Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

Anam burda kimler vaarmis yaa suedaya bak sen yazi getirmis cimcime kiz usumuyomu bu boyle elifcim birde o tombis yanaklardan ve bacaklardan azicik isirabilirmiyim

cnm ben 1 ay öncesine kadar bebek deterjanıyla yıkıyordum ama cıkmayan lekeler canıma tak etti. o yüzden normal deterjanla yıkadım. ilave durulama yapıyorum ütülüyorum ama ne kadar doğru yapıyorum bilmiyorum.

Canim m ben lekeli yee dalin sivi suruyorum sonrada yikiyana kadar oyle bekliyor yikarkende kendi deterjanimizdanda azcik ekkliyorum leke falan kalmiyor tafsiye ederim

işin şakası işte güzellikmi kaldı bende bakımsızlıktan geberiyorum
bi türlü yazamadım suedayı uyuttumda
canım bizim dr 1 yaşına kadar ayrı yıkayabilirsin dedi
ama belki ben 2 yaşına kadar yıkayabilirim
hacışakir granüllü sabun kullanıyorum
bir kezde dalinsıvı deterjan kullanmıştım ama o çok parfümlü kimyasal birde
sabun daha iyi bence daha doğal
lekelere gelince ben hep koslalı suya batırıyorum lekeler çıkana kadar bekletiyorum
çamaşırları sonra yıkadım,yoksa hayatta çıkmaz,lekelerden çok rahatsız oluyorum
bi yerinde leke olmıcak,sonrada kısa devrede yıkıyorum çamaşırları
çok kirli olmadığından,birde lekeleri çıkmış olduğundan...

Anam burda kimler vaarmis yaa suedaya bak sen yazi getirmis cimcime kiz usumuyomu bu boyle elifcim birde o tombis yanaklardan ve bacaklardan azicik isirabilirmiyim
ısırabilirsin tabiki,ben hep ısırıyorum zaten
yok daha yazlamadık sizin için böyle giyindik
herşey sizin için
maşallah sübhanallah.

teşekkür ederim...

ısırabilirsin tabiki,ben hep ısırıyorum zaten
yok daha yazlamadık sizin için böyle giyindik
herşey sizin için

teşekkür ederim...

Sueda bize torpil gecti yani.. Bende oglana sort giydirmek icin sabirsizlaniyorum her yaramazlik yaptiginda sortun altindan isiricam ceza olarak yasasin kotulukh

Son düzenleme:
Sueda bize torpil gecti yani.. Bende oglana sort giydirmek icin sabirsizlaniyorum her yaramazlik yaptiginda sortun altindan isiricam ceza olarak yasasin kotulukh

yazında çok sıcak olur sıcaktan dışarı çıkamayız bu sefer
zaten sıcağa gelemiyorum terliyorum sürekli...

Suedaaa seni minik köfteee yerim senin o etli burnunu:))
Maşallah Elif çok çok tatluu :) köyün en güzel kızını da merak etmedim değil hani

Lalecim tombik eceye de maşallah boyu da kilosu da iyi maşallah, yoğurt olarak veriliyor da muhallebi olarak neden verilmesin dimi, gerçi yoğurt daha değişik bir olay ama vermeyim de ne yapayım ikisi birine hazırladığım kahvaltının yarısını yedi meyve yemediler çorbadan nefret ettiler 10 aylık iki bebeği doyuracak süt nerdeee, akşam uyansınlar yesinler keçi sütlü muhallebileri

Zeynepcim hemşeriyiz tabi eşin nereli sen oralı) gerçi bu durumda ben Konyalı oluyorum ama neyse çaktırma
Çankırı'nın neresinden? Akraba çıkarmışız bi de :))

Ne kadar merakli gozlerle bakmislar benimkiler olsa coktan saldirmisti laptopa ben acamiyorum hic rahat birakmiyolar bu arada hilalcim eymenin saclarini kazittin mi canim
Dedesi 5numara kesecekti 2numaradaymış makine 2numara başladı öyle de gitti saçlar, bi daha kestirmicem ama uzasın

olmaz köyün en yakışıklı oğlanı izin vermez
nasıl sueda esmermiymiş yorum yapmamışsın
maşallah vera ve eymene onlarda pek tatlııııı

Son düzenleme:

cnm çankırı ılgazlı. önceden kurşunluya bağlılarmış ama suan ılgaz. ben onun köyünü daha çok seviyorum yayla gibi tertemiz havası.

günaydın kızlar biz yine erkenciyiz
suedaya kahvaltısını yaptırdım ocağada yemeğimi koydum
şimdiden pişsin dursun
siz napıyorsunuz bakalım

kızlar sabah haberleri izliyorum
bu yaz 2010 dan daha sıcak geçecekmiş
ayvayı yedik,belliydi zaten böyle olacağı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…