim 5 dakka sonra kara kizim dogdu :) kucagima verdiklerinde kocaman kocaman acmis gozlerini bakiyordu, ask o anda basliyor gercekten :) ben benim gibi kizil beklerken kizim simsiyah saclarla dogdu ve ben sok oldum. dogumhaneden cikarken doktor omzumu sivazlayip, aferin tecrubeli gibiydin iyi bir dogumdu dedi hahahahahaha en 11 yasimdan beri her ay dogum yapiyormusum zaten doktor hanim dedim. benim icin dogum sancisi kadar tanidikti ki :) odama geri dondugumde gorumceme hemen bana makyaj yap yuzum gozum kaymis millet gelmeden kendime geleyim dedim. insanlar geldiginde ben nerdeyse hoplayip zipliyordum :)) kuzum geldiginde keske makyaji sonra yapsaydik dedim cunku gozyaslarimi tutamadim. o gece sabaha kadar da goz goze birbirimie bakarak yattik hobbitimle :) o da uyumadi bende. hala da uyumuyoruz zaten heheheheh

lale doğum hikayen çok güzelmiş Allah hepimizin meleklerine uzun ömürler versin. ayy kocanın çiçek olayına ayrıca güldüm.

doğumdan sonra adet sancıların hala aynı mı?

valla mal mal bakmamissiniz gaaaayet alici gozuyle bakmissiniz hehe allah bozmasin o bakislari
insallah canim zarari olmaz valla cok kafam takildi, az once konustuk hic keyfi yokmus kuzumun biraz da atesi varmis. panarox verdirdim bakalim birazdan yine ariycam

ne bileyim valla bayağ huysuz şu dişler ne zamana kadar çıkacak böyle

amin canım
eceyi bir doktora götür istersen bekleme.

Amiiin Ilknucum hicbiri uzuntu dert gormesinler insallah cok mutlu hayatlari olsun. ya ben orkide hastasiyim da o da garibim bana moral olsun diye gostermeye calismis :)
bu arada esleriniz doguma girdi mi? benimki girdi ve kameraya aldi. doktora girebilir mi diye sordugumuzda; midesi kaldirabilirse girsin ama dusup bayilirsa kimse onunla ilgilenemez demisti

canim dogum sonrasi regl sancisi nerdeyse bitti. hafif bir sizi disinda birsey kalmadi. bileydim onceden dogururdum valla bunca sene iskence cekmisim :) su anda mesela basim agriyor demek ki bu geceye kadar regl olucam. bir de boyle bir duzen geldi, regl oncesi basim agriyor. Senin ne durumda sanci var mi canim?

lale doğum hikayen çok güzelmiş Allah hepimizin meleklerine uzun ömürler versin. ayy kocanın çiçek olayına ayrıca güldüm.

doğumdan sonra adet sancıların hala aynı mı?

yok sadece biraz belim ağrır sızım olur altta ama ağır şekilde değil, benim en kötü yanım çok sinirli oluyorum tahammülsüz oluyorum herşeye

benim eşim doğumhaneye girmedi düşüp bayılırdı zaten, iyi cesaret etmiş valla eşin. benim bir arkadaşımın eşi doğumuna girdi bebeğin kafasının çıkmasından sonraki kamera görüntüsü birden kayıyoo adam bayılıyor

insallah canim zarari olmaz valla cok kafam takildi, az once konustuk hic keyfi yokmus kuzumun biraz da atesi varmis. panarox verdirdim bakalim birazdan yine ariycam[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

canım panarox tan sonra ateşi düşüp tekrar çıkıyorsa.Bence götür doktora başka bir sorunu olabilir.Solunum yollarıyla ilgili olabilir belki mikrobik bişeydir.
Birde su içirmeye çalışsın bakıcınız bol bol rahatlatır Ece hanımı...
Çok geçmiş olsun.

bizim Ece ise şuan dedesiyle kule yıkmaca oynuyormuş.Seninkinin ateşi olunca hemen aradım var mı bizde bişey diye ....Psikolojik bendekide ...

şila buharlı temizleyici aldın mı?

Yok canim almadim esim her gordugunde bunlardan istiyordun alalim diyorda ben ya kullanmasam diye aldirmiyorum birde yorumlarda bir iyi bir kotu ama marmaradaki fakire gidik bir incelemek istiyorum birgun sonra karar vericem

Buarada hasta olan bebislere gecmis olsun benim kizimda nezle.olmus galiba burnu akiyor simdilik peditus veriyorum zaten yarin kontrolumuz var doktor amcamiz bakar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…