Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

doğuyu bende çok merak ediyorum,umreyide çok istiyorum rabbim nasib etsin inşaallaah herkese...

Âmin inşallah nasip olur bize de,annemler 6yıldır hacca yazılıyorlardı çıkmıyordu geçen yaz başı artık yine çıkmazsa umreye gidicez dediler yine çıkmadı umreye gittiler sonra eve telefon geldi öndeki kişilerden kesin kayıt yaptırmayanlar olmuş ve annemler hacca gitmeye hak kazanmış :) Ekim'de tekrar gittiler, nasip işte 55 yaşına kadar hiç gitmeyip 6ay içinde 2kez gittiler

cok tesekkur ederim canim :) insallah donerim yaz sonuna kadar donucem kendime sozum var :)

lale canım bu fotodaki halin maşallah daha bi hoş cıkmıs. inşallah ideal kilona dönersin.

Merhaba prenses, biz iyiyiz sen nasilsin, bir gorunup bir kayboluyorsun. oglusun nasil, biraz mutsuz gibi geldi yazman, anlat neler yapiyorsun :)

selam kızlar nasılsınız?
biz oğlumla yuvarlanıp gidiyoruz işte

bu kizla erkek genelde ters doguyor zaten, bende erkek gibiydim agbim de efendi efendi otururdu :)) simdi de cocuklarimiza bakiyoruz da bizimki tam cadi, agbimin oglu da pek bir mulayim efendi :))) tarih ekerrurden ibaretmis
Ay Hilalcim tesekkur ederim yaa :) zayifladikca eklerim size fotomu, bi 5kg daha vereyim oyle :) o zamanda kendime ilk hediyem makarna yemek olucak. 3 aydir yemiyorum deliricem yakinda
hahahah yerim Vera'nin gorumceligini yaa, 2 cadi gelin-gorumce didisirler artik bu gidisle :)))

kayınvalidemlerede 6 yıldır kura çıkmadı 7 yıl çıkmazsa direk hacca gönderiliyor diye okumuştum ben.
tabi fazla para olursa o kadar beklemeye gerek yok hemen gidebiliyorsun hacca...

kayınvalidemlerede 6 yıldır kura çıkmadı 7 yıl çıkmazsa direk hacca gönderiliyor diye okumuştum ben.
tabi fazla para olursa o kadar beklemeye gerek yok hemen gidebiliyorsun hacca...

Evet kişi başı 12bin Euro verirsen Hilton yada zemzem towerda kalmak suretiyle hemen gidebiliyorsunuz
Önümüzdeki sene kayıt almıcaklarmış zaten 7yıldır yazılıp da çıkmayanlar tüm kontenjanı dolduruyormuş

tatil konusunda biz pek otel sever bir aile degiliz, yani hersey dahil otel sevmiyoruz. bir yere bagli kalmamamiz lazim, erkenden kahvaltiyi yedikten sonra arabaya atlayip cevreyi gezmemiz, istedigimiz yerde denize girmeli yemegimi istedigimiz yerde yemeliyiz. o yuzden de senelerdir Kas'a gidiyorduk, cevredeki tarihi-antik yerleride gezdik. dag bayir tirmanmayi cok severiz mesela. evvelki sene kabak koyunda kalmistik bir sure ve rahiplerin yolu diye bir bolumu tirmanmistik, selalelerin ustunden falan gectik. acaip tehlikeli ve eglenceliydi :) tabi ertesi gun yuruyemiyorduk bacaklarin agrisindan. hele saklikent kanyonunda keyiften dort koseydim :) ben doguyu degilde karadenizi gormek istiyorum, dogal guzellik on planda benim icin. dogu benim icin fazla sicak ve kurak.

Surekli eksiliyoruz farkinda misiniz kizlar? Merve, Beril , İlknur kayip, Gulden izinde, Sibel'de ttaildeydi sanirim. noluyoruz yahu aaaa nerdesiniz kizlar??

Saklıkente biz de gittik Fethiye'ye gittiğimizde gerçekten çok enteresan biyer hele kaynağından çıkan buzzz gibi sular...

evet yaa dimi, kanyonun girisindeki sulara ilk girince"burasi boyleyse ilerisi nasildir" demistim :)) golcuklere bata cika gidebildigimiz kadar gitmistik. sonra yol yukardan dusen bir kayayla kapandigi icin geri donmustuk. cikista da nehir ustundeki yerlerde yemek yemistik. ayyyy birkac sene boyle tatil yapamiycaz yaa, bebeklerle olmayacak

Saklıkente biz de gittik Fethiye'ye gittiğimizde gerçekten çok enteresan biyer hele kaynağından çıkan buzzz gibi sular...

Bir karadenizli olarak seni misafir edebilirim lalecim yaylalari kaleleri gezdiririm hertaraf yemyesil mis gibi tavsiye ederim ve herzamanda kapim aciktir canim

İnsallah canim.hepimize ve isteyen herkese gidip gormek nasip olur.

Surekli eksiliyoruz farkinda misiniz kizlar? Merve, Beril , İlknur kayip, Gulden izinde, Sibel'de ttaildeydi sanirim. noluyoruz yahu aaaa nerdesiniz kizlar??

Evet yaa kimsecikler kalmadi mervede arada giriyo ama bisey yazmadan cikiyo. Sedada yok oda kayboldu tam anlamiyla yaz geldin hic kimse kalmaz herhalde

Evet yaa kimsecikler kalmadi mervede arada giriyo ama bisey yazmadan cikiyo. Sedada yok oda kayboldu tam anlamiyla yaz geldin hic kimse kalmaz herhalde

Merve giriyor ama yazmıyor mu? Çok kızdım bak! Ayrıca sürekli ziyaretçi oluyor, öyle çok hit olan bir topik de değil. Sanki ziyaretçiler bizim gelmiyor dediğimiz arkadaşlarmış gibime geliyor

Silam cok tesekkur ederim :) senelerdir karadeniz diye konusuzur ama bir turlu kismet olmadi, gelirsek kapinizi calariz canim :))

Bir karadenizli olarak seni misafir edebilirim lalecim yaylalari kaleleri gezdiririm hertaraf yemyesil mis gibi tavsiye ederim ve herzamanda kapim aciktir canim

aa Merve nin geldigini ben gormuyordum bak simdi bende uzuldum, bir selam verse iyiyim merak etmeyin dese bari

Merve giriyor ama yazmıyor mu? Çok kızdım bak! Ayrıca sürekli ziyaretçi oluyor, öyle çok hit olan bir topik de değil. Sanki ziyaretçiler bizim gelmiyor dediğimiz arkadaşlarmış gibime geliyor

Silam cok tesekkur ederim :) senelerdir karadeniz diye konusuzur ama bir turlu kismet olmadi, gelirsek kapinizi calariz canim :))

aa Merve nin geldigini ben gormuyordum bak simdi bende uzuldum, bir selam verse iyiyim merak etmeyin dese bari

Gitmeden once haber verki bende rizede olayim canim

Evet banada oyle geliyor cunku hep ziyaretci var. Yaa dun nickine yanlislikla tiklayinca saat ikide giris yaptigini gordum ama bugun kendini hayalet yapmis gozukmuyo girip girmedigi. Galiba telden giriyo yazmasi zor oluyo diyede yazmiyo herhalde

Bebişlerin öğünlerini nasıl ve kaç saatte bir veriyorsunuz? Ben kahvaltı meyve çorba veriyorum, yemiyorlar doğru dürüst ama az mı? Kaç öğün vermem gerekiyor? Elimden geleni yapayım da yemezlerse yemesinler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…