Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Basin saolsun hilalcim gercekten zor bir durum

selam güzel anneler ve tatlı bebişleri, herkes iyidir umarım, yeni başlığa geçeli hiç yazamadım, anca takip edebiliyorum geriden, hepsini okuyup sona gelemedim ama, önceden de yazdığım oldu ama çok değil yine, hatırlayan vardır belki.

Ben hatırlıyorum canım hoşgeldin, bebiton nasıl? Biz uyuduk uyandık

bende hatırlıyorum hoşgeldin....

kızlar bizim çocuk dru bana numune olarak ıslak mendil verdi
yuvarlak hap gibi,tablet şeklinde preslemişler bikaç damla su döküyorsun
kendikendine açılıyor kocaman ıslak mendil oluyor
bana çok değişik geldi ilk defa gördüm,siz gördünüzmü hiç?

Son düzenleme:
Ben normalde hiç gündüz uyuyamazdım ama ikizler nasıl yoruyorsa yattığım anda uyuyorum

Hiç görmedim öyle ıslak mendil iyi bişeymiş ama her zaman su bulamayabilirsin

uykuya çok düşkünüm ama çocuk olduktan sonra malesef uyuyamadım
azıcık uyusam hemen kalkıveriyor...
dr da yolculukta kullanırsın demişti ama diğerini kullanmak daha mantıklı tabi, hazır ıslak...

uykuya çok düşkünüm ama çocuk olduktan sonra malesef uyuyamadım
azıcık uyusam hemen kalkıveriyor...
dr da yolculukta kullanırsın demişti ama diğerini kullanmak daha mantıklı tabi, hazır ıslak...

Bence asıl yolculukta kullanımı zor olur çok da mantıklı bir ürün değil aslında zaten su olsa ıslak mendile ihtiyaç kalmazki :))

Bence asıl yolculukta kullanımı zor olur çok da mantıklı bir ürün değil aslında zaten su olsa ıslak mendile ihtiyaç kalmazki :))

bende normal ıslak mendil daha mantıklı ama ıslak mendili unutabiliriz buda
çantada sürekli duruyorsa tedbir olarak işe yarar
birde herşeyi suyla halledemiyorsunki mesala arabadasın çocuğun elini,yüzünü
suylamı yıkıcan ıslak bezle sileceksin...

Son düzenleme:
demin sueda kanepeye çıkmış ordanda kanepenin koluna çıkmış
ayakta duruyor perdedende tutmuş,kaşla göz arasında
maşallah nasılda dengede duruyor,bide gülüyor
rabbim korudu düşseydi düşünemiyorum yer parke birde...
bi gördüm nasıl kaptıysam aklım çıktı,kalbim çarptı
bu çocuk beni heyecandan öldürecek...

set yaptığım yastıklarıda yıkıyor artık
bütün çekmeceleri karıştırıyor,açamadıklarınada sinirlenip ağlıyor...

Son düzenleme:
iyi pazarlar canlarım.nasılsınız? ya valla şaşıyorum size bebişlerden nasıl vakit bulupta yazabiliyorsunuz.kk açılana kadar benimki bağırıyor.uyuduğunda ise iş güç yapıyorum.akşama kadar 5 dk dinlenme yok.gece desen saat başı kalkıyo oturuyo hadi bi emiyim diyo şekilden şekile giriyoruz.uyku düzenimiz hiç yok.sizlerde öyle misiniz? bu arada geçenlerde sormuştum ama cevap veren olmadı.içme suyunu kaynatıp mı veriyorsunuz yoksa hazır mı veriyorsunuz ben hala kaynatıyorum da bu arada 11 aylığız.ay 11 aylık demişken doğum günü hazırlıklarına başladık.28 mayısta ama bikaç gün önce kutlıycaz.neler yapabilirim? aile arasında gibi ama biraz kalabalık olucaz.ayrıca kızlar küvetimizin filesi artık ağırlıktan dolayı suyun içine giriyor bizde 7 ay idrar yolu enfeksiyonu geçirdik şuan kontrol altındayız banyo suyunun içine girmemesi gerek.girmeden yıkamak için ne yapabilirim? sandalyeye oturtsam ellerim sabunlu falan kayar tutamam.yıkarken yardımcı olcak kimse de yok.napcam düşünüyorum.bide sizler ne bileyim kuru fasulye,nohut falan gibi şeyleri veriyor musunuz? ben bi kere salçasız kuru fasulye yaptım.ne vereceğimi anlamadı aldı anında geri attı dışarı.yemedi yani bende yemeyince zorlamadım.onlardan da vitamin alsın istiyorum ama yemiyor.pc'den girdiğim için rahat rahat yazıyorum acd3 vitamini,ferrum demiri ve dişlerinin gelişimi için verilen hapları kaç yaşına kadar vermek gerek? acd3 bir yaşına kadar ferrumda bir yaşına kadar diye biliyorum ama ya diş ilacı? doktora gittiğimde her ay sorucam diyorum ama unutuyorum her seferinde.

Allah korumuş canım ama düşecekler düşe düşe büyüycekler.yürümeye başlayan bir bebek günde 100 kereye kadar düşebilirmiş yapılan araştırmalara göre :) seninki maşallah ayaklanmış bile bizde daha tık yok :) popomuzun üstünde gidiyoruz :)

uzunnn zamandır yoktum nasılsınız? ne var ne yok kızlar? bebişler nasıl? neler yapıyorlar? merak eden olammış beni ühühüü neden ki acep? :)

iyi pazarlar cnm. valla bende fırsat bulup giremiyorum oğlum inanılmaz hareketli. bizim uyku düzenimiz iyi gece 1 2 kez kalkar doyururum gündüzde bazen 2 kez bazen 3 kez bazende 1 kez uyur o değişyor. gündüz uyumasına göre gece yatış saatide değişiyor tebiki bazen 1 de uyur ama genellikle10 la 12 arası uyur.
ben direkçezme suyu veriyorum. mamasınıda kaynamış sogumus su ile yapmıyorum. zaten inek sütü içiyor gnellikle.yere havlu ser üstüne oturt ondan sonra yıka kaymaz hem. ben öyle yapıyorum birlikte gireriz o suyla oynar ben yıkanırım onu yıkar cıkarım sonrada. aklına gelen her ymeği veriyorum yediği müddetce acıda tatlıda veriyorum bazen severek yiyor bazen yemiyor. aşırıya kaçmıyorumama acı ve tatlıda. ama bize yapılan yemekleri yiyor ona ayrı yapmıyorum.
o dediğin damlaları ilaçları doğdugundan beri hiç vermedim hala da vermiyorum. herbalife omega 3 kullanyorum sadece.

Ben suyu kaynatıyorum hala, yeseler herşeyi veririm ama bizim iştah sorunumuz var

Parka gittikbugün biz, çimlerde çıplak ayak gezdik gelen giden mıncıkladı bebekleri, yabancı diye ağladılar :)
Gelince de emip uyudular. Vera salıncakta sevinç çığlıkları attı eymense korktu ağladı. Veraya tarumar diyoduk eymene de tırsık diyoruz, kalıbından utanmadan herseyden tırsıyor :))

hoşgeldin cnm.bende pek bakamıyorum zaten.herbalife ne kadar acaba? ne kadar zaman gidiyor bir şişe?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…