Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

ayyyy sari ordek seni ne kadar sekersin oyleeeeee masallah canim allah nazarlardan saklasin

sağol cnm, Allah hepsini nazardan korusun..
kızlar bu arada oğlum hastalandı öküsüyo balgam da var sanki ilaç pditus veriyorum ama dr aradım getir dedi yarın gitcem bakalım inş kötülemez zaten dünden beri başladı

hoşgeldin folikasidcim, geçmiş olsun oğluna ilerlemez insaallah..

sağol cnm hoşgeldin sen de yavrularınla..
bizim de 2008 eylül doğumlu bir ablamız var ana sınıfına giden..birinci sınıfa gidiyor olması zor oluyordur senin için, ilk zamanlar okula adapte sıkıntısı, ödevler, bir de bebeğin bakımı zor.. Allah yardımcın olsun..

hoşgeldiniz Yarencikle annesi...
maşaallah, herşeyi çok güzel Allah sağlık versin, geri geri emekliyor demek ki
size de mutlu günler cnm...

Son düzenleme:
maşallah kuzuya bu da çok yakışıklı ya...
sarı sarı dünürüm

damadı beğendin herhalde dünürüm dediğine göre
sağolasın cnm..

çok erken yaşta üzerine gidip de bunaltmak iyi olmaz haklısın cnm,
ben kızımı iki yaşını doldurduktan sonra alıştırdım birkaç günde alışıp söyledi çok şükür..
ama çevremde erkenden lazımlığa oturtup alışkanlık edinsin diyenler de var..bilemiyorum hangisi doğru...

ellerine sağlık bir kase de bize gönderiver cnm,
mercimek geri püskürtüldü, belki bunu yer, çorba yerine yine; iki minik kavanoz yoğurt yedi bizim yoğurt canavarı..

Son düzenleme:
sağolun kızlar, olur valla göndereyim keşke evler yakın olsa hiç yemek derdimiz olmazdı

merve o yoğurt canavarını bana gönder yiyim onun ağzını biraz

şimdi de kabak dolması yapıcam küçük bacoya

Son düzenleme:
kızlar günün geyiği gelsin,eşlerinizle nasıl tanıştınız anlatın bakalım?

sağol cnm gerçekten süper olurdu, birer kase bölüşürdük..

kabak dolmasını çok severim ben, ımmh afiyet olsun Berene...

e o zaman ben bu gülücükleri bu işe gönlün var olarak anlıyorum .. hayırlısı olsun dünürüm, gelinime iyi bak..

bizi arkadaşlarımız tanıştırdı cnm daha doğrusu fotografımı görüp tanışmak istemiş eşim, ben başta görüşmek istemedim, gönülsüzdüm biraz...ilk buluşmaya gittik o arkadaşımız olan çift de geldi, ben hala olmaz bu iş diyorum tabii, sonra bi de baktım ki nikah masasında imza atıyorum :) böyle işte.. nasip kısmet işleri...
sizin nasıldı?

Son düzenleme:

çok güzelmiş canım,bizide ablamın eşi eniştem tanıştırdı
aynı bende olmaz demiştim,oda çok beğendiğini söylemiş
2.görüşmemizde hemen evlilik kararı aldık
hemen nişan oldu,toplam 6 ayda gerçekleşti herşey ve evlendik
hatta sueda kına gecemde doğdu,bana evlilik yıldönümü hediyesi oldu

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlarr yine geçmişi okuyamadım benim paşadan.nasılsınız bugün..bi yine dişden dolayı huzursuzduk.sabah kahvaltısını bile etmemiş doğru ben okuldan gelince beni emdi sadece ve hala doğru düzgün bişey yemedi sürekli mımız mızmız dolaşıyor etrafta kucak istiyor buda beni yoruyorr..bide okul değiştirdim eş durumundan tayinim çıktı farklı bir ortamın verdiği huzursuluk birde beyfendinin mızmızları artık bana sağdan sağdan geliyorlarr:)))
eşlerle nasıl tanışılmış diye sorulmuşş.eşimle biz ben doğu görevini yaaparken ağrı doğubayzıtta tanıştık.1.5 yıl sonr evlendikk .bizimde herşey çok hızlı gelişti ama nişan evremiz 1.5 yıl sürdü.tayinlerden dolayı.. bizden böle kızlar benimki bana küçük bir armağan yaptı onu temizleyeyim görüşürüz arkadaşalr

yok şükürler olsun cnm çok ağladığından kustu o kadar da ben tedbir amaçlı götürdüm. sağol cnm
Gecmis olsun canim insallah simdi birseyi yoktur

bebelac diğerlerine göre daha şekerli cnm ondan sevmiştir. ama içirebilirsen en iyi marka sma.
bizimkide öyle düzensiz.

cnm turab suan 11 aylık temmuz gibi ben yavaş yavaş alıştırmaya başlıyacağım. deneyeceğim en azından.

netlog diye bir internet sitesinde msj attı 1 gün sonra msn den konuştuk cam açtık ertesi günde buluşma kararı aldık. 1 hafta sonra annem ile tanıştırdım 10 ay sonra nişanlandık 12. ay evlendik. :)

benim soruma neden cevap vermiyorsunuz yaaa

Son düzenleme:
kızlar sizlere sorum olacak.
bebekleriniz kaç aylık?
süt veriyor mu sunuz? sulandırarak mı sulandırmadan mı?
içine bebe bisküvisi falan koyuyor mu sunuz?
günde kaç kez veriyor sunuz?
öğün yerine mi veriyorsunuz?

ve uyku düzeniniz nasıl? :)

bebeğim 10 aylık.anne sütüne devam ediyoruz..günüz uykuuz hiç yok.akşam 9 da yatıyor sbah 8 e kadar.aralarda 3-4 kez uyanıyor.

kızlar ben çok abur cubur yiyorum nolcak benim halim ya

Bende cok yiyiyorum ya neolacak halim bilmiyorum kilo vermem lazım

şilacım zaman ne cabuk geçiyor değil mı doğumlarımız dün gibi aklımızda

Elifcim maşallah cok duygulandım okurken her dogum bir başka güzel ve farklı olur derler öyle sanırım

Buarada isimler söylenmiş benim adm Sibel kızımın ad Zeynep yaren biz denizlide oturuyoruz. Oku oku bitiremedim valla okudukça yazıcım inş

canım bizim bebeklerimiz 1 yaşından küçük,çizelgemizde var zaten...
o yüzden inek sütü vermiyoruz,senin bebeğin büyük galiba?
ben sadece emziriyorum ve ek gıda alıyor.
uyku düzenimiz ise değişiyor,bu aralar düzenli
ama çok sabahladığım oldu...

Son düzenleme:

teşekkür ederim canım

sendemi normal doğum hikayeni yazmışmıydın,yazmadıysan senden de bekleriz...
napalım artık bir fil yavrusuna dönüşürüz

artık nasıl bitiriceksen 72 sayfayı,artık sende bizi geriden takip edersin

Evet sibelcim zaman cok cabuk akip gidiyor ama dogum benim icin hayatta unutmayacagim bir ani olucak galiba bu arada butun sayfalari tek tek okuyacak misin gercekten

Canim beenimkiler devam sutu iciyor ve ben aksamlari veriyorum gunduzleri ek gida ile doyuruyoruz karnimizi uyku duzeni diye birsey yok bizde hep ayni saatlerde uyuyolar ama bazen 9 kalkiyolar bazende bugunku gibi 6:30 da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…