Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Elifcim esimin kizip kizmayacagini bilmiyorum cunku daha once hic boyle bisey soylemedim ona.. Zaten suan ben resim koyamam malum laptopu acamiyorum . Hem elif resmi sen koy sonra hemen silersin olmaz mi bak valla esine soemeyiz aramizda sir olur

yok ya pışık,eşimi nerde görecende söylicen zaten
canım gerçekten koyamam,eşim istemez çünkü
burda ziyaretçiler var herkes görür,bende istemem zaten
ben labtoptayım kanepenin üstüne koydum yazıyorum
istersen sende dene,kızlar isteyen albüm yapabilir
sadece arkadaş listesindekier görebiliyor
buraya koymaktansa,albüm yapıp sonra kaldırısınız
bu daha mantıklı değilmi

kızlar zeytinsütünü duydunuzmu eşimin iş arkadaşı
çanakkaleden getirmiş suedanın vucuduna sürün demiş
ben ilk defa duydum zeytinsütünü netten baktımda nekadarda yararları varmış...

Son düzenleme:

siz nereye gideceksiniz hangi otel...

siz nereye gideceksiniz hangi otel...

Antalya alanya canim hotel long beach daha once bu otele hic gitmedik arkadasim ve kuzenim gitmisler memnun kalmislar bizede fiyat bakimindan bu uygun geldi cunku bu sene fiyatlar ucmus bizim daha once gittigimiz oteller cok pahali zaten iki bebeyle pek tatil yapamayacagimiza gore cok pahali bi yere gitmeye gerek duymadik ama bebeler bi buyusun gitmek istedigim cok guzel yerler var

lale canım bu fotodaki halin maşallah daha bi hoş cıkmıs. inşallah ideal kilona dönersin.

cnm maşallah cok tatlılar. özellikle eymenin cok mülayim bi ifadesi var. ilçeler tutmadı malesef. bizim taraf daha yakın size ben çubukluyum sınır sayılır ortayla :)

Mülayimdir zaten oğlum, ne çekiyorsa da mülayimlikten çekiyor kaçıyor veradan garibim :))
Çubuğa gelmeden güldarpı diye bir köy var o köyün bitiminde 3tane beyaz triplex villalı arsa var bilmem bilirmisin işte onlar amcamlar ve bizimdi teker teker sattık çok uzun süre oraya gittik haftasonları.

Lalecim Ece maşallah çok tatlı ve güzel sana benzemese de ama benim vurgulamak istediğim senin güzelliğindi orada
Eymen çok uyar yollu bir bebek gün içinde ağlamaz hiç kendi halinde oynar durur evden işe işten eve... Yalnız bir görümce varki sorma gitsin ben kaynanalık yapmam ama vera eminim süper görümcelik yapar :))

İkizleri uyutunca ben de uyudum elifcim tavsiye ederim :)
Hepimiz uyandık :)

bi an kendimi adnan hocanın programında hissettim. maşallah inşallah.

Dün ben o kanalı bilmiyordum gezinirken denk geldi +18 kanal mı varmış sileyim diye uğraşırken bir de baktım darwinizm çöktü inşallah maşallah falan dedi kızlar, hoca yoktu ama 5tane değişik giyimli ve makyajlı kız vardı

güldarpını biliyorum bi daha ki gidişime evlere dikkatli bakarım. aslında hafta sonları gitmek için cok iyiymiş.

benim kız kaçgündür uyurken pek mızmız
ağlıyor meme bile almıyor uyumaya çalışıyor
uykuya zor varıyor,dalamayıncada sinirleniyor,deminden beri onu
uyutmaya çalışıyorum,şimdi uyudu yavrum..

bende cici kayınvalidemin sayesinde bi kaç defa izledim. bi ara fena sarmıstı programa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…