Burası da Biz 2012 Annelerinin Geyik Topiği Olsun

annemde bana sma ve arı mama vermiş
sonra sma mamanın hakkında kötü şeyler duymuş
o zamanlar çok üzülmüş...

Ben anne sütü+inek sütlü mama ile büyümüşüm sütü de çokmuş ama cahillik işte ben ye yiyen bir bebekmişim hem emip hem yermişim hamileyken annem aşı kartımı bulmuş vermişti bana 1 yaşımda 15 kiloymuşum :)))

o zamandan belliymiş demek pehlivan olacağın

o zamandan belliymiş demek pehlivan olacağın

Evet :))) obezite bebeklikte başlıyormuş zaten annem resmen bir obez yetiştirmiş :) çok da nazar değermiş kalabalığa girsem o gece hiç uyumaz sabaha kadar ağlarmışım. Gözler mavi saçlar altın sarısı boğum boğum kollar bacaklar... Eymen değil de vera bana benzeseymiş :)))) Allah'a hamdolsun ben latife yapıyoeum

ama eymenin saçlar sarı değilki yani ben resimde öyle göremedim,benim de eşim çocukken saçları sapsarıymış ama
büyüdükçe saçları koyulaşmış,suedada babasına benziyor aynı saçlar sarıya dönük,ten beyaz.
ikizlerin isimlerini vera ile bera koysaymışşsın ne uyumlu olurmuş dimi..

Sarı değil küllü kumral gibi eymenin veranın aslında daha sarıya dönük. Sueda esmer değil miydi ben mi yanlış hatırlıyorum son halinden koysan da sevsek
Bera gelmişti aklımıza ama bela diye dalga geçerler diye koymadık :)) eymen ismini çok beğeniyorduk eymen oldu

Benim de bebekken altın sarısı lüle lüleymiş saçlarım ama şimdi düz ve açık kahve, büyüdükçe koyulaşıyor

sueda esmer değil,çok beyazda değil beyaza yakın kumral,ışıkta saçlar sarı oluyor
açık kahverengi sarıya dönük saçları var...
bende bu aralar koyacaktım resim..
eymen ismin bende severim..

Benim de bebekken altın sarısı lüle lüleymiş saçlarım ama şimdi düz ve açık kahve, büyüdükçe koyulaşıyor

biz genelde esmer bi aileyiz ben küçükken biraz daha açıkmış tenim
büyüdükçe kararmışım
beni görenler solaryumamı gidiyorsun aa çok güzel tenin diyorlar
yada tatile nereye gittin kendi teninmi diye sorarlar
bende yaz kış böyleyim derim
bronz bi tenim var,eşimin aileside hep beyaz tenliler tam tersi...

sueda esmer değil,çok beyazda değil beyaza yakın kumral,ışıkta saçlar sarı oluyor
açık kahverengi sarıya dönük saçları var...
bende bu aralar koyacaktım resim..
eymen ismin bende severim..

Koy koy özledik cimcimeyi :) özellikle banyo yapınca daha bir sarı görünüyor
Vera doğduğunda simsiyahtı saçları sonra kızıl oldu sonra da sarıya dönük açık kahve. Kızıllaşınca turuncu saçlı olacak sanmıştık :) o da tatlı olurdu havuç gibi

Ben bronz ten çok severimmm bekarken yazlığın terasında güneşlenir kapkara olurdum normalde bembeyazım
Biz de ailecek beyaz tenliyşz eşim de bende

Ben bronz ten çok severimmm bekarken yazlığın terasında güneşlenir kapkara olurdum normalde bembeyazım
Biz de ailecek beyaz tenliyşz eşim de bende

beyaz tenliler önce bir kızarıyor
ben plajda güneşlendiğimde dahada bronz oluyorum
tabi eskidendi şimdi artık güneşlenemiyorum...

işte karşınızda sueda ve ayısı
aslında ayıyı ayakta tutacaktım ama suedayla ikisi beraber yere düşüyor mecbur yatırdım
elinede bişiler verdim yoksa resim çektirmiyor
resim çekene kadar şebeklik yaptım adeta

Kaymakci bado, aklima yazdim bunu mutlaka alicam :))))
ben gecen cumartesi Ece'yi mecbur goturdum doktora. aslinda ben de 1 yasin akadar gitmeyiz diyordum ama Ece'nin sacinda boyle acik kahverengimsi kepek-konak karisimi bisey oldu hemen arayip randevu aldim ama doktora gittigimizde gecmisti kafasindaki seyler :) neyse boy kilo olcumu yaptirmis olduk. boyu 75cm, kilo 9.8kg olmus boy uzun gidiyo masallah, kilo da iyi dedi doktor. ben kilolu degil dimi dedim, genelde anneler zayif degil dimi diye sorarlar diye doktor guldu :))) ben de tam tersiyim, kizim benim gibi kilolu olmasin diye bebeklikten basladik kontrole :)
sizin yediginiz herseyi yiyebilir dedi baharasiz ve tuzsuz olmak kaydiyla dedi doktor. yeni birsey yok yani. keci sutunu falan sormadim, ama biz Ece ye zaten keci peyniri veriyoruz. keci sutunu de ben ek gidaya gectigimizden beri yogurt seklinde veriyorum.

Eliiiiifffff bu nasil bir guzellik yaaa 41 kere masallah Sueda'ya

teşekkür ederim lalecim

köyün en güzel kızıyla,en yakışıklı oğlanın kızı kendisi

koyun en guzel kizi ve koyun en yakisikli gencinden iyi bir sentez olmus valla masallah kuzuya

kizlar siz bebislerin kiyafetlerini ayri mi yikiyorsunuz hala, yani bebek deterjaniyla mi?
daha ne kadar ayri yikamak gerekir acaba? lekeler cikmiyor bebek deterjaniyla yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…