Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

bendeki vitamin şu ilknurcum,

bu da pipeti

bizim oğlanı da göstereyim sizlere az sonra.. şimdi uyandı kahvaltısını yesin de kuzucuk..

işte bundan merve, omega 3te var pipet olsa daha kolay verebilirim bunu kahvaltısına karıştırıp veriyorum diğer türlü içmiyor

Cok saol ilknurcum aydinlattiniz beni buarada nisan nasil gecti canim

nişan güzeldi canım ama kalabalıktı bayağ, aile arası dedi annemler evde yapalım dediler, erkek tarafı düşüncesizlik edip dıdısı dıdısını getirmiş ya, beren hiç durmadı ben hiçbişey anlamadım hep onunla ilgilendim kendime bir foto bile çekemedim kardeşim göndersin fotoları eklerim.

sinneria canım sen toka sormuştun butik bebede çok güzel tokalar var bir bak istersen

Son düzenleme:

Tamam canim fotolari bekliyoriz ozaman bebekler cok ses kalabaliktan pek hoslanmiyolar galiba

alper bey infavit yazıyor 6 aylıkken ona götürüyordum ya bereni ama onunda kapaktan pipeti çıktı pek hijyenik gelmedi bana

Nasil yani anlamadim ama ben zaten kasikla veriyorum ikisinede ayni pipetle veremem oyuzden kasiga koyup veriyorum

Regl oldum en sonunda :) regl zamanında süt azalır mı bu ara az sanki

benim reglden sonra azaldı canım.

Tamam canim fotolari bekliyoriz ozaman bebekler cok ses kalabaliktan pek hoslanmiyolar galiba

aslında huysuzlanırdı ama bu derece hiç olmamıştı, uykusuzluğunda vermiş olduğu bir huysuzluk vardı annemlerde dinlenememişti o yüzden had safhadaydı sanırım.

Gunaydiiiinnnnn
Kizlar ne kadar cok kaynatmissiniz, oku oku canim cikti :)) Aman masallah hep boyle olsun :)
Benim kizim haftasonu emeklemeye basladi, yaa ne kadar tatli oluyorlar emeklerken minicik tirtillar :))
Hilalcim oglusun nasil oldu? Problem yok degil mi? Ocak ayi baslarinda bende Ece'yi yataginin ucundaki alt degisim bolumunden dusurmustum ( Hayat durdu o anda, o kadar yuksekten dustu yavrum ve nasil aglamisti. Haftalarca gozumun onunden gitmedi yerdeki hali. Ayy simdi yine hatirlayinca kotu oldum. Melekler korur derler ya oyle hakkaten. O yukseklikten ben dussem kesin bir yerim kirilirdi. Allah gostermesin bi daha.
Kurutma makinesi bende aylardir alicam alicam diyorum bir turlu kismet olmadi. Kullanan arkadaslarim var, makineden ciktigi anda sicakken elle duzeltirsen utu derdin bitiyor dediler. Bende o yuzden istiyorum en cok
Dun 4-5 saat evde temizlik yaptim ben, Ece'yi babaya sepetleyip eve giristim. Butun halilar kaldirildi ev supurulup silindi. Halilar aksama yikamaya gidicek. Bahar temizligine baslamis oldum. Ece'nin toz alerjisi var su buharli temizleyicilerden de istiyorum.
Bugun ustumden kamyon gecmis gibiyim ama inanilmaz yoruldum temizlik yemek derken.
ilk_cim baktim butikbebeye, cok guzel seyler valla burdanda alriim 1-2 tane. icimdeki allisveris canavari uyandi :))dun sabah kahvaltiya disari ciktik donerken cosmo homedan biseyler almaya girdik, ordan asagidaki sapka tokalardan aldim (siyah-mor) kizimin sac bandina tutturup taktim inanilmaz seker oldu :)) aksam sizin icin fotosunu ceker eklerim.Siyaha kirmizi tuyler koymuslar pek bir kokos olmus :)

Gozun aydin caniiiim :) Evet reglden sonra sut azaliyor. Ben Ece 7 aylikken regl oldum ve sutum azaldi.
Burda 2 sise(160cc) sut sagiyordum ama reglden sonra 1 tane 80cc bile zor cikmaya basladi. Bende biraktim sagmayi
eve gidince emziriyorum o daha fazla sutu cekiyor. Regl zamani daha da azaliyor ama nerdeyse hic sut gelmiyor.Regl bitince normale donuyor. Ama regl olmanin iyi bir tarafi artik kilo vermeye baslaycaksin :) Her ay 1kg ekstradan kilo veriyorum

Regl oldum en sonunda :) regl zamanında süt azalır mı bu ara az sanki

canım güle güle kullansın ece hanımcık tokalarını, maaşallah emeklemeyede de başlamış tırtıl gibi çok tatlı oluyor o halleri

bende bu ayın sonunda yaptırıcam bahar temizliğini halıları nereye veriyorsun canım? makinede mi kurutuyorlar? bende biryere veriyordum ama telini kaybettim

Son düzenleme:

sever sever annesi, ömür boyu devam sütü mü içecek yavrucak

sağol cnm detaylı paylaşımın için..taksitleri de bir çırpıda bitsin inşaallah, güle güle kullan..

Günaydın kızlar hayela bizim kurutma makinemiz siemens çok memnunum penyeden yapılma kıyafetleri hiç ütülemiyorım ütü miktarı neredeyse yarıya iniyo
süpermiş ütüden tasarruf sağlaması..

günaydın cnm ne güzel meslek öğretmenlik,
evine de vakit ayırabiliyorsun en güzel yanı..
kolay gelsin görüşürüz cnm...

Demek kiristirmiyoda biri bana nevresimleri cok kiristiriyo utulemek gerekiyor demisti dogrumu acaba

bana da birisi hafif nemli bırakıyor askıya asmadan olmuyor demişti ... her kafadan bi ses Allah Allah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…